PinkMcFreeze

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Body Shop Banános Tusfürdő

The Body Shop Banános Tusfürdő
2019. november 2.

A testvaját imádom, szóval érthetetlen számomra ez miért nem sikerült jól a márkától 🙁 A bőrömet nagyon szárította és viszketett tőle, ezért érzékenybőrűek számára nem ajánlom. Nagyon sajnálom, de szerintem pénzkidobás ez a termék 😕

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2019. június 17.

Ez a termék eszméletleül jó! 🙂 A kezemen már 4 hónapja szenvedtem vele, mert nem tudtam rájönni és a család sem, hogy mi az istentől van az a szörnyű folt a kezemen... hmm a válasz egyszerű, ekcèma. 25, 3/4 évig sosem jött ki rajtam, de idén januárban szerintem a túl sok stressz és hajtás eredményekènt mégis előjötz. Kentem sokféle krémmel, meg orvoshoz is készültem menni, de nagyon sokára kaptam időpontot, ìgy végül időközben meggyógyult a seb kb. 1-1,5 hónap szorgos kenegetését követően 🥰 Mindenkinek bátran ajánlom, aki hasonló bőrbetegsèggel küzd! 😉

Treacle Moon Sugared Grapefruit Sunrise Testradír

Treacle Moon Sugared Grapefruit Sunrise Testradír
2019. június 16.

Én leszek a rossz lány az értékelések között, de ez van 🙂 Több hónapig tartott mire elhasználtam, mert felváltva több testradìrt használok, amivel szerintem nincs is különösebb gond. Volt egy időszak mikor csak kéthetente használtam az első 1-2 hónapban, majd félre tettem egy kis időre. El kell mondanom az illatért odavagyok, mert édes, cukorkás, gumicukros imádnivaló. Aztán megint elővettem és rettenetes illata lett, nem szìneződött el, nem változott meg az állaga sem, de az illata átváltott egy szörnyű műanyagos iszapos illatba 😮 Sajnáltam kidobni, ezért egy alkalommal elhasználtam amennyit tudtam és maradékot kidobtam. A szemcséi finoman radìrozták az arcom és testem, de nem értem mi történt vele állásában ☹ Ìgy csak úgy tudom ajánlani, hogy akkor vegyétek meg ha el is használjátok rövid időn belül, de én sose tapasztam ilyet az előtt...

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Stift

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Stift

2019.03.13.
Nagyon kellemes az illata, friss, tavaszi, édes, de természetesen nem alma illatú, emiatt picit bánatos vagyok, de annyira tetszik, hogy ezt most megbocsájtom :) Még tesztelés alatt van, de eddig jól teljesít, akárcsak a körtés társa, az átlagosnál jobban izzadok, mert ilyen fajta vagyok, szóval később jövök egy up véleménnyel, bízom benne, hogy minden szép és jó marad a későbbiek során is ;) Nekem külön tetszik, hogy ilyen gyümölcsös illatokkal jöttek elő, az utóbbi időben, nálam ez egy nagyon nagy piros pont a Dove márkának <3 (:

UP: Sajnos több hónapos használat után nálam is kijött az, amit többen ìrtatok, hogy kevés ideig tartós az izadásgátló hatása, a spaynél is ugyanezt tapasztaltam 😕 Az erős kezdés utan le kell pontoznom, mert ìgy ez egy átlagos termék, finom ilattal. Még ha nem is izzadtam annyira, mire hazaértem is vállalhatatlan volt. Nem fogom újra venni, a körtés társa sokkal jobban bevált 😐

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray
2019. június 16.

Az illatáért nagyon odavagyok, de a körtés vagy az original társai sokkal jobbak, mert nagyon hamar elveszti az izzadásgátló funkcióját rajtam és nagyon büdi leszek 😕 Otthonra vagy ha nem akad más a kezembe elhasználom, de nagy valószìnűséggel nem fogom újra venni bármennyire is mennyei illata van 😭

Aveo Füge-Méz Ajakápoló

Aveo Füge-Méz Ajakápoló
2019. június 15.

Nagyon szuper mézes illata van, nagy kedvencem jelenleg ❤😊 A márkától még nem használtam ajakápoló terméket, de eddig nagyon elegedett vagyok ezzel, mert hidratál és puhává varázsolja az ajkaimat 🥰💛

Aveo Gyümölcsös Álom Krémtusfürdő

Aveo Gyümölcsös Álom Krémtusfürdő
2019. június 15.

Nagyon kellemes gyümis, édes illata van, de számomra csalódás volt, mert nagyon hamar elfogyott, ami 2-3 alkalmat jelent 😕 Többet vártam ettől a terméktől... A dekoltázsom nagyon viszketett használat után, szóval valamelyik összetevőre allergizálok. A nagyon folyós állaga és a viszketés miatt, nálam nem újravevős. 3 csillagban azt hiszem benne van minden jó indulatom, de gyengébb minőségű, mint a Balea/Isana tusfürdői.

Colab Dry Shampo Unicorn Fragrance

Colab Dry Shampo Unicorn Fragrance
2019. június 13.

Az első száraz samponom, de őszintén kicsit kétkedve fogadtam az ilyen típusú termékek körülötti felhajtást, viszont több használat után nagyon megszerettem 😍 Az illata semmi extra, kb. hajlakkra emlékeztető, de nem tolakodó és nem is erős illetve nagyon hamar elillan 🙂 A hajra fújva fehér szìnű, amelyet bemaszìrozva a fejbőre és szépen kifésülve teljesen eltűnik 😃 Szerintem király termék! 🥰 A hajam nem csapzott és lelapult két hajmosás között, aminek nagyon örülök 🥰 Mindenkinek bátran ajánlom! 😘💐

Balea They See Me Rollin' Tusfürdő

Balea They See Me Rollin' Tusfürdő
2019. május 24.

A többi kommentelő is ìrta, hogy nagyon tömény állagú és kész küzdelem kinyerni a flakon tartalmát, ezzel teljesen egyet értek, mert ìgy van 😃 Az illata nem tetszik. Egynek elhasználom, mert ajàndékba kaptam. Egyetlen pozitìvumot tudok mondani, nem szárìt es cuki az állatka a csomagoláson 😃

183 Days By Trend It Up Kézkrém Bananarama

183 Days By Trend It Up Kézkrém Bananarama
2019. május 15.

Sajnos megvettem teljes áron, mert annyira tetszett a boltban, de egy használatot követően kiderült, hogy egyáltalán nem tetszik az illata, mert számomra ez a még nem érett banánéra hasonlít a legjobban és lehet akkor én a mű banán illatok kedvelői közé tartozom, de nekem az a favorit illat :D A hidratálása átlagos, viszont a csomagolása übercuki, ezért külön megemlítem, de nem tesz hozzá számomra a termék értékéhez/minőségéhez/illatához, ezért végül nagyon lepontozni sem szeretném, ezért maradok a 3 csillagos értékelésnél :/ Szerencsére időközben már egy kedves hölgynél tölti boldog napjait, szóval nem ment kárba egy cseppje sem ;)