Pink Lady

Regisztráció dátuma: 2012. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Oriflame The One Tág Szemek Szempillaspirál

Oriflame The One Tág Szemek Szempillaspirál
2015. június 12.

Elsőre nagyon furcsa volt, hogy a kefe végén tényleg csak nagyon rövid szálak vannak, viszont pont emiatt nagyon jól el lehet vele kapni a rövid kis szálakat is már a tövénél, anélkül, hogy a összekenném a szemhéjamat. Valóban picit több festéket vesz fel, de azt könnyedén le lehet húzni róla. Gyönyörű pillákat tudok vele csinálni, igazi felüdülés a drogériás (Rimmel, Essence) spirálok után, mert azokkal sokkal nehezebb szép pillákat csinálni, valamint állandóan leperegnek, de ez még este is úgy áll, ahogy reggel felkentem. Valóban 'kinyitja' a tekintetet és szépen kiemeli, hosszabbítja és göndöríti a pilláimat.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2015. január 8.

Alapból szép hosszú és dús pilláim vannak, ezért elég látványos hatást tudok elérni egy olcsóbb spirállal is, de ez a termék borzalmas.
1. összetapasztja a pilláim
2. nem hosszabbít semmit
3. túl nagy a kefe, nehéz vele spirálozni
4. tökéletes panda sminkhez, mivel a pilláim maguktól is hosszúak, ezért a festék a pillákról a szemem alá gyönyörűen szétkenődik, eltávolítása se egyszerű, mert dörzsölni kell a szemem alatti részt, hogy végre eltűnjön, de 1 óra múlva ugyanott tartok, mint előtte.

Gyakorlatilag jobban néznek ki a szempilláim festék nélkül, mint ezzel a spirállal. Nem is értem ezt az egészet, ilyen rossz spirállal még nem találkoztam, a Lovely 600 Ft-os spirálja 1000x többet ér.

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé (régi)

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé (régi)
2014. december 13.

Nagyon szépen leszedi a sminket, de mégis kíméletesen tisztít, nem szárít, de nem is táplál. A kiszerelését nagyon nem szeretem, mert nagyon nehéz így eltalálni a mennyiséget, általában többet sikerül kiönteni, főleg addig, amíg nagyon tele van a flakon. Összességében elégedett vagyok a teljesítményével, de egyáltalán nem takarékos ez az öntögetős megoldás, sokkal tovább elég lenne egy pumpás kiszereléssel.

Oriflame The ONE Colour Impact Krémes Szemhéjárnyaló

Oriflame The ONE Colour Impact Krémes Szemhéjárnyaló
2014. november 29.

Nem értem ezt a sok negatív véleményt. Szerintem jobb, mint a Color Tattoo, mert az állaga miatt könnyebb ecsettel eldolgozni. Alapvetően én semmit nem viszek fel a szemhéjamra alap nélkül. Kipróbáltam a Color Tattoo-t és ezt is alap nélkül, nálam félóránál többet egyik se bírt gyűrődés nélkül, mivel nagyon olajos a szemhéjam. Szóval nem kell meglepődni, hogy ő sem bírja magában kihúzni a napot, bár nagyon hangzatos a szöveg, amivel el akarták adni, de nem kell mindent elhinni. A Beige Pearl-ből kihozták a maximumot, csodaszép fénye van és pigmentált. Nagyon szép ízléses sminket lehet vele készíteni. Alkalmi sminkhez is ideális. Annyira elégedett vagyok, hogy tervezem további színek beszerzését is.

Balea Vanília-Méz Fürdőkocka

Balea Vanília-Méz Fürdőkocka
2014. november 25.

Isteni illata van, kicsit emlékeztet a TBS Honeymania-ra. 2 alkalomra is elegendő volt egy kocka, de lehet hogy háromszor is felhasználhattam volna, mert rendkívül jól hidratál, egyáltalán nem szárít még akkor se, ha sokáig fekszem a kádban. :) Egyedül egy picit az árát sokalltam, kb. 600 forintért vettem, de így utólag úgy gondolom, hogy megérte. :)

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2014. november 22.

Az az igazság, hogy én borzasztóan utálom ezt a púdert. Nyáron kezdtem el használni, amikor irodában dolgoztam, hogy ne fényesedjek ki annyira. Általában ebédig bírta is, utána mintha nem is nem lenne rajtam. Amikor a bőröm kicsit zsírosabbá vált, akkor még rosszabbul teljesített, néhány órát bírt csak. Ezeket még el is nézném ennek a terméknek, de ami ezután következett... elkezdett széttörni darabokra, ami még nem is zavarna, ha nem hullana az asztalomra, a szőnyegemre és az általában sötét nadrágomra, amiből még vizes kézzel is alig bírom kimasszírozni a sietős reggeleken. Valamint a kedvencem, hogy a csomagolása annyira béna, hogy mindenhova hullik belőle akkor is, ha össze van csukva. Az arcomon is a kis darabokat kell szét kenegetnem, mert azokat is felveszi az ecsetem, így a végeredmény néha olyan, mintha egy kiló púdert/lisztet felvittem volna az arcomra. Az alapozót és a korrektort nem teszi tartósabbá. Megbántam, hogy azt az ezrest ráköltöttem.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2014. november 22.

A sok jó vélemény és a 400 forintos ár hatására vettem meg. Hihetetlen, hogy ennyi pénzért mit tud. A 10x ennyibe kerülő Max Factor se képes ilyen szép végeredményt varázsolni. Nagyon szépen szétválasztja a pillákat és könnyedén lehet építeni, ha drámai hatásra vágyunk, de akkor sem csomósodik össze. Viszont nekem gyorsan kifogyott a többi spirálhoz képest, de ilyen áron megbocsátom neki. :)

Oriflame Nyugtató Hatású Arctisztító Feketeáfonya- és Levendula-kivonattal

Oriflame Nyugtató Hatású Arctisztító Feketeáfonya- és Levendula-kivonattal
2014. november 22.

Isteni illata van, de iszonyatosan szárítja a bőröm. Próbálom elhasználni a maradékot, de nehezemre esik. Egész jól tisztít, de elég sok kell belőle egy használathoz. Más arctisztítókból, csak épp egy kicsit kinyomok és elég az egész arcomra, de ebből egy féltenyérnyit ki kell önteni, hogy érjen is valamit.

Sunfleur Mélyhidratáló Nappali Krém

Sunfleur Mélyhidratáló Nappali Krém
2014. november 22.

Amikor legelőször használtam, nagyon szembetűnő volt a változás, mert pihe-puha lett a bőröm tőle. Idővel hozzászokott az arcom, így már nem éreztem olyan hatásosnak. Nyárra egy kicsit soknak éreztem és könnyen kifényesedett az arcom tőle. Elhasználtam egy egész tégellyel. Összességében száraz bőrre kenve nagyon hatásos, gyorsan beszívódik és hagy egy kis fényes réteget maga után. Talán újraveszem, ha megint nagyon szárazzá válna a bőröm télen.

Baviphat Epres Méregtelenítő Maszk

Baviphat Epres Méregtelenítő Maszk
2014. május 14.

Nagyon hatásos ez a maszk. Már egy használat után a pórusokat látványosan összehúzza. Nem szárítja ki az amúgy száraz bőrömet, valamint jól tisztít és a pirosságot is egy kicsit lehúzza. Összességében nagyon elégedett vagyok vele, a pórus összehúzó hatása miatt vettem meg és ezt nagyon jól be is tartja. Kicsit féltem, hogy az érzékeny bőrömnek nem biztos, hogy jó lesz, de nekem nincs vele semmi problémám.