Pernilla-J

Regisztráció dátuma: 2012. június 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Brazil Nut Tusfürdő

The Body Shop Brazil Nut Tusfürdő
2014. május 22.

A testvaj után natúrabb illatra számítottam, de ez sokkal cukrosabb, émelyítőbb illatú. Egyébként finom, de nekem egy picit túl sok, a shea vajas "natúr" illat sokkal jobban tetszett. 3*-nál nem tudok többet adni, mert az ára is elég húzós.

The Body Shop Camomile Gentle Eye Make-Up Remover

The Body Shop Camomile Gentle Eye Make-Up Remover
2014. február 4.

UPDATE!!

Pár használat után vettem észre, hogy egyszerűen kimarja a szemem alatt a bőrt... tök vörös lett tőle a szemem alatt, a délutáni sminklemosás után még másnap reggel is úgy néztem ki mint akinek bemostak és ráadásul nagyon fájt a bőröm. Majd 1-2 hétig hámlott utána.
Amikor elkezdtem használni, épp egy sírós időszakom volt, és akkor teljes mértékben ennek tudtam be a szemem alatti vörösséget. Hát nem, ez a lemosó volt a hibás. Nagy óvatosságra intek mindenkit!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Első használatnál én is bosszankodtam, hogy csíp, azóta jobban figyelek, hogy ne menjen a szemembe, és csak egy picikét csíp. Az illata tényleg furcsa egy kicsit, de nem is vártam egy lemosótól ilyesmit. A dolgát egyébként nagyon jól végzi, tökéletesen lemossa a szemfestéket. Az ára és a fenti negatívumok miatt csak 4*, de tudom ajánlani.

The Body Shop Aloe Nyugtató Éjszakai Krém

The Body Shop Aloe Nyugtató Éjszakai Krém
2014. január 30.

Ajándékba kaptam, szóval nem voltak nagy elvárásaim előtte, de a várakozásaimon felül teljesített, elégedett vagyok vele. Enyhe illat, megfelelő hidratálás. Én most télen nappali arckrémként használom, a száraz bőröm miatt kell a zsírossága. Szerintem újra fogom venni, habár sokallom az árát.

OPI Körömlakk

OPI Körömlakk
2014. január 6.

Úgy döntöttem, beruházok egy drágább körömlakkra, és az OPI-ra esett a választásom. Azt kell mondjam, meggyőzött. A "my very first knockwurst" nevű nude színt vettem, szóval a vélemény most erről szól, lehet hogy nem igaz minden más lakkra.
Vannak hibái azért, pl. kissé csíkos lesz, mindenképp kell belőle két réteg, és elég matt a felülete, ami persze lehet hogy csak nekem nem tetszik, de fedőlakk nélkül nekem nem jön be. De a tartóssága teljesen levett a lábamról. Mondjuk ennyi pénzért el is várom! :) A másik pozitívum, hogy gyorsan szárad. Szóval a fenti negatívumok miatt csak 4 csillag, de alig várom, hogy kipróbáljak más színeket, és ha bejön, akkor nem veszek többet olcsó körömlakkot, mert csak a nyűg van velük, utálom, hogy egy nap után pattogzanak le... Inkább veszek pár alapszínt ebből. Mindenképpen ajánlom, ha szeretnétek tartós körömlakkot, és ezért hajlandóak vagytok picit többet kiadni!

The Body Shop Brazildiós Testvaj

The Body Shop Brazildiós Testvaj
2013. november 24.

Még ugyan nem próbáltam annyira sok féle testvajat huzamosabb ideig, de az eddigiek közül ez a kedvencem. Nekem kifejezetten pozitív, hogy olyan "natúr" illata van, nem olyan gejl mű mint egykét másik társának. Az állaga és a hatása remek.
Leárazásban vettem, de az ára miatt így sem tudok sajnos jó szívvel 4*-nál többet adni.

Balea Kézápoló Lotion Fekete Áfonyával

Balea Kézápoló Lotion Fekete Áfonyával
2013. november 18.

