pbm

Regisztráció dátuma: 2016. december 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tresemmé Hajszínkiemelő Pakolás

Tresemmé Hajszínkiemelő Pakolás
2021. július 2.

Megvettem a világos szőke (light blonde) feliratú változatot, illik vigyázni vele. Már az ledöbbentett, hogy amit a tenyerembe nyomtam, sötétbarna volt, meg is ijedtem, hogy ebből mi lesz. Ez a fajta- bár a dobozon tényleg világos szőke haj van - inkább mézes árnyalatú hajon segít.(az enyémet szépen egységesítette) Ha valaki a nagyon világos hajára keni, annak tuti sötétíteni fog rajta. Nagy ápolás nincs, inkább picit szárazabbnak éreztem a hajam, mint szokott lenni.

Dikson Glam B-Filler Vastagító és Feltöltő Kondícionáló

Dikson Glam B-Filler Vastagító és Feltöltő Kondícionáló
2018. január 12.

A samponjával együtt használom és tényleg csodaszer. Nem gondolom, hogy egészségesebbé teszi a hajam, de az biztos, hogy sokkal szebb, a hajvégeim látványosan jobb külsőt kapnak, olyan, mintha bevonná plusz egy réteggel a hajszálakat. A hajvasalás utáni állapot sosem volt még olyan szögegyenes, mint ezekkel a termékekkel. Biztos, hogy újra fogom venni. Az egyetlen, ami bár pozitívum akar lenni, nálam mégsem működik, az az illata. Elég erős, parfümös, amit én nem annyira kedvelek.

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2017. szeptember 7.

Hétvégén szántam rá magam a használatára. Sötétbarna hajamból szerettem volna középbarnát, szinte biztos voltam benne, hogy vöröses, foltos lesz az eredmény, készültünk is rá a fodrásszal, hogy utána kapja majd a festéket is a hajam, hogy vállalható legyen. Én csak dicsérni tudom ezt a terméket ( a szaga ellenére) a végeredmény egy egységes, az eredeti hajszínemhez nagyon közeli szín lett (lenövésem is volt már, és szinte alig látszik)
Azért használat előtt érdemes elolvasni ami a tájékoztatójában benne van. Sok minden befolyásolja az eredményt, de a legfontosabb, hogy ennél a terméknél nem a hatóidő betartása a legfontosabb, hanem a KIMOSÁS. Hiába kezdődik el a folyamat, ha nem öblíted annyi ideig amíg írja a leírás, visszasötétedik a hajad. Az enyémet 3x 10 percig alsó hangon öblítettük, nekem a nyakam fájt, a fodrásznak a keze ázott ki, de így maradt meg a kapott szín. A másik amivel kicsit megjártam az a mennyiség, nekem nem volt elég a hajamra, vékony szálú de rengeteg hajam van ami mell felé ér, másfél doboz kellett volna.

dr. Organic Kondicionáló Bio Szűz Kókuszolajjal

dr. Organic Kondicionáló Bio Szűz Kókuszolajjal
2017. július 17.

Kb. 3 hete használom és kicsit le kell pontoznom, bár szerintem én vártam túl sokat, lehet nem az én festett hajam a célközönsége ennek a szernek. Sajnos, kócosabb és kevésbé puha a hajam, mióta őt használom. Szerintem nem tud mit kezdeni a festett hajammal, szüksége van a káros vegyszerekre :) De úgy gondolom, hogy egy természetes hajnak csodaszer lehet ez a kondicionáló. Sajnos nekem nem az.

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream
2017. július 4.

Nekem ő a "lusta-alapozóm". Nyárra szerettem volna valamit, ami ad egy kis üde színt. Hát ez többet adott, mint amit vártam. Nekem a medium to dark van meg, olyan gyorsan felkenem reggelente, hogy észre sem veszem, csak kézzel bedolgozom és kész. A pattanásokat nem fedi el teljesen, de nem is várható el egy BB krémtől. A színe tökéletesen illeszkedik az arcbőrömhöz, nincs "alapozó van az arcomon" érzet, az egész összkép lesz nagyon jó. Újra fogom venni, amíg kapható lesz szerintem :)

Revlon Uniq One 10 Az Egyben Regeneráló Kúra Minden Hajtípusra

Revlon Uniq One 10 Az Egyben Regeneráló Kúra Minden Hajtípusra
2017. július 4.

Kb. fél éve használom otthon is a festett, igénybe vett, könnyen gubancolódó hajamra. Nagyon sokat segít, a fodrászom ajánlotta nekem is, mikor először kerültem a keze közé figyelmeztettem, hogy meg fog gyűlni a baja a hajammal, ő meg csak mosolygott, hogy szerinte meg fogja oldani. Könnyebben fésülöm, szárítom, szerintem fényesebb is, sok mindent próbáltam már, de ennek tényleg érzem a hatását.

Nekem egyébként az illata nagyon nem jön be, púderes, "nagyis". Szerencsére van belőle kókuszos és lótuszvirágos változat is, na az 10/10.

Sebamed Balzsam Dezodor Sensitive

Sebamed Balzsam Dezodor Sensitive
2016. december 20.

Nagyon akartam szeretni. Viszont pár használat után sebes lett a hónaljam tőle és amint leálltam a termékkel helyre jött. A kellemetlen szagokkal szemben sem vált be igazán. Nem nekem találták ki.

Remington MPT4000C Reveal Szemöldökigazító Készlet

Remington MPT4000C Reveal Szemöldökigazító Készlet
2016. december 20.

Szettben kaptam a Remington arctisztító keféjével együtt. Nagyon szeretem, én egy lusta szemöldökszedő lány vagyok, de szerencsére minimális karbantartásra van szükségem és ezzel gyorsan megvan. Az első alkalommal szépen túl húztam a dolgot, mint kellett volna, gyakorlást azért igényel. A világítós csipesszel is nagyon szeretek dolgozni.

Remington FC1000 Reveal Arctisztító Készülék

Remington FC1000 Reveal Arctisztító Készülék
2016. december 20.

Ez az első ilyen termékem, úgyhogy más elektromos arctisztítókhoz nem tudom hasonlítani, de ez valami isteni. Az arcom az államon hajlamos göböket növeszteni, de mióta használom hál'istennek egy sem jött ki. Tiszta, és kevésbé csillogok, amit eddig nagyon nehezen tudtam elérni. 3 fejjel kaptam, hajpánttal és szemöldökformázó készlettel, ha nem ajándékba kapom a páromtól akkor biztos, hogy megveszem magamnak. Nagyon praktikus, hogy vízálló, így tusolás közben gyorsan megoldható a folyamat, nem kell mini-rituálét tartani még utána. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek.

Milani Amore Matte Lip Créme Folyékony Rúzs

Milani Amore Matte Lip Créme Folyékony Rúzs
2016. december 14.

Én kapásból négyet rendeltem, nagyon bíztam bennük. Sötétebbre száradnak mint a képen, én inkább videókból tájékozódtam. Sötétebb árnyalatokat rendeltem első körben, lassacskán betárazok a világosabb felhozatalból is. Nagyon szeretem. Én nem az applikátorral viszem fel, hanem rúzsecsettel, mert azzal sokkal precízebben tudom felkenni és mintha úgy még tartósabb lenne. Órákon át fenn van, aztán az ajkaim közepéről kezd el kopni, olyankor letörlöm egy kis krémmel és zsepivel és újra kenem, szépen egymásra rétegezni nekem nem sikerül ilyenkor. Szívem szerint mindet birtokolnám :)