petrezselyem

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk
2018. augusztus 21.

Még csak egyszer használtam, de a pattanások és mitesszerek már elhalványultak, ráadásul a bőröm puha és matt lett. Kicsit csípett az elején, de ez nem volt annyira zavaró. Lehúzni csak akkor tudom, ha vastagon van kenve, de a tasakban még így is maradt a krémből, mindenképpen elég tehát egy használatra. Biztos hogy újraveszem!

Equilibra Deo-Stift Aloe Verával

Equilibra Deo-Stift Aloe Verával
2018. augusztus 21.

Az összetevői miatt választottam, mert előnyben részesítem a natúr termékeket. Tartóssága átlagos, napközben ha már nem érzem az illatát újrakenem. Egyébként nagyon finom illata van, ha elfogy ezt veszem újra.

Lovely Dark Shine Körömlakk

Lovely Dark Shine Körömlakk
2018. augusztus 17.

Lehet, hogy amit én vettem az már egy jobban pigmentált kiadás, de rajtam csak úgy rikít a sötétben! Volt, hogy sötét körömlakkra kentem, volt hogy önmagában viseltem - igazából mindegy, mert nálam egyetlen réteg mindig elég. Egy forró nyári napon jobban feltöltődik, mint napfénymentes időszakban, ám ha lefekvés előtt fél percig zseblámpázom is tuti hogy reggelig világít, addigra mondjuk már kevésbé intenzíven. Valóban érdes a felülete, de ha ez valakit zavarna fedőlakkal megoldható.

Trend It Up UV Powergel Matt Fedőlakk

Trend It Up UV Powergel Matt Fedőlakk
2018. augusztus 17.

Őszintén szólva nem valami tartós a lovely fedőlakkjához képest, viszont egyenletesen fényesedik ki, és száradás után nem csomósodik, ami sajnos az előbb említett termék negatívuma volt. Eléggé folyós az elején, az ecset pedig vastag, tehát óvatosan kell vele bánni. A végeredmény szép - bár az imádott lovely matt-hatás elmarad, mert ez inkább félfényesre szárad.

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2018. augusztus 17.

Egész jó kis körömlakk, a 008-as lilát választottam. Ez a szín nálam két rétegben teljesen fedett. A matt finish miatt most mellőztem a fedőlakk használatát, és így is legalább 5 napig rajtam volt. A körömvégeken nem láttam kopást, bár a világosabb lakkoknál ez alapból sem feltűnő jelenség. Alaplakkot egyébként mindig használok.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

2018. április 8.

Imádom. Gyönyörű színekben kapható, jól pigmentált. Két rétegben, alap és fedőlakk használatával 5-6 napig szép marad, csak a körömvégek kopnak, de nem pattog le. A 081-es szürkét vettem meg, de tervezem hogy még további változataival bővítem a gyűjteményemet. Akik lepontozták, javaslom próbálják ki valamilyen alaplakkal és Essence BTGN fedőlakkal, mert úgy tartósabb lesz. :)

2018. augusztus 17.

Megvettem mellé a 260-as purpur színűt is, amivel szintén elégedett vagyok. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Trend It Up N°1 Körömlakk

Trend It Up N°1 Körömlakk

2018 április 8.

230-as arany és 020-as fekete színekben vettem. Nagyon szeretem őket, mert tartósak és jól pigmentáltak. Alaplakk, két réteg szín és fedőlakk használatával 5-6 napig szép marad a manikűr. Az ecset egy picit vékony, ezért nagyobb körmöt nehezebb vele festeni. Ideális azoknak, akiknek nagy a körömlakk gyűjteményük, mert elég kicsi kiszerelésben kapható.

2018. augusztus 17.

Azóta beszereztem még a 281-es színt is, ami nálam elsősorban gyöngyházfényű fedőlakként funkcionál. Magában még nem próbáltam, de más színekkel kombinálva feldobja a megunt körömlakkokat.

MediNatural Teafaolaj Sampon + Keratinnal

MediNatural Teafaolaj Sampon + Keratinnal
2018. június 10.

Szeretem is, meg nem is. Az első 6-7 hajmosásnál kiválóan teljesített - ahogy azt korábban is írták szárít, tehát lassabban zsírosodik a haj, amin nagyon meglepődtem. Soha nem volt még ilyen puha és könnyű a hajkoronám. Ami még fontos, hogy alaposan le kell öblíteni utána a hajat, különben hajlamos lesz olajos réteget hagyni rajta. Néhány hét használat után viszont egyre jobban zsírosodik tőle a hajam, ezért egy-két alkalom erejéig szüneteltetni szoktam, addigis másik sampont használok helyette. Kicsit körülményes, de azért szeretem, ráadásul természetes összetevőkből áll.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. augusztus 25.

Nagyon szeretem! Sajnos egyenes szempillákkal rendelkezem, és mindig rengeteget kell szenvednem, hogy egy picit nyíltabb tekintetet tudjak varázsolni magamnak. Ez a spirál valamennyire megemeli őket, de önmagában nem az igazi. Viszont amióta vettem egy szempillagöndörítőt (ezentúl alap darab!), egy perc alatt végzek a művelettel, és gyönyörűen szétválasztja a göndörített pilláimat, illetve minimálisan hosszabbítja is őket. Nem nehezedik rá a pilláimra és nem ragacsos az állaga sem. Egész nap tartós ráadásul kevésbé pereg le a festék a szemem alá más spirálokhoz képest. Az applikátora és a pigmentáltsága is szuper.

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk
2017. augusztus 25.

2017.augusztus 25.

Visszavonok mindent, amit előzőleg írtam róla. Már fontolgattam, hogy a kukába hajítsam, vagy nagyon alacsony áron továbbadjam, de valamiért csak-csak megtartottam, és utólag örülök is neki. Fél évig állt a szekrényben, amikor a barátnőm megkért, hogy készítsek neki manikűrt. A the gel már fogyóban volt, úgyhogy gondoltam egy utolsó próbát megér, persze előtte kipróbáltam a saját körmömön is, és meglepődve tapasztaltam, hogy teljesen másképp viselkedik, mint előzőleg.

POZITÍV: 5-10 perces száradás; a minták nem kenődnek el; a fénye ugyan kopik, de 1-2 nappal tartósabb (kb. egy hetet kibír minimális házimunka mellett) mint a the gel fedőlakk, amit annyira szerettem.
NEGATíV: a vékony ecset, amivel nagyon kell trükközni, és sietni kell az eloszlatással, különben csíkos lesz. Ha túl gyorsan illetve csak nagyjából megszáradt felületre lakkozok vele, buborékosodik.

Magam sem tudom hogy eddig miért nem sikerült használnom, de jelenleg ez a kedvenc fedőlakkom, az ecsetet leszámítva.

2016. december 31.

Ez a vélemény az új, fekete csomagolású verzióra értendő!
Sajnos nekem nem jött be. Szerettem volna összehasonlítani a the gel fedőlakkot és a btgn-t, de utóbbiból már csak ez az új verzió volt, gondoltam kipróbálom ezt.

Pozitív
- kb 15 perc alatt megszárad
- a nyomdamintákat NEM keni el (!!)

Negatív
- vékony, henger alakú ecset -> nehéz rendesen eloszlatni a lakkot, csíkosra szárad
- nagyon halványan sárgás árnyalatú, így kicsit elszínezi az alatta lévő rétegeket (fehér lakkon esélytelen)
- a fénye már másnap fakó, karcolódik és 3-4 nap alatt félmattra kopik
- a minőségéhez viszonyítva drága

Ezek után úgy döntöttem, hogy visszatérek a the gel fedőlakkhoz.