pindakaas

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Elseve 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Balzsam

Elseve 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Balzsam
2015. február 17.

Hihetetlen, hogy csak ilyen kevés embernek válik be ez a sampon :) Én kb. 7 éve használom, teljesen meggyógyította a totál reménytelen korpás hajamat, azóta is bármikor másra váltok át, visszajön...Mostmár tudok váltogatva használni más samponokat (néha volumennövelőt vagy hajnövekedést serkentőt használok), de ha elhagyom, akkor újra káosz...szóval félek mindig, nehogy kivonják a forgalomból, főleg, hogy ilyen népszerűtlen :/
Mindenképp kell hozzá balzsam, de fejbőrre nekem csodaszer volt!

Adidas Protect Tusfürdő

Adidas Protect Tusfürdő
2015. február 17.

Ez olyan 'pont jó' tusfürdő :) Olyan semleges az egész, a célnak tökéletesen megfelel, finom illat...(nem szárít, de tisztít, kellemes, könnyű). Semmi pluszélmény, de jól végzi a dolgát.

The Body Shop Sheavajas Tusfürdő

The Body Shop Sheavajas Tusfürdő
2015. február 17.

Úgy maradt meg bennem, mint a tusfürdő, ami tényleg hidratál :) (Azóta vannak olcsó tusfürdőim, amik nem ennyire jók ugyan, de mindennapra pont jók hidratálásban). Nagyon finom, 'puha', természetes illata van (pasis? :) szerintem egyáltalán nem), nagyon kevés elég belőle, mert sűrű (úgyhogy talán az ára sem vészes, ha belegondolok...), csak azért nem vettem újra, mert mániákus váltogató vagyok, főleg tusfürdőkben :D

Essence Pure Skin Pattanástalanító BB Krém

Essence Pure Skin Pattanástalanító BB Krém
2015. február 17.

Mindennapra használom, nagyon kicsi a fedése (átlátszanak a bőrhibák), de annyira pont egységesít, hogy korrektorral együtt ez ne legyen akkora gond. Amiért szeretem, hogy nem okoz új pattanásokat, tisztának és könnyűnek érzem tőle az arcbőröm, az állaga pont jó, szerintem mindennapi használatra pont ezért jó (valahogy ódzkodom a mindennapos kemény fedésű alapozástól). 4,5-et adnék, ha lehetne, a fedés miatt, BB-k közül még mindig a legjobb (de nem csodaszer).

Manhattan Clearface BB Krém

Manhattan Clearface BB Krém
2015. február 17.

Azt hiszem, véletlenül ezt vettem a 'PERFECT MAT MAKE-UP' helyett, és ez elég béna... már felkenni sem lehet értelmesen, kukacosodik, hülyén kopik le, a színe is fura (szürkés?). Reménykedtem a hatásban, új pattanásokat talán nem okozott, de hosszú távú kísérletezésnek nem vetettem alá magam :)

Manhattan Powder Mat Alapozó

Manhattan Powder Mat  Alapozó
2015. február 17.

Az elején nagyon szerettem az elég durva fedése miatt (el lehet úgy dolgozni, hogy ne legyen maszk belőle), és amíg egy erősebb hidratálót kentem alá, nagyon is jó volt (tartós, nem gyullasztós, pont jól mattítós). De ha könnyebb alapozót teszek, annyira kiszárítja a bőröm, hogy kompenzálás miatt már ettől olajosodik, és furán kopik, néha új pattanás is lett tőle.
A színe kicsit szürkés.

The Body Shop Vanilla Brulee Testvaj

The Body Shop Vanilla Brulee Testvaj
2015. február 17.

Állati jó testvaj (télre) :) nagyon tömör, de nem hagy vészes réteget a bőrön, nem ragacsos, inkább vizes érzetű, az illatába (tényleg) beleharapnék :P Ajándékba kaptam, de jövőre megvenném, ha lenne :)

The Body Shop Blue Corn 3in1 Deep Cleansing Scrub Mask

The Body Shop Blue Corn 3in1 Deep Cleansing Scrub Mask
2015. február 17.

Hát... vegyes érzelmek: szerintem borzasztóan agresszív, eléggé csíp, kicsit macerás használni...utána puha az arcbőröm, tényleg nagyon tiszta érzet, mitesszereket szerintem nem tüntet el (van olyan dolog, ami igen? :) inkább a megelőzést tudnám elképzelni...), de igaz, hogy csak nagyon alkalomadtán, nem szisztematikusan használtam. 'Egynek elmegy' kategória, nem veszem újra.

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2015. február 17.

Végre! :) Fura arcbőröm van (pattanásos-mitesszeres, de leginkább vízhiányos), és eddig mindig olyan hidratálókat kerestem, amik a pattanásokra vannak kitalálva. Itteni vélemények alapján vettem meg ezt, mert már úgy éreztem, hogy többet segítene, ha csak simán hidratálna, nyugtatna.
Nekem tökéletes, könnyű, sminkalapnak csodás, hidratál, nem csinál új pattanást, megnyugtat felkenni, iszonyatosan hamar beszívódik (néha egyből újrakenem :P )
A Legere változat télre is elég volt nekem nappali krémnek.

The Body Shop Teafaolajos Lotion

The Body Shop Teafaolajos Lotion
2015. február 17.

Nem igazán veszem észre a hatását (azon kívül, hogy masszívan szárít), mégis, valahogy néha úgy érzem, fel kell kennem fertőtlenítés céljából (de ha nagy gyulladás van, már annyira nem esik jól, inkább megelőzésre)... Nálam már az is nagy szó, ha nem ront valami a bőrömön, úgyhogy szeretem :) Önmagában biztos nem elég, rá kell hidratálni (nekem még nyáron is).