pinkyNiki

Regisztráció dátuma: 2018. november 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. november 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Taft Hajhab Mega Erős & Dús Hatás

Taft Hajhab Mega Erős & Dús Hatás
2018. november 30.

Számtalanszor megfogadtam már, hogy Taft hajhabot nem fogok venni, eddig egy sem vált be. Ez sem.. Nem tart, nem ad volument, ragacsos, gubancos lesz a hajam tőle.. :( Egyetlen pozitívum, hogy jó az illata ami sokáig érezhető a hajon.

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2018. november 30.

Többféle hajolajat próbáltam már de ezt mondhatom a legolcsóbbnak. Használatával fényesebb lett a hajam, könnyebben fésülhető és nem töredezett annyira. Illata kellemes. Hamar beszívja a hajam. Összességében meg vagyok vele elégedve és többször vásároltam már újra.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2018. november 30.

Rég óta ez a kedvenc arclemosóm amit minden nap használok. Illata kellemes, nem tolakodó. Könnyen habzik és nem szárít. Árát tekintve nem a legolcsóbb viszont kevés is elég belőle ezért úgy gondolom érdemes beruházni rá.

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2018. november 30.

Egy héten egyszer használom már jó ideje és eddig nincs rossz tapasztalatom. Szemcséi nagyok, de a még a nem túl karcolós kategóriába tartoznak. :D Úgy érzem jól végzi a dolgát, használat után puhábbnak és frissnek érzem az arcbőröm. Borsónyi elég belőle ezért kiadós termékről van szó. Ár érték arányban szerintem jó kis radírozó,arclemosó problémás bőrűek számára.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2018. november 28.

Másfél éve a gyógyszertáros ajánlotta pattanásokra. Kicsit szkeptikus voltam eleinte, de mostanra a kedvenc készítményem lett. Három-négy hét alatt eltüntette a pattanásokat és rendszeres használata révén nincs annyi gyulladt pattanásom, piros foltom. Eleinte minden este használtam vastagon bekenve az arcbőrömet, ahogy azt a gyógyszerész javasolta, mostanában ritkábban használom de elengedhetetlen része a bőrápolási rutinomnak. :) Árát tekintve nem olcsó, de sokáig elég.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2018. november 28.

Elvileg fehérítő de sajnos ilyen hatását nem tapasztaltam. Illata,íze is kellemes kókuszos, tetszik. Viszont nagyon fura érzetet hagy a szájban fogmosás után. Egyáltalán nem mentolos, mint általában egy fogkrém ami elsőre fura lehet. Olyan mintha nem is fogkrémmel mosnék fogat. :D Nem hiszem, hogy újra veszem.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2018. november 28.

Könnyű állagú, gyorsan beszívódó szérum. Hidratálóval keverve is szuperül felvihető. 2-3 csepp bőven elég az arcomra reggel és este. A piros foltokat szépen elhalványította, élettel telibb, hidratáltabb lett az arcbőröm. Illatmentes ami nekem pozitívum. Na és az ára... verhetetlen. :D

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2018. november 28.

Nagy reményeket fűztem ehhez a száraz samponhoz, de sajnos ez a termék nekem nem vált be. Illata jó (Fresh crush), viszont amikor a hajamra fújom valamiért köhögési rohamot okoz nálam. Nagyon kellemetlen... :/ Hatását tekintve szintén nem mondhatom kiemelkedőnek. Túl nagy változást nem tapasztalok használatakor, szinte semmit nem tesz a hajammal.. Pozitívum, hogy nem hagy fehér foltot.