pinupnicky

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

La Rive Give Me Love EDP

La Rive Give Me Love EDP
2019. december 26.

Édes, kislányos illat, ami egész nap tartós (ugyebár edp). Olyan alkalmakra viselem, amibe belefér a "kislányos báj". Aki szereti az édes illatokat az ezt is szeretni fogja. A párom is nagyon finom illatnak tartja.

Oriflame Miss Giordani Golyós Dezodor

Oriflame Miss Giordani Golyós Dezodor
2019. december 26.

Kellemes az illata, de annyira nem tartós. Mint minden golyós dezodor nyilván ez sem szárad meg azonnal, de aki ezeket használja tisztában van ezzel. Ami pozitívum, hogy nem sárgítja be a fehér ruháimat. Inkább szagtalanít mintsem szárazon tart.

Perl Weiss Kávé és Tea Fogfehérítő Krém

Perl Weiss Kávé és Tea Fogfehérítő Krém
2019. december 26.

Sajnos semmi nem történt a fogaimmal. Hiába a szemcsék, a kinézet, az ár, a doboz. Ez egy hasztalan termék szép csomagolásban német felirattal, hogy még "jobbnak" hasson a vásárló számára. Az ízével ki vagyok békülve, frissítő, de nem agyon mentolozott borzalom. A színe is hál' istennek fehér, nem az a szemfényvesztő kék paszta. Ehhez képest a Himalaya Sparkly White egy ténylegesen hatásos vega fogkrém. Ennyi pénzért biztos vannak hatásosabb fogkrémek is. Nem venném újra.

Ombia Haarspray Glanz & Halt

Ombia Haarspray Glanz & Halt
2019. december 26.

A legerősebb verziót (megastrong) választottam, mert elég vastagszálú, sok és rakoncátlan hajam van. Az utolsó pillanatban kellett hajlakk és ezt sikerült beszerezni, mert nem volt más a közelben. Nyilván sokat nem vártam tőle, már csak az árából kiindulva sem. Nem meglepő hogy csalódnom kellett. 1 órán keresztül tartotta meg a frizurám, de a vége felé már "mászott szét". Még 1x biztos hogy nem veszem meg.

La Rose Cosmetics Ecsetes Műköröm Ragasztó

La Rose Cosmetics Ecsetes Műköröm Ragasztó
2019. április 8.

Nem más mint pillanatragasztó csak elnevezték máshogy. Nagyon roncsolja a körmöket, a műkörmöt max. 1 óráig tartja fent. Senkinek nem ajánlom. Nem is értem hogy ilyen veszéles dolgot miért lehet árulni pláne hogy körömre. :(

Gyógyszertári Ichtiolos-Kénes Rázókeverék

Gyógyszertári Ichtiolos-Kénes Rázókeverék
2019. április 8.

A pattanás kezdeményekre és a már begyulladt pattanásokra szoktam kenni fültisztító pálcával. Reggelre már ezerszer jobban néz ki a kezelt rész. Azért nem a saját ujjammal kenem fel mert egyrészt higiénikusabb másrészt hiába mosom le vízzel a kezem, marad egy fehér réteg a bőrömön ami csak később jön le akkor is dörzsöléssel. Gyorsan leszárítja amit kell. A maradék fehér réteg az egyik negatívum, a másik hogy ha már megszáradt akkor lepereg, de ezért nem kap -1 * -ot. Abszolút csodaszernek tartom.

Cien Testvaj Kókusz Illatban

Cien Testvaj Kókusz Illatban
2019. április 8.

Első ránézésre megtetszett a "csatos üveg". A boltban amikor megszagoltam olyan igazi kókusz illata volt. Fürdés után kentem be magam mert a meleg bőrbe nagyon hamar beszívódik. A bőrömre kenve már nem igazi kókusz illata van hanem meghatározhatatlan valami. Ettől függetlenül nagyon puha lett a bőröm tőle úgyhogy szívesen használom. Ajánlani tudom mindnekinek.

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma
2019. április 8.

Csak az utazó méretet vettem meg mert már rendelés alatt volt a másik normál méretű kézkrém és addig kellett valamit használjak. Az illata a páromnak nem jött be, nekem semleges. Jól ápolt, tette a dolgát. Mindig elalvás előtt kenem a kezem mert utána van ideje beszívódni. Ha viszont kicsit többet sikerült kinyomjak mint szerettem volna akkor vékony olaj réteg lett a kezemen amit már nem tudott beszívni a bőröm. Talán ez az egyetlen negatívum de ez kiküszöbölhető.

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon
2019. április 8.

Ha ez első két használat után írtam volna véleményt nem tükrözte volna a valóságot. A hajam olyan lett mintha minden szálat políroztam volna és nem éreztem azt a jóleső "friss érzést" a fejbőrömön. Puhának puha lett, nagyon örültem neki, tényleg úgy éreztem van ápoló hatása. A következő használattól kezdve zsírosabb lett a hajam mint valaha volt. Majdnem mindennap hajat kellett mossak ami nem tesz jót a hajnak (márcsak a sok hajszárítózás miatt sem). Próbáltam kombinálni másik samponommal is hogy hátha úgy nem lesz olyan a hajam de hiába. Lényeg a lényeg biztos hogy nem veszem újra. Egyedül a gyógyszertári kénes sampon hozta vissza a hajam normális állapotát. Senkinek nem ajánlom.

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2019. március 8.

Kipróbáltam az RI5(Intenzív Vörös) színű verzióját és nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyönyörű színe van, az az igazi dögös vörös. Amikor kopik akkor is egyenletesen és nem veszít sokat a színéből. Nem marja szét a fejemet ami plusz 1 pont. Ár-érték arány is nagyon jó, nekem 2 doboz kell de még így is nagyon megéri. Bátran tudom ajánlani mindenkinek! :-)