pinkyNiki

Regisztráció dátuma: 2018. november 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. november 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum
2020. november 5.

Nem vagyok jó illatok leírásában, úgyhogy inkább azt írom le mit váltott ki ez a kis csoda. Először is,ez egy olyan parfüm (szerintem ), ami már kifújáskor magával ragad. Egyszerűen annyira nőies, különleges és nem mindennapi illat, hogy nem lehet vele betelni. Sok dicséretet kapok ha ezt viselem, és imádom mikor a kíváncsi orrok megkérdezik: "Ez mi? Ez mi? Olyan jó?" Na és az, hogy egész nap, sőt fürdés után is érzem magamon ..Imádom. Nekem ez az ideális parfüm. Borsos az ára, de be lehet szerezni kisebb kiszerelést és így annyira nem vészes.

Avon Anew Vitamin C-vitaminos Szérum

Avon Anew Vitamin C-vitaminos Szérum
2020. szeptember 18.

Ahogy az előttem szólók írták, kellemetlen illatú, ragacsos.. Viszont, én a vasárnapi arcápolási rituálém során szoktam úgy alkalmazni, hogy kora délután a már tiszta arcbőrömre felviszem, aztán az esti fürdésig megpróbálom elviselni.. Aztán egy vizes vattakoronggal eltávolítom a ragacsos és kellemetlen illatú terméket amit a bőröm nem tudott beszívni. Így másnapra nagyon puha és rugalmas lesz a bőröm. A foltjaimat is szépen eltüntette,ami egy egy pattanás után maradt. Sajnos huzamosabb ideig elviselhetetlen az arcon,ezért kap kevés pontot. :(

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP
2020. szeptember 18.

Szeretem illat. Annyira különleges vaníliás illat. Nem olyan amivel nap mint nap találkozol. Ha valaki azt mondja "vanília" nem ez az illat ugrik be. De pont ezért egyedi. A sótól vagy a szantálfától kap egy friss alapot, ami szerintem nyáron tökéletes.

Cacharel Yes I Am EDP

Cacharel Yes I Am EDP
2020. szeptember 18.

Lehet velem van baj, a bőrömmel.. de rajtam ez egyáltalán nem tartós. Pedig nagyon szeretném, hogy az legyen, ugyanis az illat számomra tökéletesen megalkotott. Édeskés,tejes, de nem túlzó, kifújáskor sem tolakodó,erős.. Szépen alkalmazkodik a bőrömhöz. Csak hát az a fránya tartósság. :(

Gliss Kur Supreme Length Intenzív Hajápoló Maszk

Gliss Kur Supreme Length Intenzív Hajápoló Maszk
2020. július 16.

Elfogyott a hajpakolásom, így hát egy impulzusvásárlásnak köszönhetően (mivel megfogott ez a szép színű tégely :D ) ez landolt a kosaramban. És milyen jó, hogy így történt. Egyszerűen imádom! Illata nem nagy szám. Kicsit gyümölcsös beütésű. Na de a hatása!! Azt írja, hogy elég 3-5 percig rajta hagyni a hajon, de én van úgy, hogy 15-20 percre hagyom hatni. Így is, úgy is nagyon szuper. Sima, puha és fényes tőle a hajam. Szemmel láthatóan jól hat a töredezett hajvégekre. Eddig azt hittem csak az olló segíthet.. De ez bebizonyította, hogy vannak még csodák. :D (Ha nem dorgériában veszed, hanem pl. Euro Family-ben,sokkal kedvezőbb áron lehet hozzá jutni. )

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2020. július 16.

Egyik legjobb! Árban szerintem egész jó, sőt, olcsónak mondanám. Sok helyen beszerezhető, nem csak fodrászkellékeseknél és drogériákban. Szerintem hozza az ígért hatást. Szépen rendbe tette a töredezett hajvégeimet. Könnyű az állaga, nem ragad, hosszú hajamra 2-3 pumpányi elég. De ha többet nyomok azt is simán beissza a hajam. Illata kellemes, olyan "fodrász szalonos" illata van.

Balea Porenfein Sugar Scrub

Balea Porenfein Sugar Scrub
2020. július 13.

Nagy szeretem ezt az arcradírt a kellemes illata és a hatékonysága miatt. Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb. Nem szeretem amúgy sem a teljes kiszerelésű termékeket mert hajlamos vagyok betárazni belőlük és csak ott áll a polcomon a sok termék.

Avon Anew Solar Mattító, Bőrfeszesítő Napvédő Krém Arcra SPF50

Avon Anew Solar Mattító, Bőrfeszesítő Napvédő Krém Arcra SPF50
2020. június 11.

Szerintem az Avonos fényvédők közül az egyik legjobb. Kedvező az ára, nem túlzottan illatos, valóban mattít ahogyan ígéri.

Avon True Matte Legend Ajakrúzs

Avon True Matte Legend Ajakrúzs
2020. június 10.

Perfection árnyalatban rendeltem. Úgy gondolom az Avon most eltalálta ezt a formulát, mert legfőképpen nem szárít és könnyen is felvihető, szemben sok más matt rúzzsal. A szögletes alakja a rúzsnak ez egyetlen amivel nem vagyok kibékülve. Szeretem a hagyományos formájú rúzsokat.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2020. június 10.

Hamar beszívódik, kellemes az illata, nem foltos. Kevés is elég belőle. Szerintem ideális annak aki nem szereti a szolit vagy csak egy kis enyhe barnaságot szeretne. Az külön tetszik, hogy van a világos bőrűeknek (mint én is) és sötétebb bőrre is. :)