pem93

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2018. augusztus 30.

Csalódás volt :( hihetetlenül szöszös lesz a hajam és nagyon kócolja is, utána alig bírom átfésülni. Ennyiért már kapni sokkal jobbakat is!!!!

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2018. február 9.

Nem fed, amit kellene nem tüntet el, amit nem kéne azt meg kiemeli... kuka

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. február 9.

Legjobb körömlakk EVER !! Megszűnik ???? Miiééért ?? :O:O Tényleg ez volt a leggyorsabban száradó, legjobban kenhető, legtartósabb körömlakkom eddig. Simán hozza az 1 hetet lepattogzás nélkül!

Prinzessin Sternenzauber Fésülést Könnyítő Spray

Prinzessin Sternenzauber Fésülést Könnyítő Spray
2018. február 5.

Nagyon szuper illata van, de borzasztó a feje... csak egy helyre fúj oda viszont sokat és annyira nem is könnyíti meg a kifésülést. Szárítás után sem könnyebb a fésülés, sőt még kicsit gubancol is. Jó mondjuk ennyi pénzért persze nem csodaszerben kellene reménykedni :)

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2017. szeptember 27.

Nekem eddig nagyon szuperül bevált. Szép a színe, jól pigmentált és tartós :)

Trend It Up 2in1 Camou Alapozó és Korrektor

Trend It Up 2in1 Camou Alapozó és Korrektor
2017. szeptember 27.

Még csak pár alkalommal használtam, de nagyon meg vagyok vele elégedve, főleg, hogy akciósan vettem a Dm-ben. Szép a fedése, kicsit sűrű az állaga, de jól el lehet dolgozni. Púderrel és fixálóval elég jól bírja nap végéig.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2017. szeptember 27.

Kuponnal vettem (amúgy drágállom) de végül is egész jó, kevés kell belőle, sokáig elég, de az illatát nagyon nem szeretem. Nem hinném, hogy újra veszem

Diamond Nails Zselé Lakk Lemosó Segédanyag Aloe Vera

Diamond Nails Zselé Lakk Lemosó Segédanyag Aloe Vera
2017. szeptember 27.

Sokkal több ideig kell rajtahagyni, hogy valamit alkosson, de végül is old, de tényleg nagyon szárítja a bőrömet. Bár most, hogy olvasom, hogy a sima rossmanos Isana is leszedi....hát kipróbálom azt inkább.

Balea Dusche & Creme Melone

Balea Dusche & Creme Melone
2017. július 4.

Annyiraaaa jó illata van :)

Make Up Factory Mat Lip Fluid

Make Up Factory Mat Lip Fluid
2017. július 4.

3 árnyalat is van, nagyon szépek a színek, nem lesz darabos, viszont nagyon szárítanak :( és ahhoz képest drága :/