PiciBia

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2021. április 12.

Nagyon kellemesen krémes ez a fényvédő, mindennel kompatibilis a rutinomban és a legnagyobb plusz pont számomra, hogy nyomtalanul eloszlatható a bőröm mindenféle fehér folt vagy hámlás nélkül!

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum
2021. április 12.

Nagyon szeretem a szérum állagát és az illatát. A bőröm igazán hálás érte, azonnal beissza és sokkal üdébb, puhább tőle a bőröm. Az igazán WOW élmény számomra általában a másnap reggel, amikor a tükörbe nézve azt látom, hogy makulátlan az arcképem, mintha 10 órát aludtam volna! Szerintem csoda!

La Roche-Posay Hyalu B5 Ampullák

La Roche-Posay Hyalu B5 Ampullák
2021. április 12.

Imádom az ampulla állagát és az plusz számomra, hogy illatanyag mentes. A bőröm szinte azonnal beitta és rögtön teltebbnek, hidratáltabbnak tűnik. Több napi használat után egyértelműen simább, feszesebb és egyenlegesebb a bőröm tőle. Csak ajánlani tudom!

Uriage Eau Thermale Hidratáló Kompakt Púder SPF30

Uriage Eau Thermale Hidratáló Kompakt Púder SPF30
2019. augusztus 15.
(!)

Tesztelésre kaptam egy ilyen terméket, és igazából nehéz megfogalmazni, hogy milyen. Egyrészt tetszik az, hogy könnyed a textúrája, szépen kisimítja a bőrt, egységesít egy alap fedéssel, nem szárít. Másreszt, nagyon nehéz volt számomra szépen felkenni és eldolgozni, beauty blenderrel sikerült talán a legjobb eredményt elérni, viszont ami a legjobban zavar az az, hogy elképesztően zsírosodik tőle a T vonalam, ami egyébként egyáltalán nem jellemző a bőrömre, a tartóssaga szerintem elég gyenge, délutánra már kb. nyoma sincsen.. Összességében szerintem nem egy rossz termék, nagyon jó az ötlet, de még van hova fejlődnie az Uriage-nek ezen a téren. Ha már púder, akkor nem kellene ennyire fényesnek és zsírosnak hatnia a bőrön, nem kellene kiemelnie a ráncokat, beleülnie a pórusokba stb., pláne ekkora összegért...

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 5.

Nagyon megszerettem ezt a kremet, igazan kellemes az illata es az allaga, gyorsan beszivodik es szepen hidratal. Nem mondom, hogy csoda, de valamit megiscsak tesz, egeszsegesebb es simabb tole az arcborom. Az INCI-je lehetne szebb es lehetne penztarcabaratabb, ezert kap csak 4 csillagot.

PomPom Erdei Szamóca Ajakápoló

PomPom Erdei Szamóca Ajakápoló
2019. március 24.

A legrosszabb amit valaha próbáltam, sajnálom, hogy épp KM boxban volt.

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2019. február 20.

Remekül teszi a dolgát, tényleg szinte védőréteget képez a bőr felületén, azonban nehezen szívódik fel.

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2019. február 20.

Sokat javított a bőröm állapotán, kellemes a használata, nagyon puha és selymes érzetet hagy maga után, azonban az illatát én nehezen tudom elviselni.

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém
2019. február 20.

Nagyon drága, sztem ezért az összegért mást is be lehet szerezni hasonló tulajdonságokkal. Nekem az irritált bőrömet még inkabb kicsípte valamilyen oknál fogva...

Dove Original Compressed Aerosol

Dove Original Compressed Aerosol
2018. augusztus 18.

Imádom! Picike, hatékony, a fekete és fehér ruháimon sem hagyott nyomot, bírta a kánikulát is :) nem szerettem soha a Dove dezodorait, valahogy sosem működtek, de valamilyen oknál fogva ez igen :) szerintem újravevős :) egyetlen kétségem, hogy ugyanaddig bírni fogja mint a nagy kiszerelések, de emiatt egyelőre nem vonok le a csillagok számából :)