PinkPrincess

Regisztráció dátuma: 2016. december 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 20.
Bőrprobléma: -

Wella Professionals Oil Reflections

Wella Professionals Oil Reflections
2020. november 18.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. A még nedves hajamra kenek fel 3-4 pumpányi mennyiséget, szép selymes lesz tőle. Nagyon finom illata van, több srác megdicsérte már a hajam illatát, amikor ezt használtam. Ha fontos neked, hogy selymes és illatos frizurád legyen, csak ajánlani tudom! ;)

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2018. július 12.

Kíváncsi voltam Meghan Markle állítólagos "kedvenc spiráljára". :D Tényleg elég folyós, és túl sok festéket vesz fel a spirál, emiatt túl vastagon sikerül felkenni, és összeragadnak a pillák. Bár nálam minden új spirál így szokott viselkedni. Átlagos Maybelline spirálnak mondanám, szép fekete a színe, ízléses csomagolásban.

Anaconda Szemkörnyékápoló Krém

Anaconda Szemkörnyékápoló Krém
2018. július 12.

A 100-as boltban találkoztunk. Eddig még nem volt ilyen jó szemkörnyékápolóm. Már a második tubussal használom, és meg vagyok vele elégedve. Kellemes érzés a szemem alatt. Úgy érzem kellően hidratál. Szeretem. :)

Balea Tuchmaske Cool Camel

Balea Tuchmaske Cool Camel
2018. április 22.

Ettől a maszktól foltokban vörös lett az arcbőröm. Amikor felraktam kellemesen hűsítő érzést nyújtott, de egy idő után mintha már inkább égetett volna. 10 perc után levettem, ahogyan a leírás ajánlja. Puhább lett az arcbőröm, de 5 perc elteltével megint száraznak éreztem. Az illata tényleg finom, de a kipirosodás miatt nem fogom újra használni.

Eucerin Even Brighter Nappali Arckrém FF30

Eucerin Even Brighter Nappali Arckrém FF30
2017. december 26.

Nagyobb mintát kaptam belőle. Volt, hogy estére kentem fel. Nagyon tetszik az állaga, szerettem kenekedni vele. Pont jó, talán kicsit testesebb krém. Már felkenés után tetszett ahogy szívta be a bőröm, reggelre pedig kisimultam. :3 Tényleg csodaszép arcom lett tőle. Ez az A krém, ami számomra tökéletes mind állagban mind eredményben. Csodaszer, etalon. <3 Egészen biztos, hogy meg fogom vásárolni. :)
A pigmentáció csökkentését nem igazán vettem észre, csak a szebb összképet. Viszont mivel mintám volt, így nem is volt lehetőségem huzamosabb ideig tesztelgetni. Mint említettem, gazdag krém, én nappalra nem kenném fel, csak ha otthon maradok. Kíváncsi vagyok mire képes az éjszakai párja.

Trend It Up Base & Protect Alapozó Körömlakk

Trend It Up Base & Protect Alapozó Körömlakk
2017. december 26.

A márka fedőlakkjával együtt használom. Megfelelő, teszi a dolgát, viszonylag olcsón. A manikűröm kitart egy egész hétig lepattogás nélkül. :)

Trend It Up Ultimate Long Lasting Fedőlakk

Trend It Up Ultimate Long Lasting Fedőlakk
2017. december 26.

Egy héten keresztül tökéletesen megmaradt a manikűröm. :):) Nagyon bevált!

Johnson's Baby Lágy Fürdető

Johnson's Baby Lágy Fürdető
2017. december 26.

Nekem bejön ez a fürdető, baba illatú, a bőrömet nem irritálta. :)

Magister Products Éjszakai Hidratáló Arckrém Levendulával

Magister Products Éjszakai Hidratáló Arckrém Levendulával
2017. december 26.

Nem tetszik az állaga, számomra túl lágy, testesebbet jobban esik felkenni az arcomra. Még reggel is fénylik az arcom, kicsit úgy érzem mintha egy réteget hagyna maga után a bőrömön. Az illata tetszik, de nem érzem, hogy hidratálna annyira, mint ahogy azt igényelném. Talán túl sokat vártam tőle, de tovább próbálkozom, szeretni akarom ezt a márkát mert tudom, hogy jó termékei vannak.

Wilkinson Sword Xtreme 3 Borotva

Wilkinson Sword Xtreme 3 Borotva
2017. december 2.

Ez a borotva egész máshogy áll kézre, mint a többi, nagyon kényelmes szerintem. Próbáltam a drágább kategóriásakból is, de nekem zavaró ahogy nyeklik-nyaklik a fejük. Ennek nagyon élesek a pengéi, mégsem vágtam meg vele magam, pedig az előző borotvákkal minnnden alkalommal véreztem valahol. Szeretem nagyon. :3 Mindenképp megér egy próbát, ha a megfelelő borotvát keresed. ;)