petracska13

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Coconutoil Cosmetics Pure Golyós Dezodor

Coconutoil Cosmetics Pure Golyós Dezodor
2019. május 2.

Az egy dolog, hogy olajfoltos lesz tőle a pólóm, mert képtelenség kivárni, hogy megszáradjon. Az egy másik dolog, hogy forró vízben melengetnem kell reggelente, hogy kenhető állagú legyen. DE, hogy olyan büdös leszek tőle, amilyen szagot még életemben nem éreztem magamon, baromi felháborító!
Ilyen silány dezodorral még soha nem találkoztam. Konkrétan, a natúr izzadság szagom friss, könnyed rózsaillatra hajaz ahhoz képest amit ez a dezodor kihoz belőlem. Legalább megtudtam magamról, hogy tudok orrfacsaróan büdös lenni.

MAC Modern Twist Kajal Liner

MAC Modern Twist Kajal Liner
2017. augusztus 16.

Képes voltam feltölteni ezt a terméket csak azért, hogy megoszthassam a véleményem veletek.
A story átlagosan indult, beleszerettem a nightcast színbe (sírig tartó szerelem), tudtam hogy nekem kell. Bementem, megvettem, hazavittem, kicsomagoltam, kipróbáltam. Két napig a felhők felett jártam. Gyönyörű szín, könnyű kezelhetőség és hihetetlen tartósság. Aztán elfogyott a hegye és megpróbáltam kitekerni. Meg sem mozdult, amire baromira bedühödtem. Megkocogtattam-ütögettem és végre elindult, persze sikerült túltekernem és féltem hogy letöröm, ezért megpróbltam visszacsavarni. Semmi siker. nagy nehezen visszanyomkodtam, akkor meg megint nem tudtam kitekerni belőle.
Másnap visszavittem a terméket, mire az eladó hölgy felvilágosított, hogy nem lehet visszafelé tekerni csak kifelé. Mivel az enyém abba az irányba se mozdult, így kicserélték.
Azóta a másodikkal tudom, hogy hogyan kell bánni. Szépen elvagyunk, kapott már testvéreket is, de még mindig nem hiszem el hogy egy 5000 forintos szemceruza ne legyen képes arra amit az 500 forintos röhögve megcsinál. Visszasírom az Esssence Long Lasting tekerőjét. Nem kap 5 csillagot, habár csoda, de egy baromi rossz kivitelben.

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. június 6.

Sajnálom, de nekem nagyon nem jött be. Két csillagot csak a csodás szín miatt kap (08). Nagyon gyorsan és foltosan kopik, szárítja az ajkaimat és még könnyen kenődik is. Nem szapad impulzusvásárolnom :(

The Body Shop Vitamin E Moisture Serum

The Body Shop Vitamin E Moisture Serum

Előre leszögeznék két dolgot:
Nem néztem meg a véleményeket itt mielőtt megvettem
Nem is akartam megvenni ez a terméket

Tehát, egy szép (?) napon betértem a TBS-hez megvenni az E vitaminos Olajszérumot. Az eladó hölgy segítségét kértem, mivel baromi sokan voltak bent, nem volt kedvem tolakodni mellettük. Az eladó hölgy határozottan kijelentette, hogy hiba megvennem az olajszérumot, túl sok lesz nekem, csak igazán igénybevett vagy idősödő börőn müködik, és szép hosszan ecsetelte hogy miért nem nekem való, ellenben ezzel a termékkel. Tudom, tudom az én hibám, hogy nem álltam ki az elképzelésem mellett, de picit szabadulni akartam már onnan, így mondtam hogy oké, kipróbálom, csak haladjunk már.
Kipróbáltam. Konkrétan semmi.
Bocsi, de nem tudom részletesebben kifejteni, mert ennyire semmi számomra.
Most jófej leszek és kap plusz egy pontot azért mert nem ártott, plusz egyet mert szerencsére hamar elfogyott (bár másnak ez lehet mínusz). De azt hiszem ezzel le is zárom a témát és ezzel a termékkel gyorsan elfelejtjük egymást.

Holika Holika Sweet Cotton Pore Cover BB SPF30 / PA++

Holika Holika Sweet Cotton Pore Cover BB SPF30 / PA++
2017. május 21.

