petra095

Regisztráció dátuma: 2017. február 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Liquid Camouflage Korrektor

Lovely Liquid Camouflage Korrektor
2020. február 20.

Nagyon szeretem, jelenleg a legjobb korrektorom, a harmadik adaggal használom éppen :) Szeretem hogy ilyen nagy a feje, sokkal gyorsabb használni, a színválaszték is teljesen rendben van. Az illata kicsit erős, parfümös, de semmilyen irritációt nem okozott. 5*-os termék.

Lip Smacker Coca Cola

Lip Smacker Coca Cola
2020. február 4.

Maradjunk annyiban, hogy minden használat után darabokban esett le a szám tőle. Az íze is a tipikus mű-kóla íz, amit valaki szeret, valaki nem, én semlegesen állok hozzá, de a hatása amire elvileg kitalálták, kritikán aluli. Gyerekeknek játszani jó lehet.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2020. február 4.

Úgy látszik csak nekem nem annyira felhőtlen vele az örömöm :( Tényleg nagyon jól hidratál, viszont engem rettentően zavar az íze, illetve ha éjszaka bekenem vele a számat még reggel is érzem azt a vastag zsíros réteget, a párnámon is nyoma marad. Ez persze azt bizonyítja hogy nagyon tartós, de nekem mégis valahogy off ez a termék :(

Lovely Nobody's Perfect but Me Multitask Highlighter Kit

Lovely Nobody's Perfect but Me Multitask Highlighter Kit
2020. február 4.

Szintén az első highlightereim között volt, szerettem volna valami ütőset is beszerezni a drogériákból. Az első színt csontig elhasználtam annyira szerettem, gyönyörű fénye volt és le sem lehetett robbantani, a középső pirosító szerű rózsás panről viszont semmi jót nem tudok írni, semmi színe nincsen :D A harmadik árnyalat nekem már túl sötét, viszont nyáron azért próbálkoztam vele. :)

Lovely Banana Chocolate Powder

Lovely Banana Chocolate Powder
2020. február 4.

Tök jó illata van és nagyon cuki a csomagolása, viszont nekem nem lett szerelem, ha használom akkor sokkal rövidebb idő alatt fényesedik át az alapozóm, mint nélküle. Még próbálgatom, de egy picit csalódott vagyok.

Lovely Cooking Time Powder

Lovely Cooking Time Powder
2020. február 4.

Bakinghez használom, sajnos ez nem az a táskába tévős fajta amit az ember előkap a metrón és megigazítja 5 óra múlva a sminkjét. Viszont tényleg jól végzi a dolgát, egy enyhe sárgás színe van, és az illata valami mesés. Aki olcsó loose powdert keres, annak csak ajánlani tudom a többi társával együtt.

Lovely Candy Box Szemhéjfesték Paletta

Lovely Candy Box Szemhéjfesték Paletta
2020. február 4.

Egy kiárusítás során vettem több társával együtt 400ft-ért. A színei elsőre nem fogtak meg, de úgy voltam vele, hogyha már 5x használom is megérte az árát. A többi Lovely palettához hűen rettenetesen porol, ami engem személy szerint nem tántorít el a használatától, vizes ecsettel teljesen jól használható és élénk színt is el lehet érni megfelelő építés mellett. A kedvenc színem pedig a harmadik narancssárga árnyalat, olyan szépen mutat egy napsütötte nyári sminkelésnél.

Juvia's Place The Zulu Eyeshadow Palette

Juvia's Place The Zulu Eyeshadow Palette
2020. február 4.

Ha tényleg limitált kiadású paletta, akkor mindenki siessen mert aki egy kicsit is szeret élénk színekkel dolgozni, annak KÖTELEZŐ. Ilyen hatalmas paneket, ennyire kevés összegért cserébe (akciósan gyakran 10$ az ára) sehol nem lehet kapni. Már-már azt mondom hogy vetekszik a Jeffree Star palettámmal.

Juvia's Place The Douce Eyeshadow Palette

Juvia's Place The Douce Eyeshadow Palette
2020. február 4.

Három palettát rendeltem egyszerre, és amint megérkeztek tudtam: ez lesz a kedvencem. Imádom ezeket a hétköznapi színeket benne, nem egy teljesen nude paletta, mégis kihasználható bármilyen alkalomról is legyen szó. A hivatalos weboldaláról rendeltem ahol gyakran vannak akciók, a Black Friday ideje alatt 6$-ért jutottam hozzá, ami ekkora panekért szinte már-már ingyen van. Külön kiemelném, hogy a színek nagyon jól satírozhatóak, a legsötétebb árnyalatból is tudsz egy halvány alig látható színt elérni, csak tudni kell vele bánni.

Deborah Hi-Tech Trio Szemhéjpúder

Deborah Hi-Tech Trio Szemhéjpúder
2019. augusztus 29.

Az összetevő listája nem a legszebb, de nagyon szép színei vannak. Nekem a zöld triója van meg, tartósnak is mondanám egy megfelelő alappal. Viszont a csomagolása hamar tönkrement, ez a műanyag borítás nem bírta a kiképzést.