Pirosszka

Regisztráció dátuma: 2015. június 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Cosmic Lights Körömlakk

Essence Cosmic Lights Körömlakk
2018. szeptember 19.

05 - up to the sky
Az üvegben annyira szép, selyemfényű, sötétszürke, sima anyag volt.
Ehhez képest a körmömön egy csomós, kevéssé fényes, helyenként rücskös massza lett. :(
Még megpróbálok javítani rajta színtelen fedőlakkal, de nem lesz a kedvencem, ez már biztos. 2*-ot mégis kap, mert nagyon gyorsan szárad két rétegben is.

Balea Professional Oil Repair Haaröl Spray

Balea Professional Oil Repair Haaröl Spray
2016. április 27.

Frissen mosott, még félig nedves hajra fújtam. Amikor megszárítottam a hajam, szupernek tűnt. Aztán másnap már össze-vissza szállt, harmadnapra pedig lezsírosodott (5-6 napot simán szokott bírni a hajam). :(

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night
2016. április 20.

Nagyon ritkán találok olyan parfümöt ami a bőrömön is tetszik. Valahogy rajtam minden olyan pacsulinak hat vagy egyszerűen megfájdul tőle a fejem. Ez édes ugyan, de imádom. Úgy ahogy van. :)

Lovely Luxe Girl Körömlakk

Lovely Luxe Girl Körömlakk
2015. október 7.

Két árnyalatot vettem meg. A sötétebb (nr. 2) felkenve matt lesz, ami nekem így is nagyon bejön, de egy fedőlakkal simán orvosolható ez a probléma. Az arany csillogás nagyon szépen kijön, igazi ünnepi hangulatú lakk.
A világosabb (nr. 5) egy halvány nude árnyalat, felkenve a csillogás helyett inkább homokhatású lesz (egyenetlen felszín) és olyan semmilyen. Világosból biztosan nem veszek többet ilyet, helyette maradok a már bevált Lovely Nude lakkoknál. 4*-ot adok, mert a sötét nagyon-nagyon tetszik.

Essence Nail Art Satin Matt Top Coat

Essence Nail Art Satin Matt Top Coat
2015. szeptember 14.

Tökéletesen mattít és gyorsan szárad. Nagyon szeretem.

The Body Shop Hawaiian Kukui Body Cream

The Body Shop Hawaiian Kukui Body Cream
2015. szeptember 14.

Nagyon jól hidratál, de engem az illata a húsvéti pacsuli locsoló kölnire emlékeztet. Ráadásul elég sokáig érződik. Emiatt csak 3*-ot kap.

The Body Shop Japán Kaméliakrém

The Body Shop Japán Kaméliakrém
2015. szeptember 14.

Kellemes illatú, habos állagú krém. Finoman hidratál. Hosszú távú hatásairól még nem tudok beszámolni, de egyébként nagyon tetszik.

Essence 2in1 Eyeliner Pen

Essence 2in1 Eyeliner Pen
2015. június 11.

A különböző ceruzákkal és tusokkal képes voltam fél órákat tölteni a tükör előtt, hogy normális vonalat húzzak a szemhéjamra. Ezzel a tollal azt hiszem megoldódni látszik ez a probléma. Nagyon könnyű használni és szép vonalat sikerült vele húzni. A nap folyamán kétszer korrigáltam, mert a szemem sarkában elkenődött. Kíváncsi leszek, hogy a későbbiekben mit produkál, de eddig nagyon tetszik.

Lovely Butterfly Colors Körömlakk

Lovely Butterfly Colors Körömlakk
2015. június 11.

Sokáig kerestem neon körömlakkot, mire végre találtam. A neonrózsaszínt vettem meg belőle. Imádom a színét. Alaplakkra kentem föl (bár a leírás alapján csak műkörömre használható, ez nem tartott vissza) és nekem egy rétegben is szép volt. Azért a tartósság miatt kentem rá még egy réteget. Gyorsan szárad és egyenletesen fed. Meg vagyok elégedve vele. Körmön egy árnyalattal világosabb, mint amilyennek az üvegben mutatja magát.