PinkPrincess

Regisztráció dátuma: 2016. december 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 20.
Bőrprobléma: -

Jennifer Lopez Still

Jennifer Lopez Still
2017. június 17.

Második illatozásra tetszett meg. Elsőre nem is értettem, mit szeretnek ezen mások. Aztán másnap is gondoltam tesztelek még egyszer. Kell neki idő, talán fél/1 óra, mire előjön a finom illata. Kellemes, visszafogott illat. Mindig édes mézes-mázos illatokat vásárolok, de ez egy olyan parfüm, ami tényleg mindenhol megállja a helyét, és nem fognak ájuldozni körülöttem akármennyit fújok magamra. :D Nagyobb kiszerelésben is tervezek venni. :)

FLP Bright Sparkling Aloe Vera Toothgel

FLP Bright Sparkling Aloe Vera Toothgel
2017. június 7.

Régóta ProNamel/Elmex kombót használok, ezt a terméket kb. másfél hete kezdtem. Nem hiszek a szememnek, hogy mennyit fehérített a fogaimon.. A második fogmosásnál már pislogtam, hogy nem lehet igaz, hogy máris fehéredtek, tuti csak beképzelem. De mostanra egész biztosan állítom, hogy fehérít. Ami még fontosabb, hogy emellett nem érzékenyedtek el tőle a fogaim. Reggel ezzel mosom, esténként továbbra is sensodyne-t használok, mert féltem nagyon a fogacskáimat, félek egyből erre átállni. (Nagyon érzékenyek a fogaim.) Úgyhogy a teljes bizodalmamat még nem nyerte el, így később jövök frissíteni. Addig tőlem 5*.
Ja és az SLS. Egy olyan termék stabilitását biztosítani bikanehéz dolog, aminek a 35%át(?) aloe gél teszi ki. Ilyen szempontból az SLS kiváló, és helyettesítésére kedvezőbb tulajdonságú anyagot találni komoly feladat.. :D Valamit valamiért..

Facelle Intim Törlőkendő (régi)

Facelle Intim Törlőkendő (régi)
2017. június 7.

Olcsóbb alternatívaként próbáltam ki. Habár először nem jött be, mostmár kifejezetten tetszik, hogy jó nedvesek a kendők. Tudja ugyanazt mint a drágábbik, nem irritál, tényleg fincsi illata van. :)

Balea Med pH5.5 Hautneutral Duschgel

Balea Med pH5.5 Hautneutral Duschgel
2017. május 19.

Egyik szagos Baleás tusfürdő illata sem tetszett, így emellett döntöttem. Tetszik a tisztaságillata, és hogy átlátszó a termék.

Bio-Oil

Bio-Oil
2017. május 15.

A pattanás utáni foltjaimra vettem. Nagyon szorgalmasan kenegetve naponta 2szer, bizony-bizony ez az olaj használ. Sokáig kell kenegetni, én már lassan harmadik hónapja kenegetem és látványosan halványabbak/eltűntek a foltjaim. Azt hozzá kell tennem, hogy az olcsóbb verzió Re-Gen olaj is ugyanolyan hatásosnak bizonyul számomra, mint ez a termék, így én arra váltottam. :)

Re-Gen Oil

Re-Gen Oil
2017. május 15.

Nos, a hátamon pattanás után maradt hegeimet kívánom eltűntetni ezzel a termékkel. Márciusban kezdtem a Bio-Oil-t használni, és egy hónap elteltével látványos volt a javulás. Majd mikor mentem volna venni az új üveggel, megláttam ezt a pingvin patika újságjában, akciós is volt, így adtam neki egy esélyt, hátha beválik mint olcsóbb alternatíva....telitalálat! :D Továbbra is szépen halványodnak a foltjaim. Ugyanazt tudja, mint a drágábbik társa. Mindkettő szuper, mivel nekem jelenleg számít az árcédula, így ezt használom. :)

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza
2017. május 15.

Nagyon kíváncsi voltam már rá, így ma végre kitérőt tettem a rossmannba. :D A lovely lips-et vásároltam meg, huu nagyon tetszik magamon. :3 Igen, alá kell hidratálni de működik!! Persze még nem volt alkalmam sokszor bevetni, de megjósolom az 5 csillagot neki. :)

Clearoderm Bőrradír

Clearoderm Bőrradír
2017. május 8.

Csak benéztem a dm-be egy arctisztítóért, megláttam ezt, gondoltam tegyünk vele is egy próbát. Azt kell mondjam, a többi elbújhat mellette.. Számomra ő a tökéletes, és ez nagy szó mert már rennngeteg termékkel próbálkoztam, és egyik rosszabb volt mint a másik..napi szinten használom, megfelelően tisztít, de nem szárítja ki a bőröm, ahogyan azt már sokan leírták. Az állaga, illata, és az ára is csodás. Szeretem. :)

Dove Maximum Protection Original Clean Krémdezodor

Dove Maximum Protection Original Clean Krémdezodor
2016. december 20.

Az egyetlen izzadásgátló, ami nekem bevált! Csak teszi a dolgát, több nem is kell. A ruháimat nem fogja be, az uborkás verziót és ezt cserélgetem. :)

Rimmel Lash Accelerator Szempillaspirál

Rimmel Lash Accelerator Szempillaspirál
2016. december 20.

Miért tűnt el a drogériákból? Nagyon szerettem, szép hosszú pillákat csinál, és meg is emeli őket. De most nem találom sehol. :(