pinkyNiki

Regisztráció dátuma: 2018. november 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. november 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2020. január 20.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. A legvilágosabb árnyalatban van meg, ami tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Természetes a fedése, semmi maszkos hatás. Nem mozdul el, könnyen eldolgozható gondolom ez annak is köszönhető, hogy az állaga nem túl sűrű de nem is túl folyós. Nekem szerencsére nincs sok bőrhibám amit el kell fedni, viszont jól építhető. Remélem sokáig kapható lesz még.

Naomi Campbell Cat Deluxe

Naomi Campbell Cat Deluxe
2019. november 18.

Annyira szeretem! Imádom, hogy különleges, nem tucat illat. Könnyen beszerezhető. Egyedül a kiszerelése az amin változtatnék, simán lehetne 50 ml-s is belőle.. Édes illat kedvelőinek nagy kedvencévé válhat. + A csomagolás is nagyon cuki és csajos. ;)

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2019. november 18.

Hétköznapi, egyszerű sminkek készítéséhez tökéletes. Van benne egy-két szín, ami kevésbé pigmentált, de ezt leszámítva meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb Lovely-s paletta.

Farmasi Lip Plumper Ajaknövelő Szájfény

Farmasi Lip Plumper Ajaknövelő Szájfény
2019. november 18.

Bizsergető érzést kelt az ajkamon (kb.fél percig) akár magában, akár rúzs fölé használom. Ezen kívül én más, ajakdúsító, ajaknövelő hatását sajnos nem tapasztaltam. Inkább egy áttetsző szájfénynek mondanám ami kicsit túlértékelt.

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2019. november 18.

Hosszas mérlegelés után és azért mert volt rá 50%-os Joy kuponom, megvásároltam. És milyen jól tettem! Annyi baj van vele, hogy az én sápadt bőrszínemhez a legvilágosabb árnyalat sem passzol teljesen, de megoldottam egy világosító fluiddal. Közepes/magas fedésűnek mondanám, de egyáltalán nem maszkos hatású. Púderrel fixálva egész nap a helyén marad, nem fényesedik át. A második kedvenc alapozóm lett, nem csoda hogy már rengetegszer hallottam róla pozitív véleményt. Teljes áron is meg fogom vásárolni ha elfogyott.

Ariana Grande Sweet Like Candy

Ariana Grande Sweet Like Candy
2019. november 16.

Nem az a fajta édes parfüm ami túlzottan tolakodó. Emiatt lett az egyik kedvenc illatom. Kifújáskor édesebb, intenzívebben vaníliás. Aztán később inkább púderes, kevésbé édes illattá finomul. Tartósságát tekintve lehetne kicsit jobb.

Calvin Klein Reveal EDP

Calvin Klein Reveal EDP
2019. november 16.

Alaposan utánanéztem mielőtt megvásároltam, sokaknak grafitos az elején az illata. Én inkább fás, borsos illatot érzek kifújáskor. Aztán szépen lassan elkezd kifinomulni az illat. Alkalmazkodik hozzám és a nap folyamán egy kellemes, őszi illat érezhető ami sokaknak és nekem is tetszik. Viszont csak most (ősszel) illetve télen tudom elképzelni magamon.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2019. október 18.

Sajnos csak az arcsminkem eltávolítására tudom használni, mivel rettenetesen csípi a szemem... Nagyon hatásos. Csomagolása praktikus.

183 Days by Trend It Up Finish Touch Arcpirosító

183 Days by Trend It Up Finish Touch Arcpirosító
2019. október 18.

A 020-as árnyalat van meg. Kellemes, üde rózsaszín. Nem használtam még ilyen kialakítású pirosítót. Szkeptikus voltam az elején,hogy azzal az aplikátorral hogyan fogom elkerülni, hogy bohócnak nézzek ki :D De sikerült, persze óvatosan kell vele bánni, ugyanis nagyon pigmentált. Ecsettel is nagyszerűen működik. Szuper kis termék.

183 Days Baby Skin Mattító Arcpúder

183 Days Baby Skin Mattító Arcpúder
2019. október 18.

Kellemes illatú púder. Szem alatti fixálásra használom, nekem nagyon bevált. Egyetlen baj vele, hogy kicsi a kiszerelés. Kárpótol a csomagolás ami atom cukira sikeredett. :D (A hozzá tartozó "pamacs"-nak nem sok hasznát lehet venni -_- )