picitina

Regisztráció dátuma: 2018. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Men Sensitive Recovery After Shave Balzsam

Nivea Men Sensitive Recovery After Shave Balzsam
2019. március 8.

Hihetetlenül király termék!
Itteni vélemények, és videó nézegetések után döntöttem el, hogy kipróbálom, mert a csúcs szuper alapozóm alá használt hidratáló krémem nem bizonyult elegendőnek és néhol kiszárította a bőröm.
Nos ezt a terméket elég nagy fenntartásokkal kezdtem el primer-ként használni. Van benne olyan összetevő amire azt írták máshol, hogy pattanásokat okozhat, és nekem alapjáraton pattanásaim vannak, szóval köszönöm, de nem kérnék repetát belőlük.
Az egyik kezemen kezdtem el tesztelni, semmi irritációt nem okozott, sőt! Hihetetlenül megpuhult a bőröm, már első használat után!!!!
Az arcom is babapopsi puha lett, a száraz bőrömön ez egy csoda, a sminkkel is hihetetlenül jól működik! Kiegyenlíti a bőrt és megfogja az alapozót! Teljesen megdöbbenve állok néha a tükör előtt, hogy "ezt mégis hogyan"?? :D:D
Illata nem erős pasis illat, igazából csak a felkenésnél érzem, de 2 percen belül semmi! (A párom pont azért nem is hajlandó használni, mert semmi illata, és ragacsosabbnak érzi a sima változatokhoz képest, meg amúgy is más termékért van oda, szóval teljesen egyedül maradtam ennek a használatával. :D )
IMÁDOM!!!!:D

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. március 8.

Nekem ő a szerelem!
Előtörténetem:
Rengeteg alapozóm van otthon, sajnos elég különleges színem van barnulás nélkül. Sápadt fehér vagyok, rózsaszínes beütéssel. A lényeg, akármit kenek az arcomra, még a legvilágosabb színek is hihetetlenül bebarnulnak az arcomon (még a sminkesek is csak lesnek néha), úgyhogy a legtöbb márka kilőve sajnos.
Mostani statisztikák szerint a piacon a legkeresettebb termék jó fedéssel, a Estée Lauder Double Wear. Kipróbáltam, még a legvilágosabb árnyalata is olyan rajtam, mintha egy vízi hullát dobtak volna pofán egy jó adag mogyorós tortával. Szóval kilőve.
Aztán évek tartós keresése után derült ki (és persze hatalmas alapozó kollekció összegyűjtésével), hogy nekem egyedül a Lancome - Teint Idol 010 az ami első ránézésre világoslila, használat után tökéletes...nah de az ára olyan amire nem akar az ember rászokni...:D

A lényeg:
Westend-ben sétálva láttam meg, hogy van egy NYX bolt, hát bementem és teljes megrökönyödésemre nagyon kedvesek voltak az eladók és még mintát is adtak ennek a terméknek a Porcelán színéből!
Egyszerűen fantasztikus! Igaz, hogy képes vagyok alá sápadni, így lehet még világosabbat kell kipróbálnom, de ez az első alapozó, amire...
-nem kell 120 másik fedés meg púder se hozzá (aláhidratálni mint minden alapozóhoz, kötelező!),
-nem ül meg a ráncokban,
-nincs maszk hatás, mégis jó a fedése,
-normálisan el lehet dolgozni,
-jó az állaga
-nem okozott pattanásokat,
-színből is rengeteg a választék...jah és megfizethető!!!

Hátrány:
-szárítja a bőrt
-kevés helyen beszerezhető,
-nem egy agyon reklámozott termék (nekem a legtöbb ismerősöm nemcsak, hogy nem próbálta, nem is hallott róla...tehát nem értem miért nem reklámozzák, miért nem viszik mintha ingyen lenne?? :D),
-ha gazdag lennék, én a Lancome-ra ruháznék be helyette, mert annak van egy púderes érzete és parfümös illata, bár annak meg nincs ilyen jó fedése. Tehát ha gazdag lennék, mind a kettőt használnám felváltva! :D

Gondolom mindenkinek átjön, hogy mennyire oda meg vissza vagyok ezért a termékért, és ez köszönhető a sok évnyi elkeseredett keresésnek és rengeteg pénzkidobásnak, meg persze a sok kudarcnak...
Végre egy olyan alapozó, ami bebizonyítja, hogy nem kell lottót nyerni ahhoz, hogy minőségi és jó termékeket kenhess az arcodra!
Aki teheti, mindenképpen próbálja ki, nálam ez csoda alapozó!! :)

***
-több hét tesztelés után sajnos nálam is elkezdte szárítani a bőröm, úgyhogy erősebb hidratáló krémre kellett váltanom (Nivea Men Sensitive Recovery after shave balzsam), de így már szuper!

