PillowTalk

Regisztráció dátuma: 2016. március 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel
2016. június 9.

A legjobb kézkrém! Az a titka, hogy este, lefekvés előtt kell használni,amikor már nem nyúlunk semmihez, mert nem tud teljesen beszívódni. A méznek köszönhetően egy picit ragacsos marad a kezem, viszont másnap reggel nagyon finom puha lesz. :) Remekül hidratál.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2016. június 9.

A legjobb, legtartósabb, legfinomabb illatú Avon parfüm. Amikor ezt fújom magamra, amiből persze nem kell sok, még a nap végén is dícsérii az illatomat. Egyszerűen imádom. Máskor is újra fogom rendelni. :)

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2016. május 13.

Már a 3. üveggel használom, annyira imádom az illatát. Nem lehet megunni, ráadásul még a nap végén is intenzíven érzem magamon. Az illatom dícséretét pedig nap, mint nap begyűjtöm valakitől. :)
Tanácsadóként már a vevőimnek is akciós áron adom, annyit rendeltek belőle. :)

Avon Nutra Effects Hidratáló Gélkrém

Avon Nutra Effects Hidratáló Gélkrém
2016. május 12.

A legjobb hidratáló, amit eddig kipróbáltam. Könnyen beszívódik, nem zsírosítja el a bőrt, ami ezáltal könnyen tud szellőzni. Nagyon jó, ajánlom minenkinek. :)

Avon Advance Techniques Száraz Sampon

Avon Advance Techniques Száraz Sampon
2016. március 15.

Nagyon jó termék. Könnyű a használata a fújós fejének köszönhetően. Azonkívül, hogy felfrissíti a hajat, picit dúsítja is. Az illata sem rossz. :)

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2016. március 15.

Szépen eltünteti a piros foltokat, a gyulladást és a pattanásokat a bőrről. Mosakodás után tiszta, puha érzetet ad az arcnak. Nekem nagyon bevált, hónapok óta használom. Eleinte nem a legjobb az illata, de könnyen hozzá lehet szokni, ha a krém megteszi a hatását. :)

Christian Lacroix Bijou For Her EDP

Christian Lacroix Bijou For Her EDP
2016. március 14.

Egész nap lehet érezni a tartós illatot, amiből inkább a virágok érződnek ki, mint a vanília.

Avon Ultra Sexy EDT

Avon Ultra Sexy EDT
2016. március 13.

Kellemesen édes, gyümölcsös tartós illata van. Szép a csomagolása. :)