Petrablue

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

KORA Organics Noni Glow Face Oil

KORA Organics Noni Glow Face Oil
2019. április 9.

Nagyon regota szerettem volna kiprobalni
Feltem tole, mert nagyon olajos az allaga nekem meg konnyen pattanasosodik az arcom, szoval aggodtam, hogy ettol is jol kipattog a borom. De nem!!! Elkepesztoen gyorsan beszivodik es semmi olajos, ragacsos erzest nem hagy maga utan. Nulla pattanas.
Nagyon finom bababorom lett tole, tenyleg kicsit egysegesiti az arcbort, udebb lesz tole. A rancokkal semmit nem csinal szerintem, bar nem is vartam tole.
Igazabol egy kellemes kis arcapolo, biztosan ujraveszem, de nem kell tole csodat varni.
Ami meg pozitiv, hogy nekem 2 csep eleg az egesz arcomra, ugyh baromi sokaig eleg lesz.

Magister Products LMW Hialuron+ Szemránckrém

Magister Products LMW Hialuron+ Szemránckrém
2018. október 22.

Annyit er, mint halottnak a csok :D Vagy meg annyit se. Pedig nekem nagyon kis picike, halovany rancocskaim vannak a szemem korul. Azota hasznalok egy masik szemkornyek apolot es osszehasonlithatatlan a hatas. Ez semmire se jo.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2018. szeptember 15.

Ez az alapozo szornyu!!!!!
Nagyon akartam szeretni, de sajnos nem lettunk baratok. Szamomra igazi penzkidobas volt.
Estee Lauder DW-t hasznaltam es amikor kifogyott gondoltam megprobalom ezt az agyondicsert MAC alapozot. Nem is ertem miert akartam kiserletezni, mert a DW annyira de annyira jol mukodott az arcomon...
Nagyon gyenge a fedese, foleg egy DW-hez kepest, pedig az sem maszk hatasu szerintem.
De az meg csak hagyjan, hogy gyenge fedesu, vegulis van akinek olyan a bore, hogy ez eleg lenne ra, de elkepesztoen gyorsan es ocsmanyan kopik!!!!!!! Foltokban kopik le, nagyon csunya!! Kb 3 ora utan.

2x hasznaltam, soha tobbe nem fogom, visszaterek a jolbevalt DW-hez.

Akar el is adnam, ha kell valakinek, pumpaval egyutt vettem...

Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge Lengthening Mascara

Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge Lengthening Mascara
2018. szeptember 10.

En pont azert imadom ezt a szemsprialt, amiert masok utaljak:)
A sajat szempillaim eleve hosszuak es dusak, de mivel kicsi es melyenulo szemeim vannak, nem all jol ha meg a termeszetesnel is surubbek, hosszabbak, feketebbek... szoval a tul “dramatic effect” nekem nem all jol es egyebkent nem is jon be, foleg hetkoznapra.
Ez a spiral diszkreten hangsulyoz, szint ad a pillaknak de nem pandamaci jeleggel, gyonyoruen iveli a pillakat de nem lesz tole nagyon hosszu, es kulonosebben dusabb se. Kiemeli azt, ami van.
Ha valakinek amugyis szepek a pillai es termeszetesen hatast szeretne, akkor ez egy kivalo termek. Nem lesz mas a tekintet, inkabb hangsulyosabb. Diszkreten ragyogtat.
Es nem potyog a szemem ala, nem kenodik el, ami nalam oriasi plussz pont.
Tehat rovid pillakra, esti bulira, dramai valtozasra vagyoknak nem ajanlom, a diszkeciora, visszafogott jelentossegre igen.
En imadom.

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10
2018. szeptember 10.

Az Estee Lauder szamomra a tokeletes smink marka, nagyon szeretem a termeiket, de ez az egy szamomra hasznalhatatlan. Ajandekba kaptam, elkezdtem hasznalni, par het utan rajottem, hogy szornyu.
A fedese valoban kivalo, viszont elkepesztoen beleul a rancokba! Beletelt egy kis idobe amig rajottem h nem arrol van szo h brutalisan elkezdtem rancosodni egyik naprol a masikra:D hanem ez kis cucc teszi. Napokkal a hasznalat utan is jobban latszodtak a rancok a szemem korul mint egyebkent. Konrktan rancosabbnak tunok ha ezt hasznalom mint amilyen valojaban vagy.
Kuka.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
2018. július 24.

Az illata sztem elkepesztoen finom, citrusos, fuszeres, de melle egy kicsit edeskes is de nem a folytogato, puderes modon, inkabb olyan mandarinos. Engem megdobbentoen emlekeztet a Jo Malone wood sage&sea salt-jara, igazabol azert is vettem mert annak kerestem az alternativ verziojat, mert sajnos a Jo Malone tartossaga kritikan aluli. Szoval megvettem mert megveszek ezert a szexi, dogos megis ude nyari illatert. Kar volt. A tartossaga talan meg a jo malone-nal is rosszabb, 1 ora mulva SEMMIT nem lehet erezni belole. Nagy kar, mar az illata sztem fenseges es kulonleges, de biztos hogy nem veszem ujra, mert ilyen gyenge tartossagu parfummel meg nem talalkoztam.

