Pearfool

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One
2017. július 4.

Biztos velem van a baj, de szerintem iszonyatosan rossz. Rajtam szúró, kellemetlen az első 1 órában, aztán meg úgy tűnik el hogy egy halovány kis illat marad utána :/ remélem hogy máson nem így hat, de nálam ez egy olcsó kategóriás parfümnek is beállhatna a sorba, mert ha ez a szúró illat nem lenne akkor sem jönne be...

Estée Lauder Sensuous Noir EDP

Estée Lauder Sensuous Noir EDP
2017. július 2.

Még télen fújtam magamra egy müllerben, anyukám azt mondta olyan, mint valami régi orosz nők illata. A ruhámon még másnap is tisztán lehetett érezni ahol befújtam, de lehet még harmadnap is. Azóta sem tudtam elfelejteni. Magamon nem hordanám, de néha beleszimatolnék egyet, mert nagyon érdekes illat :)

Dior Hypnotic Poison EDP

Dior Hypnotic Poison EDP
2017. július 1.

Nagyon jó parfüm, olyan régi, drága parfümök illatára emlékeztet, nagyon édes és füstös illat, legjobban hideg, száraz időben tudja magát megcsodáltatni:) nagyon tartós, egy napot simán kibír rajtam.

James Bond 007 for Women II

James Bond 007 for Women II
2017. július 1.

2 éve nyáron vettem, először nem annyira tetszett, de aztán nagyon hozzám nőtt. Tegnap fogyott el, azért gondoltam hogy írok róla. Igazi tavaszi-nyári illat, rengetegen megdicsérték rajtam, kellemes gyümölcsös illat, rajtam nagyon tartós volt. Nagyon gondolkozom hogy megvegyem-e újra, szerintem tévedni nem lehet vele, valószínűleg egy kisebb kiszerelést fogok venni, hogy mindig legyen belőle :)

Brilla Argán Gold Prémium Ránctalanító Arckrém

Brilla Argán Gold Prémium Ránctalanító Arckrém
2017. június 21.

Több terméket is kipróbáltam már a Brilla márkától, azért is érzem hogy fontos írjak ide. Ez a krém a többi arckrémjével együtt szerintem egy gyenge/közepes kategória. Nem hidratálnak eléggé, szerintem nagyon drága ahhoz képest, amit nyújt, és ennek a terméknek olyan erős illata van, hogy nincs kedvem túl gyakran elővenni. Más Brilla arckrémeknek, amiket próbáltam azoknak amúgy kellemes illatuk volt, de a hatás elmarad. Egyedül az volt jó bennük, hogy natúrkozmetikumok, de nem éreztem hidratáltnak az arcomat. Szappanok... Hát szappan-szappan, viszont olyan kis picikék, itt sincs semmi extra. Amit még próbáltam, az az intim mosakodó, konkrétan semmi pozitívat nem tudok róla mondani, ezerszer jobb intim mosakodók vannak. December óta próbálom szeretni a termékeit, és annyira sajnálom, de nem megy. Nem ajánlom senkinek... Jó hogy magyar márka meg natúrkozmetikumok, de van ennél ezerszer jobb... Azért adok 2 csillagot, mert el lehet használni, de semmi különöset nem csinál.

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2017. június 8.

Olvasva a kommenteket úgy tűnik nagyon nem mindegy hogy milyen hajkoronája van annak, aki használja. Nekem vastagszálú, sűrű, szárazvégű, gubancolódó hajam van. Nem kentem semmi mást a hajamra, csak ennek a samponját, balzsamát és hajszeszét. Mikor mostam le róla mindent nagyon megijedtem, mert úgy éreztem hogy csikorgósra szárította a hajamat mindenhol, meg az illata sem valami megszokott és kellemes. Aztán elkezdtem szárítani és sokkal puhább volt a hajam, a hajszárító végén tökéletesen elégedett voltam az állapotával. Az illata kicsit a tetüírtó szagára emlékeztet, de nekem 1-2 óra múlva már alig lehet érezni. Nem használom olyan régóta hogy a hajnövekedésről és hullásmegállásról tudjak véleményt mondani, de ez is már teljesen pozitív.

Aden Folyékony Ajakrúzs

Aden Folyékony Ajakrúzs
2017. június 5.

Több árnyalat is megvan, van ami szép egyenletesen kopik, de van ami darabokban. A színei nagyon tetszenek, viszont aláhidratálva is van hogy annyira kiszárítja a számat hogy hiába szedem le, egy napig még iszonyúan ég és fájnak az ajkaim.

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2017. június 5.

Az aplikátora borzalmas, maga a formulája nem szép, elkendődik. Szerettem volna egy szép színt egy alkalmi sminkhez, de bárhogy próbálkoztam vele, nem jó. Kuka lesz sajnos :/

Trend It Up Camou Korrektor

Trend It Up Camou Korrektor
2017. június 2.

Elszúrták ezt a korrektort. Alacsony fedése van, szem alatt beleül a ráncocskákba, ötletem sincs hogy mire tudnám lehasználni. Nagyjából semmire, még jó hogy csak ennyi pénzt buktam el, nem ajánlom senkinek.

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre
2017. június 2.

Tökéletes. Más szó nem nagyon van rá, egyedül az illatával van egy kis bajom, de az hamar elillan. Mivel ilyen felkapott lett pár hónapja én is kipróbáltam és csak jót tudok róla mondani. Arctisztítás után felkenem az arcomra, nagyon vékony rétegben és csodálatosan hűs és hidratált érzést nyújt, a számra is fel szoktam vinni és az eddig próbált bármilyen ajakbalzsamnál jobb hatást tudott nyújtani. És persze sminkalapnak is jó. Hosszantartó hatás, alacsony árkategória, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, rengeteg termék amiből kevés is elég. Egyszerűen már nem szeretnék nélküle élni, bárkinek ajánlom.