Picilany26

Regisztráció dátuma: 2019. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MosóMami Zöld Agyag (Sötét)

MosóMami Zöld Agyag (Sötét)
2019. június 9.

Nagyon szeretem, mióta használom (kb fél éve) sokkal kevesebb probléma van a bőrömmel. Ennél jobb már csak akkor lehetne ha a pórusaimat is összehúzná, de csodát nem várok :-D Ár-érték arányban a legjobb. Zsíros bőröm használata után 2-3 napig sokkal könnyebben kezelhető. Heti egyszer használom, vagy kamillateával, vagy termálvízzel kikeverve.

Yodeyma Celebrity Woman EDP

Yodeyma Celebrity Woman EDP
2019. május 26.

Nem vagyok tőle elájulva. Az elején valóban olyan, mint az eredeti illat, de utána valahogy átvált rajtam gagyi parfüm szagra. A fejem is megfájdul tőle. Viszont tartósnak tartós, alig tudok megszabadulni tőle a nap végén. Ott áll a polcomon, de nem hinném hogy még valaha érte fogok nyúlni.

Cartier La Panthere EDP

Cartier La Panthere EDP
2019. május 26.

Nagyon szeretem, rajtam különleges illata van, többen megdicsérték már. Második üveggel fogyasztom belőle, de nem tudom megunni, úgy érzem ez az én illatom. Rajtam nincs benne semmi nagymamás, csak valami szívmelengető, kellemes illat.

Revolution Skin Intense Skin Exfoliator 30% AHA + BHA Peeling Solution

Revolution Skin Intense Skin Exfoliator 30% AHA + BHA Peeling Solution
2019. május 26.

Imádom, imádom, imádom! Csodákat tett a bőrömmel. Már a második üveget használom, és semmi irritáció, pirosodás, csak puha, selymes, egészséges bőr. Biztosan újraveszem még. Eddig ez a legjobb amit találtam.

MakeUp Revolution Flawless Matte

MakeUp Revolution Flawless Matte
2019. május 26.

Nálam ez a paletta a felejthető kategória. Féláron vettem, így megérte, de teljes áron szerintem nem. Vannak benne szép színek, de rajtam 1-2 óra alatt megfakul, jellegtelenné válik. Munkába szoktam elhordani, kidobni sajnálnám.

Delia Cosmetics Liposomal Vitamin C Face & Neckline Serum

Delia Cosmetics Liposomal Vitamin C Face & Neckline Serum
2019. május 26.

Abszolút kedvenc, ha lehetne 10 csillagot adnék rá. Egészséges kinézetűvé tette a bőrömet, és eltűnt az állandó viszketés is.

Delia Cosmetics Creator Lash & Brow Enhancer

Delia Cosmetics Creator Lash & Brow Enhancer
2019. május 26.

Valamennyit segített, de nincs az a hűha hatás amit a vélemények alapján vártam. Ennyi pénzt simán megér, újra fogom venni, de csodát ne várjon senki tőle.

Delia Cosmetics Stem Cells Fiatalság Esszenciája Intenzív Ránctalanító és Bőrfeszesítő Szérum

2019. május 26.

Nekem nagyon tetszik, kellemes a textúrája, könnyen beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet maga után. A bőrömön még nem érzek jelentős változást, bár még csak másfél hete használom, de az összetevői miatt szívesen használom.

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta
2019. május 26.

Egyik kedvenc alsóbb kategóriás palettám. Ár-érték arányban szerintem tökéletes, a színek pigmentáltak, és alapozás után nem kenődik. Már a másodikat használom. A színek jól építhetőek.

Labellino Grapefruit & Maracuja Ápoló Ajakbalzsam

Labellino Grapefruit & Maracuja Ápoló Ajakbalzsam
2019. május 26.

Nem rossz, de szerintem ár-érték arányban nem éri meg. Semmi különleges hatást nem tapasztaltam, a kellemes illatán kívül. Ilyen árfekvésben vannak ennél jobb termékek is.