Pirkadat

Regisztráció dátuma: 2015. december 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2016. május 13.

Ha az ár-érték arányt nézem, akkor eddig abszolút ez a legjobb hajolaj, amit próbáltam. Azért csak 4 csillag, mert még közel sem próbáltam mindet :)

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2016. május 13.

Sajnos nekem eddig ez az egyetlen hajvég ápoló olaj, ami nem vált be. Az illata isteni! De a hajam - ha csak egy cseppet is rákentem a végekre - nagyon rövid időn belül el kezdett "csoffadni", zsírosan lógott, mintha hajat se mostam volna.

Avon Nutra Effects Radiance Ragyogást Kölcsönző Nappali Krém SPF20

Avon Nutra Effects Radiance Ragyogást Kölcsönző Nappali Krém SPF20
2016. május 13.

Akciósan vettem még kora ősszel, szimpatikus volt a 20as faktorszám, az ára meg így akciósan "hűha" volt :) Amikor felkenem, nagyon hamar beszívta a bőröm, az illata is finom, engem a napozók illatára emlékeztet, ezért egyből a strandolás jut róla eszembe, és nyilván ettől egyből jobb lesz a hangulatom is. Ami sajnos számomra levon az értékéből, hogy két három óra múltán a homlokom rémesen fényleni kezd tőle. Alapvetően jó terméknek tartom, bár elhasználnom nem sikerült, lecseréltem, amikor meguntam a "fénylő fejemet" :)

Emporio Remix For Women

Emporio Remix For Women
2016. január 7.

Annyira de annyira szerettem. De már évek óta nem lehet kapni. :((

Calvin Klein Downtown

Calvin Klein Downtown
2016. január 7.

Kaptam belőle illatmintát, képtelen voltam magamra tenni, annyira irritált az illata már az üvegben is. Tovább adtam, és az illetőnek pedig lám, eszméletlenül tetszett. (Ez így pedig csillagot ér)

Palmolive Mediterranean Moments Füge és Olívaolaj Tusfürdő

Palmolive Mediterranean Moments Füge és Olívaolaj Tusfürdő
2016. január 7.

Nagyon kellemes az illata, finom krémes az állaga, szépen habzik. Szerintem jó vétel volt.

Nivea Visage Hidratáló Nappali Krém

Nivea Visage Hidratáló Nappali Krém
2015. december 11.

Nyár elején használtam. Nekem megfelelő volt. Tette, amit kell, hidratált. Többre szerencsére (egyenlőre) nincs is szükségem.

Avon Care Avon Care Bőrfeszesítő Arckrém Kollagénnel és Elasztinnal (régi)

Avon Care Avon Care Bőrfeszesítő Arckrém Kollagénnel és Elasztinnal (régi)
2015. december 11.

Sajnos nekem nem bírta a bőröm. Egy-két óra elteltével iszonyúan fénylett tőle a fejem, és amit még egy arckrémnél sem tapasztaltam, pici pattanások jelentek meg az arcomon. Elhasználtam azért, testápolóként.

Avon Cocoa Butter Arckrém

Avon Cocoa Butter Arckrém
2015. december 11.

Nem száraz a bőröm, de már tavaly télen is ezt használtam, és idén is emellett döntöttem. Tavaszra-nyárra picit sok, de télen tökéletes hidratáló. Ettől jóval drágább krémekkel is próbálkoztam, de visszatértem ehhez. Illetve vicces, ahogy a rokongyerekek megpuszilnak, és közlik, hogy cukorka illatom van, de szupi. :)

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő
2015. december 10.

Nálam ezt nem übereli semelyik másik tusfürdő sem. Amikor használom, legszívesebben megenném annyira csodás az illata. És árban sem drágább a többi tusfürdőtől, fél literes kiszerelésnél az ezer körüli ár korrekt. Tusfürdők jönnek mennek a fürdőmben, de ebből mindig kell, hogy legyen egy.