pici24

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Gerovital Plant Szem- és Szájkontúr Feszesitő Krém

Gerovital Plant Szem- és Szájkontúr Feszesitő Krém
2020. január 22.

Egy könnyed hidratáló krém kellemes illattal.Könnyű eldolgozni, gyorsan beszívódik.A szememet nem irritálta annak ellenére,hogy van egy enyhe illata. A bőrt hidratálja, de különösebb hatást nem vettem észre, emiatt 4 csillag.

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Balzsam

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Balzsam
2019. november 13.

Az illata nagyon kellemes, a hajam könnyen kifésülhetővé válik ettől a balzsamtól. Hajszárítást követően puha a hajam és hidratáltnak érzem, továbbá azt tapasztaltam, hogy a hideg idő közeledtével sokkal kevésbé száll, mint az elmúlt években, bár a téli idő csak ezután jön.

drRiedl Öregedésgátló Arcápoló Olaj

drRiedl Öregedésgátló Arcápoló Olaj
2019. október 7.

Sajnos ezt a terméket is le kell pontoznom, mint ennek a márkának a bőrmegújító arckrémjét. Hasonló hatása volt, foltokban kipirosodott az arcom.

drRiedl 24 Órás Hatású Bőrmegújító Arckrém

drRiedl 24 Órás Hatású Bőrmegújító Arckrém
2019. október 7.

Nagy reményeket fűztem a krémhez, az illata is tetszett, de a bőröm nagyon nem szerette, foltokban kipirosodott tőle.

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló
2019. október 7.

2 és fél hete használom a krémet, így, gondoltam már kellően megismerkedtem vele és megírom a tapasztalataimat.
Első körben számomra is meglepő volt a krém 50 ml-es kiszerelése, de mivel ilyen nagy adag, így bátran, bőségesen használom reggel és este. A csomagolása tetszik, egyszerű, letisztult, számomra megnyerő. A tető letekerését követően egy műanyag fedővel találja szembe magát az ember, nekem ez a kis fedő kb. a 3. nap után a tetőhöz ragadt, így azzal nem kell bajlódni, nem is távolítottam el. A krém könnyű, zselés, géles textúrájú. Van benne illatanyag, így egy kicsit megijedtem, hogy nem fogja-e csípni a szemem, de szerencsére nem irritálta. A krémet könnyű eloszlatni, felszívódása pár percet vesz igénybe, persze ez a mennyiségtől is függ. Felkenéskor egy kis hűsítő érzést tapasztaltam, viszont nem pirosodtam ki. A krém eldolgozását követően, mikor már szinte teljesen beszívta a bőröm, akkor először egy kis ragacsos érzés marad utána, de 1-2 percen belül ez is elmúlik, és a bőröm selymes, puha lesz. A karikákat nem tüntette el a szemem alól, viszont a mimikai ráncaimon valamelyest segített, hidratáltabb lett a bőröm. Összességében jó kis krém, de az illatanyagot én kivenném belőle, mert bár kellemes, de időnként sok.

2019.02.21.Update 1:
Lassan újabb két hét telt el. Irritációt továbbra sem okoz. A kb. egy hónap alatt hidratáltabb lett a szemkörnyékem, a mimikai ráncaim is halványodtak egy kicsit. A karikákat maradéktalanul továbbra sem tüntette el, de ettől függetlenül változatlanul jó kis krémnek tartom.

2019.03.20 Update 2:
Ismét eltelt egy hónap, bőséges reggeli és esti használat mellett még félig van a tégely. Továbbra sem okoz irritációt, szépen hidratál, bár még mindig maradtak mimikai ráncaim. Amit viszont meglepve tapasztaltam, hogy az alsó szempilláim hatalmasra nőttek az elmúlt hetekben, amit nem tudok másnak tulajdonítani, mivel már hónapok óta nem használok olajat a szempilláimra és a szemkörnyékemre, valamint semmilyen szépség vagy egyéb vitamint nem szedek egy jó ideje. Így ennek hatására kb. 1-2 hete elkezdtem esténként a szemöldökömet is kenni ezzel a krémmel. Remélem, hogy néhány hét elteltével be tudok majd számolni róla, hogy azokon a helyeken is visszanőtt a szemöldököm, ahol korábban rendszeres ápolást követően sem a ricinus, sem az e-vitamin olaj nem segített. Amennyiben így lesz, akkor lesz Update 3 is és megkapja az 5 csillagot. :)

2019.10.07. Update 3:
Nyár közepén fogyott el a krém. A szemöldökömön csak nem segített olyan szinten mint szerettem volna. Viszont a használata alatt teljesen megbarátkoztam vele, azóta az egyik gyógyszertárban kerestem, de még csak nem is hallottak erről a márkáról. A szememet továbbra sem irritálta, a bőröm puha volt. Így megadom a maximális pontszámot.

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2019. március 20.

Már 2 flakonnal elhasználtam belőle. Az illata kellemes, nem hagy maga után nyomot. Egy picit sprőddé teszi a hajat, de a zsírosságot teljes mértékben megszünteti. Egy napot szoktam vele nyerni. Ha reggel befújom vele a hajam, akkor este már mosom is meg, nem várok vele tovább, mert az érzékeny fejbőröm olyan hosszú ideig nem szereti, elkezdi egy kicsit irritálni, mely viszketésben, és a fejbőr kiszáradásában nyilvánul meg. Mikor nincs idő hajat mosni SOS megoldásként teljes mértékben megfelel.

Richtofit Sport

Richtofit Sport
2019. március 20.

Nagyon zsíros krém, így idő kell, hogy beszívódjon. A bőrt nem irritálja. Az illata számomra kellemes, nem tolakodó. Leggyakrabban a vállaimra használom, mikor egy stresszesebb nap után nagyon fáj. Másnap reggelre megnyugtatja, és ellazítja az izmaimat. Nagyon szeretem, mert használ és nincs mellékhatás. Állandó helye van a polcon. :)

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2019. február 13.

Kisebb kiszerelésű termékmintát kaptam belőle. Jól hidratál, rövid idő alatt beszívódik a bőrbe. Az illata kellemes, a bőrt nem irritálja.

Ahava Ásványi Testápoló

Ahava Ásványi Testápoló
2019. február 13.

Termékmintát kaptam belőle. A kezemre kezdtem elhasználni. Az illata nagyon erőteljes, számomra picit émelyítő. A felkenést követően egy réteg képződik a bőrömön, nem szívódik fel teljesen, nem hidratálja megfelelően a bőröm.

Nivea Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Micellás Arctisztító Kendő
2019. február 9.

Kis kiszerelésben vásároltam meg - szerencsére - és milyen jól tettem. Napi szinten a szemöldököm szoktam csinosítani, így még egyéb sminkkel (pl. alapozó, bb krém) sem kellett megbirkóznia. Gondoltam kipróbálom, bíztam benne, hogy a napi szennyeződéseket és a kis szemöldökceruzát eltávolítja, valamint hidratálja valamelyest a bőröm. Nedvesség van benne, de nem elegendő, a szennyeződéseket nem távolította el maradéktalanul, és ráadásul nagyon piros lett tőle az arcom, alig tudtam megnyugtatni. Nagy csalódás, mert jó pár nivea terméket használtam már, és ettől a márkától nem ezt vártam.