peacetácia

Regisztráció dátuma: 2013. október 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Nivea Pure & Natural Action Lotus Deo Stift

Nivea Pure & Natural Action Lotus Deo Stift
2014. december 1.

Akciósan találtam rá, ezért úgy gondoltam a szokásos dezodoromtól eltérek, és váltok... hát nagy hiba volt, nem vagyok egy izzadós fajta, de ez a kis termék megoldotta, hogy az legyek, így visszaálltam a szokásos garnier-hez! :)

Christina Aguilera Royal Desire

Christina Aguilera Royal Desire
2014. március 31.

Imádom, imádom, imádom!! Abszolút az én illatom. Ha reggel befújom magam, még este is érzem! a 15 ml-est 3000 ft-ért tudtam megvenni, ha elfogy biztos hogy megveszem az 50 ml-es kiszerelést. Az üvege is nagyon szép, és elég belőle 1-2 fújás, így sokáig kitart.

Katy Perry Killer Queen Natural Spray

Katy Perry Killer Queen Natural Spray
2014. március 31.

Maga az illat nagyon tetszik, édeskés, pont amit szeretek! Árban is megfelel, viszont sajnos nem valami jó a tartóssága, elfújogatom, de nem fogom újra venni. A finom illat miatt viszont megérdemli a csillagot! :)

Essence Gel-Look Zselés Hatású Fedőlakk

Essence Gel-Look Zselés Hatású Fedőlakk
2014. március 28.

Én maximálisan elégedett vagyok vele, 3 napja rajta van a körmömön, szép fényes, kiemeli az alatta levő színt és még csak nem is pergett le sehol se a lakk, olyan mintha most festettem volna. Viszonylag gyorsan megszáradt, kb. 15 perc alatt. Alatta Rimmel london 025-ös, strawberry fizz árnyalata van.

Rimmel I ♥ Lasting Finish

Rimmel I ♥ Lasting Finish
2014. március 28.

Már 3 napja rajta van a körmömön a 025-ös strawberry fizz árnyalat, és olyan mintha most festettem volna ki. Nagyon szép az árnyalat, sehol se pergett le, két rétegben vittem fel! Igaz van rajta egy réteg fedőlakk (essence). Száradásnál éreztem gyümölcsös illatot, de már sajnos eltűnt, pedig finom illata volt, de számomra nem szükségszerű, hogy illatozzanak a körmeim! :)

Avon Naturals Kiwi és Mandarin 2in1 Sampon és Balzsam

Avon Naturals Kiwi és Mandarin 2in1 Sampon és Balzsam
2013. október 29.

Nekem egyáltalán nem vált be... Iszonyatos korpásodást okozott!!

Avon Secret Fantasy Star

Avon Secret Fantasy Star
2013. október 29.

Nagyon tetszik az illata, édes, és meglehetősen sokáig lehet érezni. A mini parfümjével használom, ha felakarom frissíteni a nap végére!