pindakaas

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sundance Carotin Sonnenspray SPF15 (régi)

Sundance Carotin Sonnenspray SPF15 (régi)
2015. március 10.

Valamiért nagyon bejött ez a cucc, kellemes használni, könnyű az állaga,végzi a dolgát, ár-érték arányban szerintem verhetetlen :)

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2015. március 10.

Állandó krémem, sok éve használom sebes arcbőrre (néha órákra fennhagyom az egész arcomon, ha már nagyon rossz állapotban van a bőröm, és utána sokkal egészségesebb napokig), kipirosodott orra, vagy kisebesedett kézbőrre. Nagyon jóféle krém, nem válok meg tőle még jó ideig.

Richtofit Sport

Richtofit Sport
2015. március 10.

Kiskorom óta használjuk a családban, ha sportolástól meghúzódna kicsit a lábunk/kezünk, megerőltetett részekre, néha izomlázra is kenem. Nem tudom, hogy mennyire hat, de nekem nagyon jól esik :) Szerintem hamarabb ellazul a fájó rész tőle.

Lush 9 to 5 Arctisztító

Lush 9 to 5 Arctisztító
2015. március 3.

Sminklemosónak egyáltalán nem volt jó, dörzsöléssel sem igazán jöttek le a dolgok, de cserébe erősen hidratál és puha lesz tőle a bőr.
Hogy a bőrömet mennyire tisztította úgy általában, azt nem is igazán tudom...az illata isteni - amíg meg nem romlik és avas lesz, ami sajnos viszonylag hamar bekövetkezik....
Száraz bőrre, nem sminklemosós tisztításra ajánlom esetleg, kis flakonnal :P szóval ezért pontozom csak le...

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. március 3.

A legjobb sminklemosóm eddig...tejekkel meg kétfázisúakkal meg mindenfélékkel próbálkoztam már (a L'oreal micellására vetemedtem még, az sem volt jó), de ez egyrészt nekem nagyon jól tisztít (a szemrésznél is), másrészt nem marad utána semmilyen rossz érzésem (ragacsosság vagy szárazság vagy hasonlók...kivéve ha véletlenül túl sokat használok, de akkor meg magamra vetek és megmosom kicsit az arcom a használat után).
Sokáig eltart, ahhoz képest nem drága (majd egyszer kipróbálom a sokat dicsért Biodermát, de igazából ez is tökéletesen megfelel...)

Catrice Made To Stay Smoothing Ajakszínező

Catrice Made To Stay Smoothing Ajakszínező
2015. március 3.

Totális meglepetés ez a szájfény :)
Nem szeretem a szájfényeket, mert kicserepesedik tőlük a szám és az erős csillogás mellett általában hülye/erőtlen/természetellenes/csillámos színük van.
Ennek a Strawberry's Secret-je (030) leárazva megtetszett, gondoltam hátha, ennyi pénzért...
Hát nagyon király, természetes színű lesz a szám tőle, kicsit fényes, mintha valami szörpöt ittam volna épp, mondhatni cuki :P Viszonylag sokáig tart a szín, nem cserepesedik tőle a szám, szóval szinte hihetetlen. :D

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2015. március 3.

Megfelelő (kikísérletezett) használat mellett ez egy nagyon király sampon! :)
Hajhullás ellen kezdtem el használni, és iszonyúan erős korpa meg fejbőrviszketés jött elő tőle (sok sampontól ilyen a hajam, de ez hamar és agresszíven csinálta...), de közben babahajak is nőttek, erősödött a hajam.

Azóta kikísérleteztem, mert a babahajakról nem akartam lemondani: max. minden 2-4. hajmosásnál használom, a fejbőrömre koncentrálva, utána jobb balzsamot használni, és minden további hajmosást a bevált samponommal csinálok, így semmi gondja a fejbőrömnek, de szép dús a hajam :)

Más hajdúsító/hajhullás elleni sampon nem vált be, szóval akár nevezhetem is csodaszernek :) (Ja és a szilárd sampon állati jó dolog :) meg nagggyon sokáig eltart, az árát sokkal jobban megéri, mint a flakonosok.)

Aveo Pure Aromatusfürdő

Aveo Pure Aromatusfürdő
2015. február 26.

A kivis van meg, valamiért nagyon imádom :) nem szárít, édes, de mégsem émelyítő az illata. Folyton váltogatom a tusfürdőket, de ezt most jópár napja nincs kedvem lecserélni, jókedvem van tőle :)
Ja és milyen király állaga van!? Már csak nézni is jó :P

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Lotion Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Lotion Exfoliant
2015. február 24.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és az elején a sok "csak ritkásan szabad használni" leírás/tanács miatt tényleg csak pár naponta használgattam (a 8%-os AHA-val felváltva). Semmit az égegyadta világon nem csinált a bőrömmel :D (Kicsit bántam is, hogy ennyi pénzt kiadtam rá.)

Nade, azóta olvastam sok helyen, hogy de, a BHA meg az AHA tényleg jó, és adtam még egy esélyt, ezúttal minden nap használva (reggel, smink előtt BHA, éjjelre AHA). És (bár még nem sok ideje csinálom, de) tényleg, mintha segítene! Mintha jobban tisztulnának a mitesszerek, a bőröm állaga ezerszer jobb, kevesebb az olyan mitesszer, ami felett vastag bőr van (ezért kevesebb ezeknek a begyulladása). Pedig most épp a havi hormondémonokkal hadakozom :P (és a nem kezelt hátamon érzem is, az arcomon viszont alig-alig).
Majd igyekszem update-elni több használat után!

Balea Men Matt-Look Defining Paste

Balea Men Matt-Look Defining Paste
2015. február 17.

A férjemnek eddig ez vol a kedvenc hajformázója, ugyanis tart! :P És nem mellesleg úgy, hogy nem látszik a hajban... (ugye a matt hatás). Olcsó, király termék, ritka :)