Petra1992

Regisztráció dátuma: 2019. október 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. október 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Klorane Quinine Sampon Hajhullás Ellen

Klorane Quinine Sampon Hajhullás Ellen
2021. június 4.

Kb 1 hónapja használom, heti 2X mosok vele hajat és a hajam szerkezetén javulást tapasztalok. Vékonyszálú kevés hajamnak dúsabb, fényes hatást eredményez. Írták előttem hogy nem annyira habzik. Én azt tapasztaltam hogy a 2. öblítést igényel és a 2.öblítésnél jól felhabzik.

CeraVe Habzó Tisztító Krém

CeraVe Habzó Tisztító Krém
2021. március 25.

Kissé zsíros az állaga használatkor ami nekem furcsak, viszont miután lemosom de utána lemosom kellemes érzetet hagy maga után, nem húzza az arcom.A szemfestéket nem távolítja el makulátlanul.

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai

Jó az állaga, egyből beszívja a bőröm, ár érték arányban jár neki az 5*

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2021. március 25.

Az ára kedvező volt számomra ezért gondoltam kipróbálom, bár igaz hogy an benne alkohol, de a többi összetevője rendben van. Nem lesz újravevős, zsíros bőrképet ad, ár-érték arány miatt értékelem 3*-ra.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2021. január 8.

4 hónapja használom naponta/2naponta, ez idő alatt az első tubusom háromnegyedét használtam el. Naponta,Könnyen beszívódik, az állaga is kellemes, a sárga szín abszolút nem zavar de nem is látszik. Elégedett vagyok az árával és a hatásával is. Igaz a ráncokban nem látok változást viszont feszesebb a bőröm az tuti.

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2020. július 23.

Meg vagyok vele elégedve, sokkal jobban szuperál mint a MAC-es Extrem Dimension és az ára is baráti. 4 csillag csak azért mert a vége felé már elkezdett csomósodni.

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál
2020. július 23.

Sajnos nem vagyok elégedett a spirállal :( Nagyon sok anyagot vesz fel, és hiába kenem le az oldalára még így is sok marad rajta és a felfestésénél mindig jut a bőrömre is. Bízom benne hogyha fogy, akkor könnyebben lehet majd vele dolgozni. A színe nagyon szép fekete és ezeket a kellemetlenségeket leszámítva szép, íves, göndör pilla a végeredmény. De nem vagyok kompromisszum kötő ilyen ár mellett. Nem fogom újra venni :(

NYX 3 Steps To Sculpt

NYX 3 Steps To Sculpt
2020. július 16.

:D Nem vagyok egy sminkmester, de ezzel a termékkel 3 legyet lehet ütni egy csapásra :D A kontúrozót imádom, és a többi véleménnyel ellentétbena highliterrel sincs semmi probléma, nekem nem kölcsönzi azt a nagyon csillogó effektust. egy próbátmindeképp megér. :)

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2020. június 23.

Felvétel után zsíros érzetet kelt a bőrőmön ez kissé kellemetlen de folytatom tovább a kezelést és majd hozom az updatet. Csak ezért a 3 csillag, még bízom benne.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Micellás Arclemosó

Eucerin DermoPure Mélytisztító Micellás Arclemosó
2020. június 22.

Már több mint egy fél éve használom és nagyon elégedett vagyok vele. Kiadós a mennyisége még mindig nem fogyott el a mindennapos használat ellenére sem. A sminket is kiválóan eltávolítja. Újra fogom venni ha elfogyott.