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2019. március 7.

Egy kis tubus mintát kaptam belőle ételrendelésemhez, nagyon megörültem, imádom a kókuszt!
Nos az íze tipikus műkókusz, tisztításban olyan mint az átlag (nem voltam elájulva), a leheletem meg közvetlenül fogmosás után olyan volt, mintha órákkal korábban mostam volna fogat!
Röviden, tömören: Se jó íze, se jó szaga, tisztításban se nyújtott kiemelkedőt!
Nem veszem meg, szörnyű! :D

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2019. február 20.

Fodrászom ajánlotta, mivel lelkileg nagyon megviselt a hajhullásom.
Felére csökkent a hajkoronám úgy 1-1,5 év alatt, reggelenként úgy húztam ki a csomókat mint valami rossz kemós, és hát voltak olyan reggelek mikor sírva is fakadtam, hogy én így többé ki nem teszem a lábam a lakásból.
Pajzsmirigy túlműködésre és mindenre ki vagyok vizsgálva, valószínűleg a stressz, de persze mutassanak már nekem olyan embert a mai világban aki nem stresszel...-.-
Egy szónak is száz a vége, elkezdtem minden hajnövesztő kapszulát megvenni és minden fórumon segítséget kérni. A visszajelzések alapján a fodrászom azt mondta, hogy 2 jó tablettát tud ajánlani (a Magic Hair-t és a Forcapil-t), ezekkel voltak a legjobban megelégedve a hozzá járó vendégek.

Most tartok 2 hónap szedésnél és persze frissítem a véleményt 4 hónap után.
Pozitívum:
-2 db kicsi, ízetlen és szagtalan tabletta reggelenként (nincs szenvedés a lenyelésével)
-időszakosan csökkent a hajhullás (van amikor teljesen visszacsökken, elbízom magam, következő héten viszont ismét jön a kemós effektus)
-egészségesebb tartása van a hajamnak (erősebbnek tűnnek a hajszálak)
-hajnövekedés az átlagnál jobb (havonta 1cm, ami általában a normális, nálam volt olyan, hogy 1,5 hónapig nem kellett hajat festenem)

Negatívum:
-ára kicsit húzós a többi szépség vitaminhoz képest
-eddig a leglátványosabb hajnövésem és legtöbb baba hajam a HairMina vitamintól lett szerintem (párom véletlenül vett nekem egy dobozzal), de lehetségesnek tartom, hogy a teljes kúra befejezése után mégis ez lesz a tuti.

Soliteint Q10 Szemkörnyék Ápoló

Soliteint Q10 Szemkörnyék Ápoló
2019. február 19.

Nincs viszonyítási alapom, és közel a 30-hoz még csak kisebb ráncaim vannak, de így is imádom!
Mikor felkenem, azonnal érzem, hogy húzza össze a bőröm, és kicsit csípősebb érzést kelt, de nem azt a nagyon égető csípős érzést, inkább azt a "hékás, itt vagyok a szemed alatt és gürizek a szépségedért" típusú csípést érzem.
Karikáimat szépen halványítja, persze nem tünteti el (az isteni csoda volna vagy sok smink), de kipihent pofit azért biztosít. :D
1800 forint környékén vesztegetik, cserébe akkora adagot adnak, hogy el se tudom képzelni mennyi idő lesz mire el fog fogyni...sok! :D
Szóval akinek megjelentek a fáradtság jelei és a ráncok szem körül, vagy csak fél tőle, hogy meg fognak jelenni, azoknak egy próbát biztosan megér!

