pirosmogyoros

Regisztráció dátuma: 2019. június 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. június 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2020. február 19.

A kezemre vettem, de mivel elég nehéz felkenni, végül csak a nagyon száraz területeken (pl. könyök, körömágy) használom. Nagyon kiadós, kevés is elég belőle. Az illata tényleg nem a legjobb, de hamar elillan, úgyhogy engem nem zavar.

Yamuna Shea Vajas Testvaj

Yamuna Shea Vajas Testvaj
2020. február 19.

Ár-érték arányban szerintem nagyon jó termék, kiadós, szépen hidratál, könnyen kezelhető.

Tulasi Testradír

Tulasi Testradír
2019. november 5.

A fent említett hozzávalókon kívül a doboz tanulsága szerint a termék Benzyl Cinnamate-ot is tartalmaz, ami egy közepes EWG kockázatú, potenciálisan immunrendszer károsító illatanyag. Nem értem miért kell telenyomni egy natúrkozmetikumot méreggel! Egyébként különösebb bajom nincs a termékkel, csak ez a greenwashing nagyon dühítő. Kismama vagyok, fokozottan próbálok figyelni arra, hogy mit kenek magamra, de mindig belefutok az ilyenekbe...

GAL Kollagén Peptidek

GAL Kollagén Peptidek
2019. szeptember 29.

Egy hónap után még semmilyen hatást nem tapasztaltam, de a bőrömön, se az ízületeimen. Lehet, hogy veszek még egy tasakkal, hátha... Az íze elég borzalmas, nekem az jött be, hogy fogmosás után iszom meg reggel, így a fogkrém íze elnyomja.

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal
2019. szeptember 29.

Ár-érték arányban rendben van a termék. Nekem bejön az illata is. Ahogyan előttem is írták, kicsit több kell belőle, mint a hagyományos samponokból, de minden natúrkozmetikumnál ezt tapasztalom.

Egészségfarm Sókrém

Egészségfarm Sókrém
2019. június 9.

Azért vettem meg ezt a krémet, mert azt hittem, hogy természetes anyagokat tartalmaz: a honlapon a gyártó kimondottan azt állítja, hogy a termék nem tartalmaz parabént... Aztán 1 hét után vettem észre, hogy a methylparabén rajta van a dobozon az összetevők között... A hatásáról ennyi idő után még nem tudok nyilatkozni, de nálam a fogyasztó megtévesztése miatt a termék és a gyártó is kuka.