Petra0408

Regisztráció dátuma: 2019. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

RIVAL loves me HD-Gels On The Go Körömlakk

RIVAL loves me HD-Gels On The Go Körömlakk
2021. július 9.

A legjobb ár-érték arányú körömlakk, amit próbáltam.
A világos színek is meglepően jól fednek, nem úgy, mint az Avon vagy Essence lakkok, pedig árban egy kategória kb.
Szép fényesek, nekem relatíve tartósak is. Lábon egy réteg is több hetet bír nekem.
Mindenkinek ajánlom, akivel beszélek, imádom, legszívesebben az összes színt megvenném.

Avon Urban Defence Alapozó

Avon Urban Defence Alapozó
2021. április 9.

Szerencsére csak mintát vettem, a szín nem is lényeges. Kezdjük a pozitívummal: jó az állaga, az illata sem bántó, könnyű eloszlatni. Ígéret szerint szinte semmi fedése, max kicsit egységesíteni jó.
És a másik oldal: építeni nem lehet, felszedi az alatta lévő réteget, emiatt csak vékony rétegben lehet felvinni, így nem érvényesül annyira a fényvédelem sem. Az én kombinált, orrtőben tág pórusú bőrömre undorítóan felült mind a zsíros, mind a száraz részeken. Adtam neki egy esélyt, nem mostam le lendületből. Hiba volt. Kb 3 perc után olyan szinten kezdte el csípni a szemem, hogy azt hittem, megvakulok, az államig folyt a könnyem, aminek köszönhetően az alapozó fehér szín kíséretében egy az egyben feloldódott. Mondanom sem kell, hogy mi lett a sorsa. Ezen felül még száradás után is elmászik, hozzáérve minden a kezemen maradt. Szörnyű. Eddig a márka általam próbált legrosszabb alapozója.

Avon True Flawless Folyékony Alapozó SPF15

Avon True Flawless Folyékony Alapozó SPF15
2021. március 22.

Mintát vettem belőle - szerencsére.
Először felkenve azt hittem, megváltjuk együtt a világot: jó fedés, jó állag, szép összkép.
Aztán egy óra múlva belenéztem a tükörbe... Borzasztó. Összeállt, kis pici "kukacokká" vált az egész, mintha a létező összes szőrpihém életre kelt volna, az is, ami nincs. Biztos tudjátok, milyen az, amikor egy alapozó borzasztóan mutat, megül a bőrön... Na ez olyan. Alig vártam, hogy lemossam, egyszerűen fájt ránézni.
Az én zsíros/kombinált bőrömre szörnyű volt. A fedése miatt kap két csillagot.

Avon True Flawless Ultramatte Foundation Alapozó

Avon True Flawless Ultramatte Foundation Alapozó
2021. március 22.

Nem egy Catrice, de szerintem jó fedése van ecsettel, az én problémás bőrömre is simán vállalható. Tényleg matt, nagyon, még zsíros bőrre sem igényel púderezést, és ha nem piszkálom, elég tartós is.
Azt még hozzátenném, hogy embert nem láttam még, aki Avonból teljes áron vásárol, ez a termék sem ér meg 2900 forintot (ld. Catrice 2200 forintért veri), de akciósan 1100-1500 forint közt szokott mozogni, annyiért tök jó szaladgálós alapozó.

Isana Young Vanilla Sky Dezodor

Isana Young Vanilla Sky Dezodor
2021. március 22.

Az oldalon vaníliás dezodorként kettő szerepel, mindet használtam, most egy harmadik fut. Megnyugatatok mindenkit, mind ugyanaz, végigpróbáltam. 😅
Nekem évek óta a must have dezodor, annak ellenére, hogy nem ígér sokat és az ára sem tükröz extra hatást a kedvencem. Nyáron sem vagyok tőle kilométerekről büdös, nincs az a tipikus "dezodor szaga" sem, mint pl a Garniereknél, Rexonáknál (van, aki észre sem veszi, én ki nem állhatom). Sokadik flakont használom már, mindig újraveszem. Lehet, hogy van nála jobb, de 3-400 forintért hibátlan, ha szereti az ember az édes illatokat.

Catrice Demi Matt Ajakrúzs

Catrice Demi Matt Ajakrúzs
2021. március 22.

Hagyományos rúzsból A rúzs. A tartóssága vetekszik a folyékony rúzsokéval, szépen kopik, nem kenődik, kellemes érzés az ajkakon. Imádom.

Vivienne Sabó Matt Ajakrúzs

Vivienne Sabó Matt Ajakrúzs
2021. március 22.

Nem rossz, elég mattra szárad, viszont vélemények alapján tartósabbra számítottam. Nálam a sokkal olcsóbb Essence Stay 8h Matt jobban működött, tartósabb volt.

Essence Stay 8H Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Stay 8H Matte Folyékony Ajakrúzs
2021. március 22.

Nekem sokkal jobban bejött, mint a Lovely Lip kit. Egyszerűen tartósabb, nem fog, nem ragacsos. Kedvenc matt folyékony rúzsom, gyűjtöm lelkesen a színeket. Ennyi pénzért ajándék.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2021. március 22.

Pont a képen szereplő Lovely Lips árnyalatot rendeltem netről... Hiba volt. A színnek köze nincs a netes képekhez, inkább egy sötét bordó árnyalat. Hatalmas csalódás volt a rózsaszínes lilás elvárásomhoz képest.
A ceruza krémes, könnyű vele dolgozni, alapjában véve a rúzzsal se lenne problémám, viszont kicsit ragacsos marad nekem és fog is. Maszkmosás mindenképpen kell utána. De a sokkal olcsóbb Essence Stay 8h nekem sokkal tartósabb volt, jobban bejött, az nem is fog.

RIVAL loves me Marshmallow HD Compact Púder

RIVAL loves me Marshmallow HD Compact Púder
2021. március 22.

Nagyon szeretem. Nem túl tartós, viszont gyönyörű bőrképet ad, az én zsíros/kombinált hamar (mindent) átfénylő bőrömre touch-upra is kiváló. Az illata vattacukor, az íze szintén. Nyilván nem nyalogatom, de ahogy viszi fel az ember is érzi, plusz párom két puszi közt is meg szokta jegyezni, hogy milyen finom édes vagyok ma. 😅
A csomagolása indokokatlanul nagy, emiatt nem is túl praktikus, viszont kétség kívül szép.