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Ízlések és pofonok.
Sok jó vélemény miatt megvettem, kipróbáltam, nem hatott meg.
Aztán megvettem a Bioderma micellás vizét, és azóta meg úgy érzem, hogy Garnier kb azt csinálta, hogy fogott 1 kis üveg Bioderma vizet, felhígította sima vízzel és jóval olcsóbban a polcokra dobta, mondván nem lehet mindenki olyan jampi, hogy drágán a gyógyszertárból vigye haza a smink lemosóját.
Teljesen megértem az üzleti részét, és tényleg nem mindenki engedheti meg magának, hogy 2x ennyit kiadjon ilyen termékekre, de nekem nagyon fontos a smink lemosás és arc tisztítás, így biztos, hogy ezt a terméket nem fogom újra venni!
Középkategóriában szerintem teljesen okés, az ára se vészes, így akinek nem érzékeny a bőre és csak az számít, hogy a látható szennyeződéseket valahogy lekaparja magáról, azoknak ez a termék teljesen megfelelő lesz.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. február 19.

Próbáltam az ára miatt nagyon messzire kerülni, és más olcsóbb kategóriájú lemosókban megtalálni a nagyŐt.
Nem szeretem az olajosabb lemosókat, most, hogy már műszempillám van, eleve azokat nem használhatom.
Aztán megpróbáltam a Garnier ezen koppintását használni, de nagyon tré, sminkkel semmit nem tudott kezdeni.
Aztán nem bírtam tovább magammal...megvettem...most meg őrjöngök, hogy miért nem tettem korábban, mikor már rég tudtam, hogy ennél jobb nincsen jelenleg a piacon...:D
Sose volt ilyen tiszta érzetem a bőrömön, nem irritálja a szemet, pattanás sehol, és remekül leszedi a sminket.
Egyedül az ízét nem szeretem, keserű és ahogy az államat dörzsölöm meg a szám környékét, mindig sikerül lenyalintani a számra rákerült adagot...hát nem kóstolgatásra találták ki.
Csillagos 5-s! Ennél többet el se tudom képzelni mit várhatnánk el egy micellás víztől, de minden ami normális kereteken belül elvárható, az ebben tuti megvan!:)

Tangle Angel Hair Angel

Tangle Angel Hair Angel
2019. február 19.

Szörnyű!!! Szerintem akik erre 5 csillagot adnak azok vagy le vannak fizetve, vagy még soha nem volt normális fésűjük.
Olyan érzés vele fésülködni mintha fognék egy sima A4-es lapot és a szélével végig húznék a hajamon. Ezzel normálisan nem lehet hajat fésülni, nem is értem miért van ennyire felértékelve.
(Ha az ára miatt, megsúgom Aliexpress-ről is simán megrendelhető ugyanazért az árért mint mikor itthon akciósan csomagba adják.)
Senkinek se ajánlom!

***
Látom néhány ember kicsit félre értette a dolgokat. A Tangle Angel Brush-t NEM a Magic Hair gyártja, csak meg tudod rendelni a honlapjukon. Azaz, NINCS olyan szó erre a kefére, hogy eredeti. Csak az, hogy SZÖRNYŰ! :D:D
Richard Ward, egy brit fodrász a kitalálója ennek a borzalomnak (ami amúgy a dobozán is fel van tüntetve), és rengeteg különböző felületen meg tudod rendelni, de nem ajánlom senkinek se!!!

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2019. január 24.

Szeretem ezt a szempillaspirált!:)
Sok gyakorlással szinte tökéletes pillákat lehet vele csinálni, a színe is az a extra fekete amit kerestem.
Viszont...nagyon nehéz megszokni a keféjének a használatát, nekem több hét volt, és mire megszoktam meg már kezdtem megimádni, a kefe elkezdett eszméletlenül sok festéket felvenni magára...:(
Szerintem ha a peremét úgy alakítanák ki, hogy rendesen leszedje a keféről a festéket, sokkal hosszabb ideig lehetne használni és sokkal könnyebben lehetne tökéletes pillákat varázsolni vele.

Rimmel ScandalEyes Szempillaspirál

Rimmel ScandalEyes Szempillaspirál
2019. január 24.

Régen nagyon szerettem, gondoltam visszatérek hozzá.
Rájöttem, hogy azóta sokkal jobb szempillaspirálokat lehet venni hasonló áron.
Csomósítja a a pillákat, felkenve a színe nem extra fekete, inkább szürkésebb a fénye.
Sok gyakorlással lehet vele tökéletesen hosszú pillákat lehet vele csinálni, a fej része lehetővé teszi, hogy sok festéket tudjál vele felvinni, de úgy érzem Maybelline Volum'Express Lash Sensational szempillaspirálnak a fejével kicsit egyszerűbb sminkelni...:/
Jó spirál, nem akarok senkit lebeszélni róla, de ne számítsatok tőle arra a "Hűha" hatásra!