paunemonika

Regisztráció dátuma: 2012. december 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Cien Tropical Summer Spray-On Bodylotion

Cien Tropical Summer Spray-On Bodylotion
2018. augusztus 8.

370 ft-ért vettem.Nagyon szeretem a sprays testápolókat, nem lesz krémes a flakon, így kevésbé macerás a testápolás, fújok,elkenem és már lehet is öltözni.Gyorsan beszívódik, isteni kókuszos illat, kellőképpen hidratál.Kár hogy limitált kiadás.Veszek még belőle télre is.

Replay Stone For Her

Replay Stone For Her
2016. október 21.

Volt szerencsém ma megszaglászni a müllerbe miután hetek óta kerüldözöm hogy olyan tetszetős üvege van.Nagyon megörültem a hirtelen vanília illatnak, de aztán jött a füstös illat ami nekem kicsit sok, olyan szúrós tőle.Alapvetően tetszik, így 4 óra elteltével is érzem.Nekem nagyon hasonlít a Diesel Loverdosra.

Oriflame Amber Elixir Night EDP

Oriflame Amber Elixir Night EDP
2016. október 20.

Azt hittem kapok egy jó kis vaníliás keleties érzéki igazi téli parfümöt, de rajtam olyan szúrós az illata csak a füstöt érzem rajta vaníliát semmit.

Balea Sweet Smoothie Tusfürdő

Balea Sweet Smoothie Tusfürdő
2016. október 15.

Ugyanaz az illat mint a már nem gyártott ˇcukorfalatˇ tusfürdőnek amit úgy imádtam!

Tetesept Fürdőkoncentrátum Megfázás Esetén

Tetesept Fürdőkoncentrátum Megfázás Esetén
2016. október 13.

Mikor a kisfiamnak kicsit is folyik az orra már "áztatom" is be ebbe a jó kis fürdőbe.Nagyon kicsi is elég belőle, jól kitisztítja a légutakat, szuper jó termék!

Syoss Color Refresher Színmegújító Hajszínező

Syoss Color Refresher Színmegújító Hajszínező
2016. október 13.

Nem kaptam a joanna kimosható hajszínezőjét, ezért kénytelen voltam ezt megvenni mert nem volt választék hajszínezőből más márkából, tartós hajfestéket pedig nem szerettem volna.Igaz hogy ez 3 alkalomra volt elég, de se nem fogta be rendesen se fényesebb nem lett és tartós se volt és ehhez képest drága.Szóval maradok a jól bevált 300.-ft-os hajszínezőmnél és ha tudok venni belőle legalább 3-mat rakok a kosaramba.

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező
2016. október 13.

Imádom!!Évek óta használom!6 hetente festetem a hajam, kb a 4. héten szoktam ezt felkenni. Gyönyörűen befogja, csodaszép fényes lesz és fokozatosan kopik ki mire megyek a fodrászhoz nyoma sincs.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2016. október 12.

A catricenek szinte minden alapozóját kipróbáltam már, nem volt kérdés hogy ez lesz a következő.Szépen el lehet oszlatni mert elég híg, jó a fedése és a tartósságával is elégedett vagyok, az ára is rendben van.Egy dolog miatt vonok le egy csillagot, hogy nagyon világosra sikerült ez a kollekció, a legsötétebb árnyalat is világos a bőrömön.

Rimmel Super Gel

Rimmel Super Gel
2016. augusztus 29.

Használtam már olcsó, középkategóriás és drága körömlakkokat is.Egy sem bírta 2 napnál tovább.Na de ez itt kérem 4. napja van fent intenzív munka (kartonok ,zsugorfóliák bontogatása) ellenére sincs kopva vagy pattogva! És én csak örülök és ujjongok!Nagyon szépen terül nem csíkoz és gyorsan szárad.Egy a gondom vele hogy nekem nincs fénye, olyan tompa.Megpróbálom valamilyen fedőlakkal, hátha..

Balea Zucker Süß Duschgel

Balea Zucker Süß Duschgel
2016. augusztus 29.

A megszokott Balea minőség, kedvező ár.Imádom a cukorka illatot kár hogy nem tartós.