Piedra

Regisztráció dátuma: 2016. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion
2021. július 2.

Engem megnyert. Nyárra talán picit sűrű, de jól hidratál, télre tökéletes lesz :)
Közepesen sűrű állagú, hidratál is, de nem nehéz felkenni se. Hamar beszívódik, az illata visszafogott.
Nem olcsó, igaz én a gyűjtögetett dm pontjaimból vettem :)

Primavera Lábbalzsam

Primavera Lábbalzsam
2021. július 2.

Szokni kell a színét illetve a szagát, de aki eleve korábban is visszérkrémeket használt, az megszokhatta, hogy kissé fura az illatuk.
Egyébként nekem bevált, könnyű felkenni, és jól hűsít, sőt, a hatás fokozása érdekében eleve hűtőben tartom. :)

Naturstar Vadgesztenye Gél Forte

Naturstar Vadgesztenye Gél Forte
2021. június 19.

Érdekes illat, ami nem számít, de hasson is a krém. De ez sajnos semmit sem hatott, pedig több vadgesztenyés krémet is kipróbáltam már, ergo van összehasonlítási alapom. Hűtőbe is tettem a krémet, hátha, de felkenés után semmi hűsítő hatást nem tapasztaltam. Nekem csalódás volt. :(

Primus Natúr Ajakír

Primus Natúr Ajakír
2021. június 10.

Eltitkolt csodaszer :)))
Régóta a krémmániás kívánságlistámon volt, de nem láttam sehol, csak emiatt nem mentem még el patikába. Aztán a Herba-ház-ban találtam rá, 400 és 500 Ft között volt. Kicsit kicsit, a csomagolás egyszerű, informatív. Nagyon-nagyon jól hidratál. Zsíros, de mégse hagy olyan nagyon zsíros érzetet a számon, mint pl. a sima kék Labello. Viszont elég sokáig tart a hatása, jól rendbe teszi a kiszáradt ajkakat.
Egy abszolút nem agyonreklámozott termék, pedig megérdemelné, mert sok agyonhájpolt ajakápolót kenterbe ver. Mindenképpen újravevős.

Das Gesunde Plus Venen Gel

Das Gesunde Plus Venen Gel
2021. május 17.

Nekem nagy csalódás volt. Az, hogy a krém színe illetve illata milyen, az hagyján, más vadgesztenyés krémet is használtam már, megszokás kérdés. Viszont cserébe én semmilyen hűsítőm hatást nem érzékeltem. De tényleg.

Barnängen Sensitive Testápoló

Barnängen Sensitive Testápoló
2021. március 21.

Az illata nekem nem jött be annyira, de alapvetően nem az a tolakodó, szúrós szagú, hanem visszafogottabb. Pumpás, ezáltal praktikusabb kiszerelés, könnyebb állaga miatt jól elkenhető a bőrön, hamar beszívódik és nincs utána zsíros utánérzet. Mínusz egy csillag, mert hidratálhatna jobban is. Minden más oké.

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém
2021. március 21.

Nem olcsó, éppen ezért nem is minden nap ezzel kenem a lábaimat, viszont nagyon jó. Irtózatosan hűsít, este bekenem, reggelre rendbe hozza a fáradt, elnehezült virgácsaimat. Nyáron pláne jól jön majd a hűsítő hatása.
Tudom, van ennél olcsóbb krém is, de érdemes egyszer kipróbálni.

Balea Magic Wonderland Krémtusfürdő

Balea Magic Wonderland Krémtusfürdő
2020. december 13.

Nekem az illata miatt tetszett meg, kellemes, amolyan gyümölcsös illat. Nem vártam nagy csodát, így nem is csalódtam.
Zuhany közben kicsit elvész az illata, kevésbé intenzív, de egy próbát megér, pláne, hogy nem is drága.

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Tusfürdő
2020. december 13.

A tubusban érezni azt a karácsonyis-fahéjas illatot, ami nagyon jó, kellemes, aztán jön az átverés, mert tusolás közben ebből semmit nem érezni, csak egy sima "szappanszagot", pedig pont az illata miatt vettem meg. Nehezen habzik, nehéz elkenni a bőrömön.
Nekem csalódás volt, de tesómnak tetszik, így odaadtam neki.

Yamuna Erdei Gyümölcsös Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Erdei Gyümölcsös Hidegen Sajtolt Szappan
2020. október 26.

Amikor megvettem és kibontottam, nagyon tetszett az intenzív erdei gyümis illata....aztán abból semmi nem maradt használat közben. Az illata mintha elveszett volna az első használat után. Közepesen jól habzik, nem szárította a bőrömet, de nekem kissé csalódás volt, így biztos nem fogom újravenni. Sajnálom.