perie

Regisztráció dátuma: 2017. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Sampon

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Sampon
2018. március 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket és a hozzá tartozó kifésülő sprayt is. Festett szőke, erősen igénybe vett hajam gyönyörű fényes lesz tőle. Tényleg igazi szalon termék. Na, ennél a terméknél látszik egyértelműen a különbség egy sima drogériás és egy professzionális termék között. Mivel a nagy kiszerelést szoktam belőle venni, így tényleg nagyon sokáig elég, és így az ára sem annyira vészes szerintem. Már többször újravettem és fogom is. Tényleg csak ajánlani tudom. Bár, aki színvédő hatásra vágyik, az szerintem csalódni fog.

L'Oreal Professionnel Pro Classics Color Sampon

L'Oreal Professionnel Pro Classics Color Sampon
2018. március 12.

Nagyon nagy csalódás. Túl nagy kiszerelés, gyenge hatás. Olyan, mintha nagyon felvizezett samponnal próbálnék hajat mosni. Rengeteg kell belőle, hogy egyáltalán érezzem, hogy van valami a hajamon. A színrögzítő hatást sem vettem észre különösebben. Ugyanolyan ütemben kopott a hajfesték a hajamból, mint annak előtte.

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal
2017. december 16.

A Serical változata szerintem jobb, de azért ez sem rossz, főleg ennyi pénzért. Egyébként mióta a fordított hajmosás elvét alkalmazom, nem zsírosítja a hajam és nagyon szép táplált, könnyen szálló lesz tőle. A fordított hajmosás lényege annyi, hogy először felkened a balzsamot/pakoltást a száraz hajadra, rajta hagyod 15-20 percig, majd samponnal megmosod, megszárítod. Fényéveket javult a hajam állapota ezzel a módszerrel. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Akinek zsírosítja a haját ez a termék, szerintem érdemes kipróbálnia ezt a módszert. A Latte jobb, de nekem a jázminos vált be a legjobban.

L'Oreal Paris Steampod Simító-Védő Szérum Hajra

L'Oreal Paris Steampod Simító-Védő Szérum Hajra
2017. december 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket, gyönyörű fényt ad a hajnak. Amikor ezt használtam, többen is megkérdezték - pl. az optikában az eladónő -, mitől ilyen csillogó a hajam :) A steampod egyébként nekem valahogy nem vált be. Hiába kentem rá rendeltetés szerűen a krémet és ezt a simítót is a hajamra, nem csinált többet a hajammal, mint egy sima balzsam. Ellenben maga a gép borzalmasan tönkre tette a hajam. Szóval gondoltam, megpróbálom legalább külön-külön elhasználni a megmaradt kencéket. A krémet hajmosás előtt és után is próbáltam, de mindkétszer ragacsossá tette a hajam. Ezzel ellentétben ez a szérum - tényleg nagyon keveset használva belőle - gyönyörűen elfedi a roncsolt hajvégeket és egészséges,fénylő, selymes hatást ad a hajnak. Biztosan újra fogom venni.

L'Oreal Paris Casting Crème Gloss Glossy Princess Hajszínkrém

L'Oreal Paris Casting Crème Gloss Glossy Princess Hajszínkrém
2017. december 7.

Így 38 évesen - mivel a fodrászom kivételesen nem volt elérhető - életemben először magamnak festettem a hajam ezzel a termékkel (1021-es árnyalattal). Krémmániás hozzászólások alapján esett erre a festékre a választásom és azt kell mondjam, abszolút nem bántam meg :) Vállnál pár centivel lentebb érő, vékony szálú hajamra elég volt egy doboz festék (még maradt is az alján egy kevés). Nulla rutinnal is szép, egységes lett az eredmény. Bár a végeredménynek a képen látható színhez tényleg nem sok köze lett. Festés után inkább egy leheletnyit hamvas, natúr szőke lett a korábban 9-es színmélységgel festett hajam. Világosítani nem világosított rajta, talán csak egy nagyon picit. Szóval aki 9-esből 10-re akar váltani, arra ez nem jó. Gondolom, szőkítőporral vagy magasabb oxival lehetne egy olyat kivitelezni. Mivel gondoltam, világosabb ez a szín, mint a festett hajszínem, hogy egységes legyen a végeredmény, ezért a nedves hajam teljes hosszára kentem a festéket és 25 percig hagytam fent mindenhol. Nagyon szép, fényes maradt még több mosással később is a hajam. A tövét szépen - bár azért nem olyan tökéletesen, mint egy professzionális hajfesték - de befogta. Kopni fokozatosan kopott csakúgy, mint egy sima hajfesték. Az ősz részeket úgy ahogy befogta. Mivel a fodrászom egy ideig még nem fog dolgozni, ezért addig biztosan ezzel a festékkel fogom festeni a hajam.

