Piscinke

Regisztráció dátuma: 2015. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jeanne Arthes Boum Savon EDP

Jeanne Arthes Boum Savon EDP
2024. május 10.

Mivel rá vagyok kattanva mindenre, ami szappan-/ öblítő-/ mosószer-/ tisztítószer-illat, rákerestem neten, hogy milyen találatok jönnek fel. Belefutottam ebbe, csekkoltam a jegyeit, meg is rendeltem gyorsan. Nagyon finom samponillat!

Gap Stay EDT

Gap Stay EDT
2024. március 11.

Jézusatyaúristen!!! Most jutottam hozzá egy üveghez, nemzetközi second hand- oldalról. Fóliás volt még, de kifolyt belül. A fólia össze-vissza tapadt rá, kellemetlen vegyszerszagú volt, a műanyag doboz pedig borzalmas, alig bírtam szétszedni. Felfújtam, oké, nem rossz, de tuti romlott, és gyengus is. Már tettem fel eladni kb. ingyen, de aztán úgy döntöttem, próbálgatom még. Lemostam. Eltelt legalább egy óra, és most épp a lemosott karomat szaglászom. Ez a világ LEGJOBB illata!!!! Elképesztő lágy, friss, légies testápolós illat. Bakker!!! Miért kell az ilyeneket megszüntetni?!?!

Zara Livre Blanc EDP

Zara Livre Blanc EDP
2024. március 1.

Sokáig visszavetett, hogy ez mégiscsak férfiparfüm, meg ilyenek - de végül csak be kellett szereznem, és milyen jól tettem! Isteni finom, diszkrét, tiszta, könnyű illat, és szerintem simán uniszex. És persze, hogy már vadászni kell, mert az ilyenek mindig kifutnak hamar (bezzeg a gejl tömegriasztó retteneteket viszi mindenki, mint a cukrot, azok évekig kaphatóak...)

Alessandro Dell'Acqua for Women EDT

Alessandro Dell'Acqua for Women EDT
2024. január 29.

Csodaillat! Szappanos, krémes, tiszta, de mégis telt....mmmm....óriáskedvenc! Miért az ilyeneket szüntetik meg....?!

Oriflame All Or Nothing Unique Accord #1 Parfum

Oriflame All Or Nothing Unique Accord #1 Parfum
2024. január 10.

Hát ez isteni! Nem csoda, Nathalie Lorson nagy kedvencem :) Nagyon hasonlít a Kenneth Cole for Her-re. Olyan igazi tiszta, szappanos-testápolós illat. JLo Glow-ra is hasonlít, de attól sokkal kifinomultabb.

Marveolus Versailles EDT

Marveolus Versailles EDT
2024. január 9.

Most vettem Katától. Abszolút olyasmi, mint amit a leírása ígér. Rendkívüli mértékben emlékeztet a Carner Barcelona Tardes-re! Csak amiatt 4 csillag, mert millió illat van, amibe ennél szerelmesebb vagyok. De amúgy kifejezetten jól sikerült alkotás!

Zara Gracefully Madrid EDP

Zara Gracefully Madrid EDP
2023. május 2.

Mindig megfogadom, hogy nem próbálkozom többet ilyen Jo Malone-féle dolgokkal. Megint elcsábultam, megint kár volt. Milyen muskátli, könyörgöm...? Ugyanaz a citrusos-leveszöldséges értelmezhetetlen katyvasz ez is, mint az összes többi. Csak azért 2 csillag, mert legalább nem émelyítő.

Gai Mattiolo Woman's

Gai Mattiolo Woman's
2023. január 19.

2019.02.23. Bocsánat, amiért rontom az átlagot...hozzájutottam egy fújóshoz, és gondoltam, nem csak kézfejen próbálom este, mikor már amúgy sem nagyon működik a szaglásom, hanem nagy merészen felfújtam magamra, mielőtt a nagyfiamék farsangjára indultunk. Hát...ööö...már rögtön éreztem, hogy hiba volt, de végül is, gondoltam, legalább lesz helyünk a tömegben 😀 Valami lágy, finom, öblítőillatú hatást vártam, ehhez képest egy harsány, hideg, édes, olcsó illatot éreztem. Hát, nem nyert.

Update: Na, eltelt pár év, és az ízlésem is változott 🙂
Megint szereztem egy fufut nemrég, és most meg imádom. A pamut-őrületemben bérelt helye van. Ha valami kicsit súlyosabb, púderesebb, de még mindig tiszta illatra vágyom. Nincs valakinek üvegében eladó?

Clean Pure Soap EDP

Clean Pure Soap EDP
2022. december 30.

Jé, ezt még senki sem értékelte? Pedig egy, nevéhez rendkívül hű, igazi, letisztult szappanillat. Nélkülöz mindenféle citrusosságot és édességet, inkább picit mosóporos vonal. Én imádom 😊 Alapvetően a Clean márkának is nagy rajongója vagyok; az illataik mellett a design is nagyon bejön, a fújókák jellege (nem “köpködős”, hanem hosszan fúj), és hogy nincs olajos érzet.

Clean Soft Laundry EDP

Clean Soft Laundry EDP
2022. december 21.

Tegnap érkezett, és ez egy magabiztos vakvásárlás volt, mert egyrészt a Clean a kedvenc márkám, másrészt nagy rajongója vagyok az öblítős-mosószeres-tiszta vonalnak. Amikor megláttam a többi között mint új terméket, reflexből kattintottam a kosárra.
És nem csak, hogy szimplán tetszik, de minden képzeletemet túlszárnyalt. Azt hittem, olyasmi virágos lesz, mint mondjuk a Flower Fresh illata a márkának, de nem; ez tényleg puha frissen mosott ruha-illat. Icipici hintőporosság is belevegyül, egyszerűen valami csodálatos! remélem, sokáig kapható lesz!