Pip_

Regisztráció dátuma: 2021. október 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. október 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2021. november 24.

Nagyon szeretem, kíméletes a bőrhöz, jól tisztít, mi kell még?

Uriage Bariéderm Cica-Lips Protecting Balm (Cica-Ajakápoló Balzsam)

Uriage Bariéderm Cica-Lips Protecting Balm (Cica-Ajakápoló Balzsam)
2021. november 11.

Megfázás után repedezett, sebes számat nagyon hamar rendbe tette, kicsit drága, de valóban jó cucc.

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+
2021. november 11.

Az zsíros bőrre ajánlott fluid verziót használtam eddig a márkától, de így az ősz beköszöntével ez is hiánycikk lett, így erre esett a választásom, és bevallom őszintén nem érzek különbséget, sőt ez illatanyagmentes, amiatt kényelmesebb viselet számomra. A zöld verzióra csak 4 csillagot adtam, mert a matt hatás néhol elmaradt, ez viszont nem ígéri, de ugyanazt nyújtja.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. október 31.

Ez tényleg egy csodakrém. Már mindent próbáltam az ekcémám ellen (LRP, Bioderma, Uriage), semmi nem használt, csak a szteroidos krém, amit szerettem volna elhagyni. Minden mindegy alapon megvettem, és azóta nem jött ki az ekcémám. :D Zseniális! 10 csillag!

Revox Just Oil Blend 30% Olajkeverék

Revox Just Oil Blend 30% Olajkeverék
2021. október 13.

Kombinált bőröm a hideg idő beköszöntével néha extra hidratálásra vágyik, ilyenkor szoktam esténként a hidratálókrémemhez keverni, segít. :)

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. október 13.

Szalicilsavval együtt használom, így együtt összességében szebb bőrképet adna. Jobban bevált a TO niacinamidjánál, és könnyebben beszerezhető is.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. október 13.

Nincsenek különösebb bőrhibáim, csak tág pórusok, az ezzel együtt járó mitesszerek, és ciklustól függően hol kicsit zsírosabb, hol nagyon zsíros bőr. Ez az első szalicilsav amit kipróbáltam, a niacinamiddal együtt használom, összességében szebb a bőrképem, de nem tesznek csodát. Lehet kipróbálok majd egy másik szalicilsavat, de én őszintén kétlem, h bármelyik megszüntetné a problémát, maximum kordában tartják azt. Ár-érték arányban a legjobb btw.

Ilcsi Zöld Szappan

Ilcsi Zöld Szappan
2021. október 10.

A legújabb KM boxban volt, ki is próbáltam zuhanyzáskor, de nekem nagyon húzódott utána a bőröm, pontosan úgy, mint egy sima olcsó szappan után. Ennyi pénzért biztosan nem venném meg, sokkal komfortosabb érzés a bőrömnek egy olajos tusfürdő. Nekem úgy összességében az Ilcsi termékei nem váltak be.

Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil
2021. október 9.

Leváltottam a micellás vizet erre, hiszen a tág pórusú, mitesszeres bőrre az olajos lemosást javasolják, nem vettem észre változást egyelőre, de még csak egy fél flakont használtam el belőle, igazából azt sem tudom, hogy ajánlatos használni, a kezemmel vigyem fel az arcomra? De akkor nem szedi le a sminket, vattapamaccsal - jelenleg így használom. Elég gyorsan fogy, ehhez képest borsos az ára, amúgy nem tudok rá rosszat írni, kíméletes, eltávolítja a sminket, csak nekem valahogy szimpatikusabb egy jó micellás víz.

Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+

Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+
2021. október 7.

Nem igazán tudom mással összehasonlítani, mert ezzel kezdtem fényvédőzni. Nekem nem hagy fehér réteget, szépen lehet rá sminkelni, nyilván nem tesz csodát és pár óra után ugyanúgy átfénylik a bőröm, de ez nem hiszem, hogy a termék hibája. Már a 3. tubussal kezdtem el használni, amikor észrevettem, hogy néha irritációt okoz, felkenés után kissé égő érzés, de nem minden alkalommal, emiatt ki fogok próbálni mást, csak az a bajom, hogy kb. minden patika ki van fogyva a fényvédőkből, amiknek pozitív az értékelésük. Elfogynak így őszre, nem gyártanak már, vagy mi történik? :P