Petyuska

Regisztráció dátuma: 2015. január 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Revlon Uniq One Sampon

Revlon Uniq One Sampon
2020. január 21.

Nagyon gatya állapotban van a hajam, ezt a sampont ajánlották a fodrászkellékesnél és nagyon bevált. Az illata nem olyan jó, de nem is kellemetlen, kimosása után végre nem sprőd a hajam és úgy vettem észre hogy segített is, mintha kevésbé hullana és a fogása is jobb lett. Nem olcsó, de valahol egy arany középút a nagyon drága és a drogériás olcsóbb kategóriájú samponok között. Szőke festett hajra telitalálat.

Revlon Orofluido Hajpakolás

Revlon Orofluido Hajpakolás
2020. január 21.

Szőke hajamnak igazi gyógyír ez a hajpakolás, a Revlon Uniq One samponjával használom és nagyon bevált. Nálam sajnos hamar fogy, de észrevehető a különbség, a drogáriás hajpakolásoknál sokkal jobban teljesít. Édes illata van, nem vettem észre hogy jobban elnehezítené a hajam mint más pakik, egyszerűen szuper. :)

Lush Twilight Testpermet

Lush Twilight Testpermet
2020. január 20.

Egyszerűen szerelem. Hihetetlen illata van. Kifújáskor dominál a levendula, de pár perc után az édes tonka előbújik, és belemászik a bőrbe, a ruhába. ahol több napig is megmarad. Nálam nagyon tartós, a hajamon és a ruháimon is érzem másnap sőt harmadnap is. Egyelőre a kisebb "zseb' verziót használom, rengeteget fújkodtam, de még mindig van belőle, ha elfogy, a nagyot fogom megvenni. A bőrömön sem okozott irritációt, a nyakamra is szoktam fújni belőle. Sokszor, mikor nincs kedvem parfümöt használni ezt vetem be, remek alternatíva, szerintem nagyon megéri az árát. 5*

Lush Twilight Fürdőbomba

Lush Twilight Fürdőbomba
2020. január 20.

Egyszerűen csodás, az illata mennyei, lila rózsaszín lesz a víz tőle. :) Több részletben használtam el, egyszer picit viszketett a bőröm tőle, de különösebb irritációt nem okozott.

Lush Sleepy Tusfürdő

Lush Sleepy Tusfürdő
2020. január 20.

Nagyon szeretem, mint mindent ebbe a Twighlight termékcsaládból. Nagyon sokáig elég nekem, egy nyomás bőven elég egy pancsolásra. :) Kicsit lila lesz a kád tőle, de nem kell megijedni. Szinte minden tusfürdő szárítja a bőrömet, de ez nem, nem is irritál, és finom illatú lesz a bőröm tőle. 5*

Lush Sleepy Testápoló

Lush Sleepy Testápoló
2020. január 20.

Nagyon nagy kedvencem. Télen leginkább a kezemet és a bokámat szoktam vele kencézni, imádom az illatát, kellemes érzés a bőrömnek, nagyon finom levendula illat leng körül ha használom. Nem egy habkönnyű krém, aki arra számít, csalódni fog, inkább testvaj jellege van. Nálam elég lassan fogy, így elég kiadós a kis tégely.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2019. augusztus 27.

Évekkel ezelőtt vettem egyet, akkor nem tetszett. Most ismét beruháztam rá, és most működik. Az ujjamal "megyek bele" a tégelybe, át szoktam simogatni a tetejét a tégelynek, és a meleg hatására jól el lehet oszlatni az arcon. Úgy tudom hogy alapvetően nem a szem alatti karikák eltüntetésére hivatott, de ennek ellenére nekem ott is jól teljesít, csak nem szabad belőle sokat felvinni, mert beleül nagyon a ráncokba, és természetellenes lesz az összkép. Transzparens púderrel fixálom, nekem bejön.

Balea Kókusz és Sheadió Testápoló Lotion

Balea Kókusz és Sheadió Testápoló Lotion
2019. augusztus 12.

Volt ennek egy elődje, tégelyes kókuszos krém, azt nagyon szerettem, de sajnos nem lehet már kapni, így gondoltam teszek ezzel egy próbát. Már egy éve használom, nyárra tökéletes nekem. Istenien kókuszos, nem ragad, hamar beszívódik, nálam 5*. Télre kevés, de jó időben nem nyúlnék máshoz.

Rdel Young Rice Powder

Rdel Young Rice Powder
2019. július 22.

Hát én imádom ezt a púdert. Úgy tudom, bár ne legyen igazam, hogy ki fogják vonni a forgalomból, mint mindent amit korábban szerettem. :(
A természetesebb hatásért púder után fixáló spray-t használok, majd blenderrel körbetapogatom az arcom, így nem lesz olyan hatása, mintha porcukorba fejelt volna bele az ember. Nagyon szeretem, simán veri a drága púdereket. 5*

Avon K-Beauty Golden Mushroom Éjszakai Arcmaszk

Avon K-Beauty Golden Mushroom Éjszakai Arcmaszk
2019. július 22.

Klassz kis kence, szerencsére akciósan jutottam hozzá, teljes áron húztam volna a számat, de így megérte. Kicsit nehezebb textúrájú krém, én nappalra smink alá is simán felkenem és szuper. Kicsit illatos, de nem zavar. Ha éjjelre kenem fel, szépen kisimít reggelre.