perry

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Gyógyszertári Hidrogén-Peroxid

Gyógyszertári Hidrogén-Peroxid
2022. június 4.

Sok mindenre használom, de napi szinten szájöblögetésre és imádom. Nem bírom a szájvizeket elviselni, mert egyrészt szerintem ritka undorító ízük és szaguk is van, másrészt alkoholosak..... szóval helyette peroxidos vízzel öblögetek fogmosások után. És imááááádom. Semlegesíti a szagokat :) pedig sajnos dohányos vagyok, szóval előfordul, hogy nem kellemes a leheletem :'D
Ezen kívül én is használom sebtisztításra, arctisztításra, fültisztításra, fertőtlenítésre, fehér ruhák mosásánál pluszba rakok peroxidot is :D

N.A.E. Bio Frissítő Golyós Dezodor Freschezza

N.A.E. Bio Frissítő Golyós Dezodor Freschezza
2022. június 4.

Kb egy fél óra után büdös vagyok :( semmi dezodoráló hatása nincs :( (egyébként ez nem izzadásgátló, hanem dezodor. Szóval nem nyomja el a természetes izzadást, hanem elméletileg az volna a funkciója, hogy ne legyen büdös az izzadtságunk tőle, de failed😏)

Nuud Care The Carefree Deodorant

Nuud Care The Carefree Deodorant

22.06.04. update:
most már 3 hete használom és továbbra sem működik :( mellette kénytelen vagyok szódabikarbóna és cink-oxidos alapú natúr dezodorokat használva felváltva (mert a szódabikarbóna irritál :( ), mert egyszerűen büdös vagyok.... úgy tűnik ez nálam nem fog beválni... most már elhasználom azt a 15 ml-es kiszerelést, de nem lesz újravevős. Le kell, hogy pontozzam teljesen. Pedig annyira szerettem volna, hogy működjön :( ha időközben mégis működne (bár nem tudom mitől működne hirtelen, mert nem vagyok egy durván izzadós fajta és büdös sem, ennek ellenére mégis van egy hagyma szagom, pedig naponta használom -_- konkrétan tegnap este kentem be magam, ma délutánra már tök büdös vagyok....)

Egyelőre nem 100%-osan győzött meg a hatékonysága. Kb egy hete használom, de őszintén szólva én egy minimális izzadtságszagot érzek magamon😅 2 naponta kenem ráadásul. Most vagy én vagyok a béna és nem kenem fel teljesen a hónaljamra, vagy ürül ki még a szervezetemből a méreganyag (bár egy ideje natúr dezodorokat használok, szóval nem tudom mi ürül 😅), vagy csak szimplán nálam nem működik. Meglátjuk egy pár hét elteltével, hogy működik és akkor újra fogom véleményezni.
Én vettem hozzá magic cap-et, de szerintem kényelmetlen azzal kenni, úgyhogy végülis nem használom 🤣

Venita Salon Anti-Yellow Hajöblítő

Venita Salon Anti-Yellow Hajöblítő
2022. május 18.

Szőkére van festve a hajam és ezzel színezem rózsaszínre🤭 meg nem mondaná senki, hogy nem festékkel festem😎 ráadásul sokkal egyszerűbb, mert csak belerakok egy nagy 2 literes üvegbe kb egy evőkanálnyi (vagy kevesebb, attól függ mennyire akarom erősre a színt :D) tonert, hozzá a víz és telibe öntöm a fürdőkádban a fejemet. Tá-Dá, kész az extrém szín. Nincs gumikesztyű meg 40 percig tartó festegetés, csak 2 perc és már rózsaszín is a hajam:D ráadásul elég tartós, kevésbé kopik és egyenletesebben is, mint egy színező

Psoratinex Tisztító Gél

Psoratinex Tisztító Gél
2022. május 17.

Samponként használom a pikkelysömörös fejbőrömre a krémje mellé. Én egy kevés gélhez rakok vizet és így viszonylag sokáig elég. Irtózatosan rossz szaga van és szaradas után is érezhető a hajon, szóval nem kellemes, de hatásos :) sokkal hatásosabb így a kettő együtt fejbőr sömörre, viszont az olaj szerintem teljesen felesleges.. nem tesz hozzá kb semmit és nagyon nehéz lemosni. Úgyhogy én csak ezt a kettő terméket használom a psoratinex családból.

Psoratinex Scalp & Body Kenőcs

Psoratinex Scalp & Body Kenőcs
2022. május 17.

Az egyetlen dolog, ami használ a psoriasisos fejbőrömre. 5 éve tartó küzdelem után kipróbáltam a psoratinexet és vegre győzelem :D 5 év utan nem hullik a korpa a fejemről és nem is viszket. Számomra ez egy csodaszer❤️ Kb 2-3 naponta kenem vékonyan, illetve hajmosas után is, de szerencsére annyira vékonyan kenem, hogy nem zsirositja be a hajam 😁 a testemen is voltak (törzs részen), viszont az a gyógyszeres kezelésem hatására (pajzsmirigyre kapom) kb 90%-ban eltűntek, a maradékban pedig szinten ez a kis kence segített :) előtte több százezer Ft-ot kidobtam feleslegesen, mert semmi nem segített, úgyhogy ahhoz képest ennek az ára bőven olcsó :D egy próbát megér szerintem mindenkinek, aki pikkelysömörrel küzd

Babička Agafa Nagymama Agafa Különleges Sampon Hajhullás Ellen

Babička Agafa Nagymama Agafa Különleges Sampon Hajhullás Ellen
2021. augusztus 26.

A képen egyébként a “mindennapi használatra” ajánlott sampon van, nem a hajhullásra ajánlott … én nagyon szeretem az illatát és a körülöttem levő emberek is dicsérik, szerintük jázmin illatú :)
Szuper, hogy sls és paraben mentes. Bár a parfümöt is kivennék belőle … selymes és puha lesz tőle a hajam, kár hogy nem tudom állandóan használni, mert a pikkelysomorom sajnos ezt se bírja elviselni :(