Pingus

Regisztráció dátuma: 2013. január 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alpa Lesana Francovka

Alpa Lesana Francovka
2013. szeptember 15.

Soha nem tudtam, hogy pontosan mire is való igazán. Régen nagymamám mindig ezzel kente be a szúnyogcsípéseimet és akkor is ezt használta, amikor beütöttem valamimet vagy fájt valahol. Ez olyan "mindenre jó" szer volt nálunk. Tini koromban ezzel törölgettem át az arcomat. Senki nem hinné el, de tényleg működött pattanásokra. Bár mostanában már nem merném vele bekenni. Úgy tudom jó derék, hát és mindenféle fájdalom enyhítésére, reumára stb... Örök retro cucc!!!

Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine

Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine
2013. szeptember 14.

Hát, lehet én leszek a buli elrontója, de engem nem főzött meg! Nem mondanám extra fényesnek és nekem olyan csíkosan megtört a fénye, vagy hogy mondjam! Ettől a moyra színtelen lakkja is szebb fényt kölcsönöz a lakkoknak. Oda adtam a barátnőmnek, hátha neki bejön!

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal
2013. szeptember 14.

Eddig csak acetonos lemosóm volt, ez az első mentes lemosóm. Így nem nagyon tudom, hogy menteskén jó-e vagy sem. Lehet kicsit tovább kell suvickolni, főleg a csillámosat. De nem lóverseny ez, nem igaz!? Lehet legközelebb kipróbálok egy másikat. És akkor már lesz viszonyítási alapom!

Prokudent Med Fogselyem Viaszos

Prokudent Med Fogselyem Viaszos
2013. szeptember 14.

Elég jó áron lehet hozzájutni. Ez előtt Oral-B fogselymem volt, de szerintem azt veri árban és mennyiségben is. Nekem franfó, nem szálasodik, jól tisztít.

Colgate Advanced Whitening Fogkrém

Colgate Advanced Whitening Fogkrém
2013. szeptember 14.

Mindig visszatérek hozzá! 375 forintért én nem várok tőle sokat. Teszi, amit tennie kell! Sokkal jobb, mint a többi túlspirázott fogkrém!

Titania Bőrkeményedés Eltávolító

Titania Bőrkeményedés Eltávolító
2013. szeptember 14.

Nagyon régóta megvan és elég sűrű használat mellet is jó állapotban van...elnyűhetetlen. Alap a lábápolási rutinomban, ami nálam így zajlik: lábásztatás után, mikor már kellőképpen felpuhult a lábam, egyszerű mozdulatokkal leszedem a felesleges bőrt, majd alaposan átdörzsölöm a lábamat egy habkővel. Ez után jöhet egy kis pedikűr, végül a Balea teafaolajos lábkrémmel alaposan bekenem a lábamat és kész is! Nem drága 1500 forint körül van és olyan 600 forint hozzá a 10 db-os penge. Nem kell nagy tudomány és kézügyesség hozzá!!!

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2013. szeptember 14.

Egész nyáron csak ezt használtam, minden más nekem soknak bizonyult. Ez viszont könnyed és könnyű vele dolgozni. Nincs erős fedése az tény, de remekül egységesíti az arcomat. Nekem nagyon zsíros a bőröm, így nem is vártam tőle nagy mattítást, bár az én arcomat nem is könnyű!!! Púderrel orvosolható az átfényesedés. Mind a két szín megvan, de volt olyan a nyáron, hogy egyik sem illeszkedett színben igazán, de megoldottam és a kettő keverékéből összetudtam hozni a megfelelő színt.

Bellissima Imetec Creativity B1 700 Hajvasaló

Bellissima Imetec Creativity B1 700 Hajvasaló
2013. szeptember 14.

Könnyen kezelhető és nagyon praktikus. Bár amióta egy kicsit megritkult a hajam, nem nagyon használom :(

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2013. szeptember 13.

Nem vettem észre semmit, mintha nem is használtam volna! Nekem nem jött be!

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2013. szeptember 13.

Néhány éve fedeztem. Nincs párja, az tuti! Mindig magammal hordom de a legnagyobb hasznát mégiscsak télen veszem. A száraz ajkakat pikk-pakk puha és élettel telivé varázsolja. Férjemnek is van, ő csak akkor használja, ha herpesze van. Hamar elmulasztja!