Update: másodszor is jól sikerült a festés. Természetesen most is csináltam előtte való nap bőrpróbát. Ezúttal száraz hajra vittem fel, mert így jobban tudom követni a még be nem festett részeket és így is tökéletesen működött. Hosszú távon is maradok ennél.

L'Oreal Professinnel Série Expert Vitamino Color 10in1 Spray

L'Oreal Professinnel Série Expert Vitamino Color 10in1 Spray
2017. december 3.

Nagyon szeretem ezt a terméket és a hozzá tartozó sampont is. Festett szőke, erősen igénybe vett hajam gyönyörű fényes lesz tőle. Tényleg igazi szalon termék. Na, ennél a terméknél látszik egyértelműen a különbség egy sima drogériás és egy professzionális termék között. Még annyi, hogy tényleg csak 2-3 fújás kell belőle egy vállig érő hajra, mert különben picit zsíros hatást kelt. De ezt ki kell tapasztalni. Nedves hajon szoktam használni és hihetetlen könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Sehol egy gubanc :) Nagyon sokáig elég, így az ára sem annyira vészes szerintem. Már többször újravettem és fogom is. Tényleg csak ajánlani tudom.

Nirvel Nutre Color Hajszínező Balzsam

Nirvel Nutre Color Hajszínező Balzsam
2017. december 3.

Festett középszőke hajamat a rézvörös változata nagyon szépen, egységesen befogta. Tartotta is magát a szín több hajmosáson keresztül. Sajnos a rézvörös az én hajamon inkább világos mahagóni lett. Nem lett rossz, csak én inkább rendes rézvöröset szerettem volna (emiatt vontam le az egy csillagot). Ettől függetlenül szerintem ki fogom próbálni a közeljövőben a szőke változatát is. Kísérleteztem is vele: egy adag másfajta sima hajbalzsamhoz hozzátettem ebből a balzsamból egy cseppet és még így is finoman megszínezte a hajam :) Rengeteg van a tubusban, nagyon sokáig elég lehet, szóval ha valaki jól választ színt, akkor tényleg megéri.

Balea Professional More Blond Sampon

Balea Professional More Blond Sampon
2017. december 3.

Sajnos semmit sem szőkített az egyébként festett középszőke hajamon. Jól tisztít, ezért jár az egy csillag, de még egy jó minőségű, felsőkategóriás balzsam ill. pakolás mellett is nagyon szárította a hajam akárhányszor használtam. A balzsamjával is volt, hogy használtam, de az se sokat ér sajnos. Pedig még direkt rajta is hagytam a hajamon őket, hátha úgy jobban hatnak. Semmi.

Cosmia 2-in-1 Dermo-Protect Tusfürdő és Sampon

Cosmia 2-in-1 Dermo-Protect Tusfürdő és Sampon
2017. december 3.

Az árához képest meglepően jók az összetevők. Picit folyós egy krémtusfürdőhöz képest, de még pont határeset. A Dove-ról váltottam erre a márkára a természetes összetevői miatt. Nyilván nem lesz olyan selymes utána a bőr, mint egy Dove után, de cserébe kevesebb kemikáliát visz fel az ember a bőrére, ami azért szerintem szintén nem utolsó szempont. Használtam már a barackos ill. a citrusos változatát is, de ez vált be a legjobban. Nagyon szeretem, többször újravettem már. Az illata is kellemes.

Hask Keratin Protein Smoothing Deep Conditioner

Hask Keratin Protein Smoothing Deep Conditioner
2017. december 3.

Többszöri használat után is csalódás sajnos. Az illata szerintem nagyon műanyagszerű. Hiába próbálom, nem tudom rendesen kimosni a hajamból, pedig tényleg csak diónyi mennyiséget rakok rá és ráadásul még hidratálni sem hidratál semmit.