pindakaas

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Agrumes En Fleurs

Yves Rocher Agrumes En Fleurs
2015. március 27.

Az Anyukám illata, imádjuk, folyton újraveszi, mert nem tolakodó, könnyed, finom, virágos, nőies illata van, ahhoz képest olcsó, mindennapokra tökéletes. Csak azért nem vettem eddig én is, mert a fejemben az "övé" ez a parfüm. :D

Yves Rocher Fraicheur Bambusz Illatú Szórófejes Kölni

Yves Rocher Fraicheur Bambusz Illatú Szórófejes Kölni
2015. március 27.

Tényleg nem gyártják már? :/ Két flakont is elhasználtam belőle (nem jellemző, szeretem váltogatni az illatokat), a férjem nagyon szerette rajtam, egy nagyon friss, szinte semleges, mégis kellemes illat. :) A kiszerelés nagyon nagy, mindig sokat fújtam, de sokáig megvolt.

Neutrogena Bőrkeményedés Elleni Lábkrém

Neutrogena Bőrkeményedés Elleni Lábkrém
2015. március 27.

Nos, érzékeny talpúak/lábúak (igen, ilyen is van :P) vigyázzanak vele...először felkentem, pihe-puhaság, wow-hatás reggelre....
Másodszor felkentem, és be volt gyulladva az amúgy évek óta szunnyadó, komolyabb gondot nem okozó talpi szemölcsöm/tyúkszemem, de úgy, hogy 3 napig nem tudtam rálépni, annyira fájt, hogy ibuprofént kellett bevennem (évente egyszer ha bekapok egyet erős fejfájásra...), de már két hete kezelgetem Wartnerrel, még mindig érzékeny...
Biztos, hogy ettől volt, mert semmit nem csináltam máshogy, és olyan volt, mintha a fogamat húzták volna, szóval szerintem ez a krém túl hatékony, már-már agresszív, másra nem tudok gondolni...Szerintem ha meggyógyul a lábam teszek vele még egy próbát.

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Testápoló
2015. március 25.

Nahát, meg sem kéne lepődnöm, hogy milyen jó vélemények vannak itt erről :P Ritkán használok testápolót, de az illatuk miatt sokféle van, és ki is próbálom őket :D...a kókuszért amúgy nem vagyok oda...de ez nagyon király, könnyed, vizes, gyorsan felszívódó testápoló :) Az illata is tetszik, nem tolakodó vagy mű. Nyáron tuti ezt fogom használni.

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval
2015. március 25.

Hmm, tuti nem gyártják? Nemrég vettem (mondjuk külföldön, de általában hasonló a kínálat...).
Nem sokszor használtam eddig, elsőre becsíkoztam magam, ahogy kell, de ha tényleg szánsz rá időt, és jól átsimogatod magad (kisebb felületeken elosztva, pl. lábszár, comb, has, stb), akkor szerintem gyönyörű, természetes színt csinál. Nekem ugyanolyan, mint ha pár órát rendesen napoztam volna gyengébb napon.
A szagom mondjuk a következő tusolásig olyan, mintha megpörkölődtem volna a szoliban :P
Szerintem elég egyszer egy héten használni, lehet, hogy még olyan sűrűn sem kell.

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2015. március 19.

Hajmosás után még vizes hajra, balzsam helyett szoktam fújkálni (a balzsamok már nagyon elnehezítik a hajam), és nagyon jó, fényesít, teljesen kifésülhető, nem zsírosít (laposabbnak laposabb a hajam tőle, de sokan ezt szeretik...én mondjuk örülnék, ha dúsabb-hullámosabb maradna mindemelett a hajam, de azért mindent mégsem lehet :D).

Balea Q10 + Omega Kézkrém

Balea Q10 + Omega Kézkrém
2015. március 11.

Vegyes érzelmek...mintha maradna a felszívódás után valami réteg a kezemen, és mégse maximális a hidratálás. Nem kifejezetten rossz a hatása, de nem is pont az, ami nekem kell :) Elhasználom, de nem veszem újra. (Az illata nem olyan vészes szerintem, bár nem is a legtermészetesebb.)

Yves Rocher Baume Senteur Noix De Coco

Yves Rocher Baume Senteur Noix De Coco
2015. március 11.

Nagyon finom illata van, egy nem annyira cserepesedős szájú embernek mindenképp ajánlanám :D de az én számon kb. fél-1 óráig van hatása, addig mondjuk jó (a legtöbb ajakápoló ezt sem tudja nálam :) ).

Yves Rocher Collection Cacao Kakaó-Narancs Kézápoló Krém

Yves Rocher Collection Cacao Kakaó-Narancs Kézápoló Krém
2015. március 11.

Az illata nagyon jó, visszafogott csokis, de annak ellenére, hogy ez egy téli kiadás, szerintem csak nyáron fogom használni, mert a téli kiszáradt kezemre túl könnyű állagú, szinte vizes, kevéssé hidratál. Nyárra (úgy jósolom) tökély lesz :)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)
2015. március 11.

Extrém cserepes a szám kiskorom óta, általában csak önámításra használom az ajakápolókat :D
Ez egy egészen jól beváló ápoló ahhoz képest, több óráig puhít, kedvenc felhasználásom, hogy erős színű rúzs alá és fölé kenem, így a szín is megmarad egy ideig, és nem szárad ki instant a szám.
Sajnos hozzászokik a szám pár hét után, de így is az egyik kedvenc!