pinkynadi

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Creme

Nivea Creme
2018. július 5.

Alapvetően próbálok mindig vegán és cf dolgokat venni de ez a krém a vállamon ülő kisördög.
Gyakorlatilag csodaszer és nem csak a száraz bőrre. A karikáim, a bőrpír, hegek, pattanások/nyomkodás utáni sebek egy nap alatt eltűnnek. Sőt volt alkalmam szép sötét striákra is használni, azon is látványosan segített már 2-3 nap alatt. És persze igen, a szárazság sem okoz neki gondot.
Nem tudom hogy másnak is ilyen látványosan hat e mindenre, de én azt hiszem életem végéig se fogok tudni lemondani róla. Imádom.

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Rebalancing Facial Oil

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Rebalancing Facial Oil
2016. december 5.

Elhasználtam belőle egy mintát, aztán mégegyet, a harmadik végére pedig rávettem magam hogy megvegyem.
Egészen biztos hogy amíg lehet kapni, állandó szereplője lesz az esti rutinomnak.
Iszonyat sokáig elég. Napi használattal egy hónap alatt is alig látszik hogy bármennyi hiányozna belőle.
Este felkenem, bemasszírozom, reggel pedig olyan kisímultan ébredek mint még soha. Extra száraz bőröm van ami hajlamos hámlani. Amióta használom a bőröm sima, puha, élet van benne, van egy természetes ragyogása. Az illatát is szeretem, fűszeres és dögös.
Röviden imádom, minden cseppje megéri. :)

Essence The Little X-Mas Factory Liptint

Essence The Little X-Mas Factory Liptint
2016. november 30.

Eddig vártam, hogy hátha valaki ír róla véleményt de senki nem akart szóbal megvettem. :D
Hatásában hasonlít az essence tavalyi téli kiadásában szereplő tint and oil hoz. Magyarul a szín nem azonnal jelenik meg teljes teltségében, hanem kell várni egy pár pillanatot.
Meglepően folyós az ajkakra kenve, főleg az ecseten látható szájfény állag után. Gyorsan megszárad és eddig tartósnak tűnik pedig ettem vele.
A szín először tényleg csak egy kis friss árnyalatot ad. Ezt pedig lehet építeni az erős pinkig a rétegezéssel. Több réteg után sem foltos, nem mállik vagy pereg. Eddig tetszetős. :)

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2015. július 10.

Nagyon szeretem. Hibátlanul fed, az én arcomról szinte lerobbantani sem lehet, nem fényesedik át és imádom az állagát és hogy kevés is elég belőle. Ha mindenképp negatívumot kell benne találni az talán a picit zavaró szaga ami viszont azonnal eltűnik amint felkenem. Másik, hogy tényleg szárít, de igazából azért sem vonok le ezért pontot, mert eddig egyetlen egy alapozó létezett ami nem szárította az arcom, és mivel mindig aláhidratálok az összes sminknél így ezt is ki tudom küszöbölni. Szerintem egy próbát bárkinek megér. :)

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2015. július 10.

Én eddig csak jót tudok róla mondani.Jó a fedése, nem porzik, szépen mattít. Sokáig tart és órákkal később sem fénylik át, nagyon maximum az orrom hegyén. Az illata pedig kimondottan tetszik. Ugyan a dm akciójában vettem meg az alapozóval együtt, de szerintem amúgy is megéri az árát. :)

NYC In New York Minute Körömlakk

NYC In New York Minute Körömlakk
2015. július 6.

Nekem eddig nem lehet rá panaszom. Két rétegben is szépen fed és gyorsan szárad úgy is hogy az extra tartósság kedvéért három rétegben kenem. Három réteg és egy réteg fedőlakk. Úgy hogy eladó vagyok és takarítom is minden nap a pékséget, egy hétig bírja úgy hogy még hét végén is vállalható. Szerintem egy nagyon jó kis lakk. Olcsó, gyorsan szárad, gyönyörű a színe, kimondottan jó a teteje fogása, tartós és én a buborékosodással sem találkoztam szerencsére. :)

NYC Big Bold Szempillaspirál

NYC Big Bold Szempillaspirál
2015. július 1.

Sosem fordult elő velem hogy kétszer egymás után megvegyem ugyanazt a spirált, mert szerettem újakat kipróbálni. Na ebből már a harmadiknak fogyasztom a végét. Teljesen véletlenül vettem meg ezt, mert hirtelen volt szükségem egy spirálra. Nem bántam meg. Több rétegben is hibátlan. Gyönyörű fekete, nagyon jól lehet építeni és abszolút elérhető vele akár a műszempillahatás is.

Aden Intelligent Szempillaspirál

Aden Intelligent Szempillaspirál
2015. július 1.

Azt kell mondjam, hogy rengeteg spirált próbáltam márkásabbaktól az olcsóbb kínaiban kapható cuccokig. Ezt igazából két ízben vettem meg, mert az ára nem volt olyan, hogy ne érjen meg egy ilyen próbát. Vettem egyet magamnak és eléggé meglepett, hogy ilyen jól teszi a dolgát, mert az ilyen "hiperszuperülcsinálmindent" című dolgok nagyon sokszor nem váltanak be egy-két vagy több hozzájuk fűzött reményt. Szépen hosszított, dúsított és nagyon szép fekete volt. A tartósságával sincs semmi baj, nem pereg. Egyedül annyi, hogy néha picit nehéz lemosni, de ezért nem éri meg levonni.
Vettem ezután egyet az egyik barátnőmnek aki nemhogy nem szokott sminkelni, soha nem is tanult meg. Karácsonyra állítottam össze neki egy "kezdő csomagot" és miután teszteltem ez is egyértelműen belekerült. :)

Oriflame Essentials Hidratáló Nappali Krém

Oriflame Essentials Hidratáló Nappali Krém
2015. június 22.

Olcsó és hibátlan az extra száraz bőrömre. A multivitamin komplexnek tudom be, hogy kimondottan szép, sima, egyenletes, és puha lesz a bőröm. Tény, ha nagyon hagyom kiszáradni vagy kidörzsölődni a bőröm akkor csíp kicsit, de pár pillanat után az is elmúlik.

Remington S2002 Hajvasaló

Remington S2002 Hajvasaló
2015. június 18.

8 éve használom, szinte minden nap és csak most kezdi kicsit megadni magát. A dugalj résznél valószínűleg megtört picit a vezeték, de ez szerintem ennyi idő és strapálás után egyáltalán nem a hajvasaló hibája. Még most is hibátlanul működik csak oda kell pillantanom, hogy ég e a lámpa. Szögegyenesre vasalta a hajam két húzással pedig ez dús is, göndör is, sok is. Imádom, egyedül azért nem ezt a típust fogom újravenni, mert bár kimondottan kézre esik és kényelmes a használata, kicsit nagy a mostani életmódomhoz. De biztos, hogy mindenképp csakis remington lesz a következő is. :)