pevi89

Regisztráció dátuma: 2018. november 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. január 6.

Nemrég vettem, kb. 2 hete használom. Nem használtam másféle C vitamin szérumot így összehasonlítási alapom sajnos nincs. Első C vitamin szérumként nekem egyébként pozitív a benyomásom. Szerettem volna egy szérumot, ami jót tesz a bőrömnek, tápláló és mivel ez még kísérletezés részemről, nem is nem is olyan drága. Ezeket hozza is a szérum. Én nem próbáltam még vizes arcra felvinni, de ki fogom próbálni így is (köszi a tippet :) ).

Schüssler Habzó Arclemosó Varázsmogyoró Vízzel

Schüssler Habzó Arclemosó Varázsmogyoró Vízzel
2021. január 6.

Régóta keresek habzó arclemosót, valami miatt nekem ez az esti rutinom elengedhetetlen része. Korábban sokáig a Pom-pom hasonló termékét használtam, de abban volt valami fura illat, ami miatt inkább váltottam. Nem bántam meg, ez jobban tetszik. Nem tudom lehetséges-e, de állagra a hab nekem jobban tetszik, keményebb, emiatt amikor felviszem az arcomra sokkal jobban megvan az az érzésem, hogy hab van az arcomon, ami tisztít. Továbbá jobb az adagolója és tetszik, hogy nem intenzív az illata. Még csak 2-3 hete használom, de szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Schüssler Micellás Arctisztító Víz

Schüssler Micellás Arctisztító Víz
2021. január 6.

A Schüssler márkát kb. 1 éve ismertem meg, főként krémeket használok tőlük. Nemrég azonban elfogyott a micellás viszem és úgy gondoltam, hogy kipróbálok egyet ettől a márkától. Nem csalódtam. Nagyon kellemes illata és állaga van, a szennyeződést is eltávolítja az arcomról, a sminkkel is jól elbánik.

Balea Sweet As A Cookie Hidratálókrém

Balea Sweet As A Cookie Hidratálókrém
2021. január 6.

Nemrég vettem, 3-4 alkalommal kentem be a kezem ezzel a krémmel eddig. Bevallom, az illata miatt vettem meg (vagyis az illat miatt, ami a dobozra volt írva:) ), de nem csalódtam. Nagyon finom, édes, nekem nem tolakodó illata van (viszont én télen egyébként imádom az édes illatokat, lehet másnak ez már sok). Az állaga is jó, de el kell találni, hogy mennyit használunk belőle egyszerre, mert egy bizonyos mennyiség felett nagyon zsíros marad a kéz (kevés kell belőle). Ez limitált termék, de én plusz egyet már betáraztam, az elég lesz tavaszig :).

PomPom Szemkörnyék Feszesítő Gél

PomPom Szemkörnyék Feszesítő Gél
2020. október 14.

Nagy rajongója vagyok a márkának, de egyre kevésbé győz meg sajnos :( Ezt a terméket nagyon vártam, mert eléggé karikás a szemem. Próbáltam egyébként a Megáll az idő szemránckrémet is, de az még kevésbé jött be :( Egyetértek Kikerics nevű felhasználóval, kellemes felkenni ezt a krémet, de nekem egyáltalán nem teszi azt, ami a dolga lenne. Nem fogom újravenni.

Clinique Moisture Surge Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate Szemkörnyékápoló

Clinique Moisture Surge Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate Szemkörnyékápoló
2020. május 18.

Kaptam ezt a krémet, nem én választottam, ezért nem voltak nagy elvárásaim. Szerettem volna, hogy ha hidratált lesz a szemem környéke, csökkenti picit a ráncaimat (30 vagyok, tehát ez nem nagy feladat) és talán a fekete karikákat picit halványítja (nem tudom, hogy ez utóbbi egyébként funkciója-e). Nem rossz, az állaga szuper és kellemes a szemem környéke, miután beszívódott a krém (a beszívódás alatt eléggé ragacsos). De nem extra, szóval az árára tekintettel nem fogok venni belőle, ha a meglévő elfogy.

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém
2020. május 8.

Imádom a PomPom márkát, és eddig csak pozitívan tudtam nyilatkozni arról a 6-7 termékről, amit próbáltam (főként krémeket). Viszont sajnos ez a krém egy kicsit csalódás. Igaz, hogy kellemes az állaga, az illata, illetve könnyen eldolgozható, de nekem is szokott sajnos néha csípni és szerintem szemránckrémnek gyenge. Megelőzésnek 30 alatt jó lehet.

Nr.8 Schüssler Hidratáló Natúr Arckrém

Nr.8 Schüssler Hidratáló Natúr Arckrém
2020. május 6.

Első próbálkozásom ezzel a márkával, vegyes az eredmény :) Az állaga nagyon jó a krémnek, tetszik a hatás is (1 hete használom kb.), jól beszívja a bőröm és nem zsíros, olajos utána. Viszont az illata nem tetszik. Nem illatmentes, de nincs is jó illata. Azt nem mondanám, hogy büdös, de semmiképp nem vonzó illatú :( Mivel szérummal is szoktam keverni, ezért valószínű rendelni fogok még a márkától, mert a krém hatása egyébként eddig jónak tűnik :)

drRiedl Öregedésgátló Arcápoló Olaj

drRiedl Öregedésgátló Arcápoló Olaj
2020. május 6.

Én tegnap ruháztam be egy ilyen arcápoló olajra,az esti rutinomhoz kerestem egy natúr olajat. Sajnos a vírus miatt most egyedül Rossmanba jutok el havi 1*, tehát az ottani kínálatból választottam (nem szeretek webshopban új termékből több félét egyszerre rendelni).

Egy használat után a tapasztalataim:
- kellemes, számomra nem tolakodó illata van, nekem még tetszik is, hogy lehet rajta érezni egy kis illatot;
- az állaga nem "túl" olajos, nem rossz érzés a tapintása és az arcomon sem érzem soknak.
- én PomPom virágvizes zselével együtt használtam estére és szuperül beszívódott, reggelre nagyon jó sima volt a bőröm és nem volt olajos egyáltalán.

Hosszú távú hatásról nyilván még nem tudok beszélni, de első benyomás alapján tetszik.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2019. november 29.

Nagyon jó állagú krém. Nem tolakodó az illata, számomra pont jó a bor illat erőssége. Könnyen felszívódik, reggel csodásan puha bőrrel ébredek utána, jól hidratál.