Petalodirosa

Regisztráció dátuma: 2020. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2024. április 30.

Az én szempillámon nem működött sajnos, nem hosszabbított, nem dúsított.

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2023. november 25.

Hamar csomósodik, amíg friss, addig szépen fenntartja a sminket, de egész napot nem bír + a szemhéjam érzékeny lett rá egy pár használat után. Ekcémás lett a bőröm egyes helyeken. Nekem nem vált be.

The Ordinary Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%

The Ordinary Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%
2023. október 27.

Borzasztó az illata, nem szívódik be, hiába kenegetem az arcomon, pedig száraz bőröm van... több pigmentfoltom lett tőle, nemhogy kevesebb. Kukában landolt.

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval
2023. augusztus 3.

Nekem nem működött, már a felvitel után foltos lettem, nem sokat ér. A Palmer's kakakóvajas önbarnító testápoló sokkal jobb nekem, nem lesz foltos a bőröm és szép barnaságot kölcsönöz.

aussie Aussome Volume Sampon

aussie Aussome Volume Sampon
2023. augusztus 3.

Kidobtam a kukába. Valami furcsa bevonatot hagyott a hajamon, amitől száraz, érdes, sprőd lett a hajam + hányás szaga van, a balzsamnak is. Áááá, soha többet nem veszek semmit ettől a gyártótól. Pénzkidobás volt számomra.

Avon Today Tomorrow Always the Moment for Her

Avon Today Tomorrow Always the Moment for Her
2023. augusztus 3.

Nagyon szeretem. Finom virágos illat, már régóta használom hétköznapokra, de nem ezt teszem fel, ha van valamilyen éjszakába nyúló programom :)

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2023. július 13.

Nekem nem vált be, pedig olyan sok reményt fűztem hozzá, oly régóta szerettem volna megvásárolni. Indokolatlanul túlárazott szerintem, még szerencse, hogy külföldről akciósan sikerült megvennem. Kiemeli a pórusokat, gyorsan kopik, nem tartós, alig van fedése. Egy luxus terméktől sokkal többet vártam. Ettől függetlenül egyéni dolog, másoknak remekül működhet ez az alapozó, én nem veszem újra. A 6-os szín ebből egyezik: MAC Studio Fix fluid NC30/C40, IT CC cream medium, EL DW 2w2 rattan, NARS Sheer glow stromboli, Dior Backstage 2wo (én legalábbis ezeket a színeket használom).

Garnier Ambre Solaire Medium SPF20

Garnier Ambre Solaire Medium SPF20
2023. június 14.

Már nagyon régóta felváltva használom a Nívea naptejjel, én teljesen meg vagyok vele elégedve. Smink alatt is működik, nem lesz tőle foltos az alapozó.

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Önbarnító Arcszérum

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Önbarnító Arcszérum
2023. június 14.

Ár-érték arányban remek! Arcra nem használom, mert a pigmentfoltjaim még barnábbak lesznek arcbarnítástól. Nyak+dekoltázsra használom, 10-12 cseppet teszek a Nívea soft arckrémbe, vigyázni kell vele az elkeverésnél, mert mint a víz olyan folyékony állagú. Nem foltos, egységesen barnít nekem is, szép színt ad - pl. a MAC Studio Fixből az NC30-as árnyalatú alapozót használom, ha le vagyok kenve ezzel. Folyamatosan kopik, azzal sincs baj.

DHC Deep Cleansing Oil

DHC Deep Cleansing Oil
2023. április 27.

Egyszerűen zseniális! Nekem nagyon bevált. Puha, tiszta lesz tőle a bőröm. Szépen leszedi a sminket. A Lookfantastic-ról rendeltem egy 30ml-s kiszerelést kipróbálni, de muszáj leszek beruházni egy nagy kiszerelésre. Csodás :)