REN Ready Steady Glow Daily AHA Tonic

REN Ready Steady Glow Daily AHA Tonic
2018. július 24.

A legjobb dolog, amit valaha az arcomra hasznaltam!!!!! Elotte csak fizikai hamlasztokat (biotherm borradir) hasznaltam, kb. nulla eredmennyel, persze akkor meg azt hittem, hogy ez igy normalis. Aztan miutan sokat olvastam a kemiai hamlasztokrol es azok elonyeirol, jotekony hatasairol, gondoltam kiprobalok egyet es a Tinamu-ban ezt ajanlottak. Tudni kell, hogy pattanasokra iszonyuan hajlamos borom van. 27 eves korom ellenere meg mindig pattanasos borom van. Vagyis volt. Nem sok nem annyira szornyu de 1-2 gyulladt mindig volt az arcomon, ami beleronditott az osszkepbe es persze barnas folt is maradt utan. Elkezdtem hasznalni ezt a hamlasztot es kb masnapra csodat tett az arcborommel!!! A hegek, foltok halvanyodtak, ragyog az arcom es most hogy mar 1 honapja hasznalom elmondhatom, hogy total pattanasmentes lett a borom!!! Pedig mar annyi mindent kiprobaltam de ez elkepeszto!!!!! Tobben is megjegyeztek, hogy milyen szep a borom. Szoval MUST HAVE:)

Hask Macadamia Oil Moisturising Deep Conditioner

Hask Macadamia Oil Moisturising Deep Conditioner
2018. július 24.

Csodaszer!!!!! A mullerben vettem egy kis tasakot, de nagy remenyeket nem fuztem hozza, mert soha nem szoktak kulonosebben latvanyos eredmenyt mutatni az en hajamon a pakolasok, olajok stb. Hosszu szokesbarna hajam van, szoke melirral, vekonyszalu de nagyon sok. Elegge egeszseges a hajam, de -gondolom a festestol- nagyon szaraz is, igy csak akkor van volumene a hajamnak, amikor megmosom, masnapra elveszti a formajat, fenyet, tartasat... na mar most megmostam a feltettem a hajamra ezt a csodaszert rajta hagytam 15-20 percig, es mar a szaritasnal el voltam ajulva, h mennyire puha es fenyes, meg a ferjem is megjegyezte h gyonyoru a hajam! Es lass csodat, masnap reggel nem a szokasos gubancos, szaraz, fako hajjal ebredtem, hanem megmaradt a puha, fenyes, elettel teli hajkorona, aminek meg a tartasa, volumene se mult el. Szoval tuti veszek meg belole es ajanlom mindenkinek mert nagyon szuper. A parabeneket es formaldehidrt mondjuk nagyon sajnalom benne es amiatt 1 csillagot le is vonnok...

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2018. május 18.

Nekem ez az első ilyen árkategóriájú alapozóm, korábban L'Oreal True Match alapozót használtam. Ég és föld. Nagyon szépen mattítja az egyébként gyakran kifényesedő kicsit zsíros bőrömet, és reggeltől estig tart, nem folyik le az arcom mire hazaérek a munkából. Kicsit tartottam attól, hogy nagyon maszk hatású lesz, mivel elég erős a fedése, de szerintem nem az. Nekem problémás az arcbőröm, ha nem lenne az akkor lehet, hogy a Nude verzióját venném meg, mert az elvileg lágyabb textúrája, de sajna nekem muszáj ilyen erős fedésű. Melegben sem érzem kényelmetlennek, szóval szerintem csillagos ötös, megtaláltam a tökéletes alapozót.

Neogence Hialuronsavas Hidratáló Eszencia

Neogence Hialuronsavas Hidratáló Eszencia
2018. május 15.

En a sok jo velemeny miatt dontottem ugy, h megveszem, de nem a magyar forgalmazotol mert az iszonyat draga(tobb mint 20ezer) hanem e-bayrol rendeltem meg 4ezer parszaz forintert. Eddigi legjobb arcapolasi beruhazasom volt!!! Amiota ezt hasznalom konkretan nem kell hidratalo krem se! Brutal gyorsan beszivodik, elkepesztoen jol hidratal, nem okoz borirritaciot, nincs szaga, kellemes az allaga es annyira feltolto a kis apro rancaimat h nem hiszem el!!! Szuper jo termek, csak ajanlani tudom, szerintem 25 es 30 ev kozott kotelezo!!! Utana mar johetnek a komolyabb szerumok...