picurcica

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Joico K-Pak Color Therapy Sampon

Joico K-Pak Color Therapy Sampon
2017. június 15.
(!)

Tesztelésre kaptam ennek a termékcsaládnak a samponját és balzsamát. Az első csalódás akkor volt mikor megkaptam és meglátta az irtókicsi kiszerelést, de ettől eltekintek hiszem maga a termékről kell véleményt mondanom.
Kemény 2x sikerült használnom és ezt is úgy hogy hígítottam! Szóval az illata kellemes, könnyen felhabzik működik mint a többi sampon. A balzsam valami borzalom! Elképesztően elnehezítette és kellő kimosás után is ragacsosnak éreztem a hajamat. Az illatát hamar elveszítettem, nem tudom hol (haha), de csak közvetlenül hajmosást követő 1,5 órában volt érezhető. Könnyen fésülhető lett a haja, de mint ha 1 hetes zsíros jólfésült lettem volna.
Annyi jót hallottam erről a termékről és örültem mikor tesztelő lehettem, de nagyon csalódtam.

Árához, visszhangjához képest többet vártam!
Sajnálom, csak azért 2 csillag mert a sampon valamennyire jó volt.

Catrice Matt Lip Artist 6 Hr Ajakszínező

Catrice Matt Lip Artist 6 Hr Ajakszínező
2016. december 9.

Nekem a 010-es árnyalat van meg. Sokat gondolkodtam a megvételén, mert itt nagyon lehúzták. Én azokat a negatív dolgokat nem tapasztaltam.
A színe nagyon szép, kellemes mindenhez passzol. Az állaga nagyon jó, könnyű vele dolgozni. Matt, de nem az a brutálisul szárító fajta. Nagyon szeretem, kicsit drágának tartottam, de megéri.

Ajánlani tudom! Biztosan veszek már árnyalatban is!

Body&Soul Fürdőbomba Gránátalma és Vörösáfonya

Body&Soul Fürdőbomba Gránátalma és Vörösáfonya

Nagyon megéri a pénzét!
Kellemes az illata, a színe csodás. Hihetetlenül kellemes volt használni. Pihe- puha bőrt eredményezett és még másnap is lehetett érezni az illatát a bőrömön.
Abszolút megérdemli az 5*-ot!

Nagyon ajánlom!

Body & Soul Makeup Ei

Body & Soul Makeup Ei
2016. december 9.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy megveszem. Bár ne tettem volna!
Egy termékben sem csalódtam így mint ebben. Ezt még tovább adni sem akarom mert egy annyira rossz.
Kemény emiatt nem lehet vele dolgozni. A terméket nem hogy eldolgozná inkább leszedi és magába szívja, vagy még ezt sem tudtam eldönteni, mert olyan kemény mint (az előttem lévő szavával élve) egy teniszlabda.
Nem tudom mért szavazták fel ennyire, de csak gyanítom hogy még nem használtak igazán jó szivacsot.

Sajnos ez egy nagy nulla!

Yamuna Levendulás Fürdőbomba

Yamuna Levendulás Fürdőbomba
2016. november 29.

Árnak megfelelően nyújtja amit nyújtania kell. Kellemes illata van és egy élmény volt használni. :)

Balea Luxury Fürdősó Golden Glamour Fürdősó

Balea Luxury Fürdősó Golden Glamour Fürdősó
2016. november 29.

Ezt a fajtát is sokat használtam már, bár a red testvérkéjét jobban szeretem. :)
Illata elbódít, színe elvarázsol. Teljesen kikapcsol.

Balea Luxury Fürdősó Red Love

Balea Luxury Fürdősó Red Love
2016. november 29.

Egyértelműen a kedvencem. Illata, színe és az eredmény amit ígér azt ki is váltja. Nem egyszer megvettem már és a habfürdő változatát is és nem tudok betelni vele.
Már lassacskán szeánszommá válik a használata.

Nagyon megérdemli az 5* -ot!

Balea Verwöhnmoment Vaníliás és Mandulás Fürdősó

Balea Verwöhnmoment Vaníliás és Mandulás Fürdősó
2016. november 29.

Nagyon szeretem! Amit ígér be is tartja. Az illata kellemes, és a víznek is ad egy kis színt. Egy az egyben segít az ellazulásban.

Nagyon sokszor újra vettem és fogom is!

Balea Folyékony Szappan Antibakteriális Panthenollal

Balea Folyékony Szappan Antibakteriális Panthenollal
2016. november 29.

Meg vagyok vele elégedve, többször is újravetem. Szárít, de más antibakteriális terméknél is tapasztalni ilyet.

B.U. My Secret EDT

B.U. My Secret EDT
2016. november 29.

Árkategóriához képest nagyon jó kis termék. Az illata intenzíven édes. Nem a legtartósabb termékről beszélünk, de ennyiért meg sem kéne lepődni.