Nekem pozitív a benyomásom, a sheavajas-argános variációnál klasszisokkal jobb, sokkal jobban hidratál. Extra száraz bőrt azért nem hidratálja eléggé, de normál-kicsit száraz bőrre teljesen jó. Hát igen, egy krémtől nyilván műáfonya illatot várhat az ember, de szerintem egyáltalán nem émelyítő. Nekem abszolút pozitív csalódás volt.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2013. november 16.

Pár használat után tetszik, mondjuk nekem nem volt akkora "hűha-élmény" azonnal, mint itt páran írták, nem érzem selymesebbnek a hajam tőle (lehet, mert mosás után szerencsére nekem amúgyis mindig puha a hajam).
Viszont nagyon reménykedem, hogy hosszú távon segíteni fog, mert nagyon töredezik a hajam vége, és emiatt nehezen tudom növeszteni.
Az illatát egyszerűen imádom, már csak emiatt is szívesen használom!
Egyelőre csak 4 csillagot adok (ha lehetne, 4,5-öt adnék), de remélem később jöhetek update-elni az 5 csillagra! :)

The Body Shop Chocomania Beautifying Oil

The Body Shop Chocomania Beautifying Oil
2013. november 11.

Nekem a kakaóvajas változat van, de annak nincs saját oldala, szóval itt véleményezem.
Nyertem ezt az olajat, magamtól sose vettem volna meg. Nem is tudtam, mire használjam, de azért elajándékozni nem akartam.
Testen valahogy elég nehéz eldolgozni, meg különben sem szoktam magam testápolózni.
Aztán kipróbáltam arcon. Nagyon pozitívat csalódtam, mert pihe-puha lesz tőle az arcom :) Kicsit száraz, de főként inkább vízhiányos bőröm van, szerintem arra szuper. Zsíros, pattanásos bőrre nem ajánlanám, de gondolom akinek ilyen van, amúgy se jut eszébe olajat kenni a bőrére :)
Valóban nehezen szívódik be, szóval én csak este lefekvés előtt, arcmosás után szoktam bekenni velem magam. Az illata nagyon finom.
A 4*-ot megkapja, de tuti hogy nem fogom megvenni újra ha elfogy. Jó dolog, de tulajdonképpen nincs szükségem a termékre, és 4000 Ft-ért elég drágának tartom.

Balea Kézápoló Lotion Sheavajjal és Argánolajjal

Balea Kézápoló Lotion Sheavajjal és Argánolajjal
2013. október 31.

Nagy reményeket fűztem hozzá én is a shea és az argánolaj miatt. Ebbőla pumpás sorozatból előtte a lilát vettem és azzal elégedett voltam, így arra számítottam hogy ezekkel az összetevőkkel még sokkal jobb lesz. Hát tévedtem, nagyon "vizes" nekem a krém, alig hidratál. Akinek kevésbé száraz a bőre, csak szeret krémezni, lehet hogy jó, de száraz bőrre semmiképp nem ajánlom.

The Body Shop Honeymania Mézes Testvaj

The Body Shop Honeymania Mézes Testvaj
2013. október 3.

Tegnap vettem a krémet, a boltban tetszett az illata, és le volt árazva a honeymania sorozat, úgyhogy nem tudtam otthagyni.
Viszont - és most elnézést hogy kicsit közönségesen fogalmazok - ma a munkahelyemen fura szagot éreztem, kb. olyan szagot, mint egy csövesnek aki összepisilte a ruháját, ezt a kicsit édeskés, átható ammóniás szagot. Hát nem tartott sokáig mire rájöttem, hogy ez bizony belőlem jön, a krémnek van ilyen szaga... Azóta "élesben" se tetszik már a szag. Ez lehet hogy inkább az én hibám, vagy csak nekem nem tetszik... Mindenestre javaslom mindenkinek, hogy mielőtt megvenné kérjen ingyenes mintát belőle, és ha 1-2 nap után is tetszik, akkor vegye meg.
Amúgy az illatán kívül rendben van, azért talán elhasználom majd itthon...