Pipacs

2035 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 28.
Bőrprobléma: -

2035 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 28.
Bőrprobléma: -

Organic Blends Testápoló Citromfű és Zsálya Kivonattal

Organic Blends Testápoló Citromfű és Zsálya Kivonattal
2014. február 26.

Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és jól hidratál. Az illata elég erős, de szerintem nagyon finom! A krém 300ml kivitelezésű és kb 209 v 219ft-ért( :D ) vettem egy diszkontban a Csepel plázában. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jók az összetevői!! Nagyon megérte!

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre (régi)

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre (régi)
2014. január 5.

Szerintem nagyon büdös. (Sajnos nincs lehetőség megszagolni megvétel előtt.) És egyáltalán nem hidratál, felkenés után húzódik a bőröm. A legfurcsább pedig, hogy csípi a szemem, pedig igyekszem elég részt kihagyni a szemkörnyéknél.(Ilyesmivel még sosem találkoztam arckrémnél...) Nagy csalódás volt.

Balea Deospray Brazil Mango

Balea Deospray Brazil Mango
2013. július 22.

Most fordult elő velem először olyan, hogy az üzletben ízlett az illata, majd amikor otthon kipróbáltam, akkor már egyáltalán nem. Leginkább egy wc illatosítóra hasonlított, úgyhogy alig vártam, hogy elfogyjon. Nem is volt túl hatásos, ami meglep, hiszen a Balea dezodorok elég jók szoktak nekem lenni...

Balea Kókusz & Nektarin Alumíniummentes Deospray

Balea Kókusz & Nektarin Alumíniummentes Deospray
2013. július 22.

Szerintem a Balea dezodorok közül ez az egyik legfinomabb illatú, imádom! És hatékony is! Engem néha kicsit csíp, mivel nagyon érzékeny a bőröm, de legalább nem tartalmaz alumíniumsókat.

Fruisse Vanilla Kiss Tusfürdő

Fruisse Vanilla Kiss Tusfürdő
2013. július 22.

Imádom a vaníliás és édes illatokat, ezért kipróbáltam. Sajnos alig habzik, így elég sokat kellett használnom belőle, hogy úgy érezzem, mindenhova jutott elég és meglegyen az a jóleső tisztaság érzet. De ugyanezzel az illattal lehet, hogy kipróbálok majd más fruisse terméket is.

Gerovital Plant Hidratáló Tonik

Gerovital Plant Hidratáló Tonik
2013. július 22.

Nagyon szeretem az illatát és szerintem egész jól tisztítja a bőrt. Utána nincs az a ragacsos érzésem, mint sok más toniknál volt.

Gerovital Plant Hidratáló Krém

Gerovital Plant Hidratáló Krém
2013. július 22.

Pár napja megvettem a DM-ben féláras kuponnal 800ft-ért és elégedett vagyok vele. Egy picit talán hidratálhatna jobban is, de az illatát szeretem, és az állaga is jó, nem ragad.

Guess Girl

Guess Girl
2013. július 22.

Én alapjáraton a Guess Seductive-t használom évek óta, de gondoltam most nyárra beújítok egy ilyet is. Mivel olyan igazi jó kis csajos illat. Viszont nálam meg pont az üvegcséje az, amivel nagyon nem voltam kibékülve mert ez a rózsaszín, habos- babos kinézet szerintem inkább való egy óvódásnak, mint felnőtt nőnek. (Vacilláltam is emiatt az üzletben...) Viszont az illatát nagyon szeretem, de sajnos elég hamar elillan. (Mivel ha jól emlékszem tulajdonképp ez sem parfüm, csak eau de toilette.)

Camea Nappali Krém E Vitaminnal

Camea Nappali Krém E Vitaminnal
2013. július 22.

Pár napja vettem egy diszkontban amolyan próbaképpen. (Mostanában nagyon nehezen találom meg a megfelelő arckrémet és úgy voltam vele, nem feltétlen jobb az ami drága illetve drágább.) Szóval megvettem, ha jól emlékszem 249ft volt. És pozitívan csalódtam benne! Az ára ellenére üvegtégelyben található a krém, az illata isteni(amolyan igazi jó krém illat), az állaga is nagyon jó, jól beszívódik, nem ragad utána a bőröm, egész jól hidratál! Éppen ezért még sminkelni is lehet rá. Nem mondom, hogy az összetevői a legjobbak, de ennyi pénzért megéri.

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló
2013. július 22.

Isteni az illata, de nekem kb 5 perc alatt úgy beszívódik, mintha semmit nem is kentem volna a számra. Nem hidratál...