Nekem először meg kellett tanulnom a használatát. Tényleg nagyon sűrű, baromi erősen fed, kevés kell belőle.
Épp ezért én csak tavasszal és ősszel használom. Télen nekem nagyon kiemeli a száraz részeket, nyáron soknak érzem, így inkább könnyebb bb-t kenek.
A mattításáról nem tudok nyilatkozni, mivel alapból vízhiányos a bőröm, így nekem mindig alá is kell hitdatálni.
Viszont mivel kevés kell és csak két évszakban használom, így nekem nagyon sokáig elég. Pluszpont, hogy a világos verzió tökéletesen illeszkedik a sápadt bőrömhöz.

Matis Réponse Jeunesse

Matis Réponse Jeunesse
2017. május 21.

A vitális hordatáló emulzió számomra maga "az arckrém". Nem érdekel hogy mit tartalmaz, már az sem érdekel hogy mennyibe kerül, ez a krém maga a csoda!
Sok sok év keresgélése, csalódása, pénzkidobása és újrakezdése után végre megtaláltam!
Pedig nem vagyok könnyü eset. Vízhiányos, tág pórusú, érzékeny és foltokban hámló arcböröm van, de ez a krém táplál, megnyugtat, hamar beszívódik és nem okoz miteszereket.

MAC Prep+Prime Highlighter

MAC Prep+Prime Highlighter
2017. május 7.

Egy kemény héttel a hátam mögött, pénteki napon, munka után mentem be a Macbe, hogy kérek egy olyan csodaszert ami a karikáimat eltünteti. A hölgy ezt javasolta és amikor felvitte a szemkörnyékemre én csak bámultam, hogy ilyen is van? Nem is nézek ki annyira fáradtnak!
Hazajött velem és azóta is kitartó társam :)
Én az ecsetével csak "odapacázok" a szemem köré, az ujjammal dolgozom el, könnyü a használata. Pluszban örültem annak, hogy körülbelül életemben elöször nem a legvilágosabb színt kellett megvennem.

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar
2017. május 7.

Annyira édes, nem lehetett ellenállni :) az #5-ös Juicy Peach, van meg. Mosolyog a csomagolás is, mosolygok én is. Mindig a táskámban van, szerintem erre találták ki, masszív, soha nem esett még le a kupakja, szuperül müködik a tekeröje is.
Enyhe, szép színt ad, jó az illata és még hidratálni is hidtatál. Imádom!

Garnier Moisture Match Gazdagon Tápláló Arckrém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

Garnier Moisture Match Gazdagon Tápláló Arckrém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre
2017. május 7.

Hirtelen felindulásból megvásároltam, mikor rájöttem uszoda után, hogy nincs nálam az arckrémem. A böröm tág pórusú-vízhiányos-foltokban száraz és érzéleny. Szóval ez elég összetett kolbináció ahhoz, hogy ne várjon az ember nagy csodát. Ennek a krémnek sikerült ezt is alulmúlnia.
Az elsö használat oké volt, nem húzodott a klóros víz után az arcom annyira, így bent hagytam a sporttáskámban, mondván ez lesz az úszás utáni krémem.
Azonban egy hét használat után kis dudorok lettek az arcomom, amikböl szép lassan apró, kinyomhatatlan, soha meg nem érö pattanások lettek.
Az arcápolási-tisztítási rutinomban egyedül ez volt a változtatás, így kétséget kizáróan ez a kérm érte a felelös.
Miért kap mégis két csillagot? -mert elhasználtam könyök és térdkenegetésre és arra nagyon jól bevált!

Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

2017. május 7.

Nem vagyok nagy testápoló-kenegetö, de ha heti egyszer maximum kétszer eszembe jut, akkor ezt használom. Nagyon kellemes friss illata van, amit így megunni nem tudok. Bár szerintem nincs sok köze a mangóhoz, mint általában a mangós termékeknek.
Az állaga híg, ami nem zavar, pillanatok alatt beszívja a böröm.
Sok hidratálás számomra nem kell, így a hidratáló hatásáról nyilatkozni nem nagyon tudok. Nekem tökéletesen megfelel, már többször újravettem.