PhantomriderQueen96

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Elocom 0,1% Kenőcs

Elocom 0,1% Kenőcs
2020. január 19.

Fél éve küzdők a fejbőrömön Seborreás tünetekkel. 2 dokit jártam meg mindegy mivel és hogyan kezeltem jelentős javulás nem volt, sőt inkább romlott az állapota a kezelésektől. Fájdalmas, száraz,hámló és csúnya volt először csak hátul és a fülemnél majd a homlokomnál is.
Aztán meguntam és mivel tudtam hogy a húgom is használja ezt az ekcémája miatt, gondoltam rápróbálok. A hat hónapos reménytelen, és eredménytelen küzdést 3 nap alatt szinte teljesen helyrehozta! Kicsit még pirosas de nem hámlik és nem feszül és már nem is csúnya. Nem is értem miért nem jutott ez eszébe egyik dokinak sem? Persze óvatosan és keveset szabad használni de nem is tervezem minden nap kenni a hátralévő életemben, szóval csodaszer ésszel használd de ha tényleg komoly a helyzet ez a legjobb!

Jeffree Star Cosmetics Alien Palette

Jeffree Star Cosmetics Alien Palette
2020. január 14.

Kiváló termék aki tudja szerezze be valahonnan mert mostantól már nem gyártják ezt a palettát!

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2019. november 10.

Ha lehetne nulla csillagot adni azt kapna, tönkretette a fejbőrömet.
Senkinek sem ajánlom.

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick
2019. szeptember 7.

Mást nem tudok mondani mint azt, hogy szerelem. 15 rúzsom van eddig tőle plusz a kék bundle. (A készlet bővül folyamatosan)
Vannak mindennapi, gyengédebb színeim mint pl a Birthday Suit és a Nathan, és extrémebbek is mint pl a Unicorn Blood és talán a lehető legdurvább a Weirdo. Meg vagyok velük elégedve, igaz az áruk elég magas, de külföldről nem vészes igazából.

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon
2019. szeptember 3.

Bevált, bár még csak pár alkalommal használtam, de úgy tűnik érdemes lesz hosszabb távon is ez mellett maradni.
Bőrgyógyász ajánlotta miután az előző samponom hatására ekcéma jelentkezett a fejbörömön. (L'oreal Elseve Dream Long)
A gyulladást remekül csökkentette már két alkalom után az első használattal pedig a viszketés csökkenése is látványos volt.
Kellemes a fejbőrnek, bizserget és hűt.
Az ára elég magas, de be fogok ruházni rá (most a kapott mintákat használtam fel)
Sok sampont kipróbáltam a korpa miatt, eddig ez a leghatásosabb, ajánlom.

BE Creative Make Up Photo Perfecting Eye Primer

BE Creative Make Up Photo Perfecting Eye Primer
2019. augusztus 31.

Igazából nem tudom mit mondjak róla.. Akciós volt a Marionnaudban így ez is a kosaramba került, mivel nem volt szemhéj alapozóm, gondoltam miért ne?
Amit először kaptam a csomagban azt visszaküldtem és kicseréltettem, mivel totálisan be volt száradva, de amit helyette kaptam azt is nehezen tudom csak kieröltetni, számomra használhatatlan. Kuka.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2019. augusztus 30.

Soha! Soha! Soha!
Amikor a húgom elkezdte használni úgy gondoltam kipróbálom.
Nem tapasztaltam egy ideig romlást vagy javulást.. aztán egyszer csak észrevettem, hogy viszket a fejem.. Később piros lett itt ott és hámlik a bőröm. Sohasem voltam ekcémás vagy ilyesmi, korpám volt de kezelhetően... ez viszont kihozott nálam egy fajta ekcémát amit remélem hogy ki tudok kezelni a doki tanácsaival és ajánlott termékével valamit a felírt ecsetelővel, ha kicsit is érzékeny a fejbőröd NE vedd meg...

Jeffree Star Velour Lip Scrub Jawbreaker Collection

Jeffree Star Velour Lip Scrub Jawbreaker Collection
2019. augusztus 21.

A Cucumber mint változata van meg ebből a kollekcióból és szerintem jól eltalált termék.
Ízben és illatban is inkább mentolos mint uborkás de a feladatát elvégzi.
Használata után simák és puhábbak lesznek az ajkak, könnyebben fel lehet vinni a rúzst.

Jeffree Star Cosmetics Thirsty Palette

Jeffree Star Cosmetics Thirsty Palette
2019. augusztus 13.

Annak ellenére hogy mostmár több Jeffree paletta boldog tulajdonosa vagyok, ez a darab lett az egyik legnagyobb kedvenc. Gyakran használom, szépen lehet vele dolgozni és kiválóan pigmentált, csak ajánlani tudom! 😇

Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette

Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette
2019. augusztus 13.

Teljesen elégedett vagyok vele! Kiválóan használható, gyönyörű színek, erősen pigmentált, és a csomagolása is nagyon egyedi. 🙂