Pisti

Regisztráció dátuma: 2013. január 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel
2013. január 27.

A minap vasaroltam belole jomagam is. Teli idoszakban nagyon kiszarad es cserepesedik a szam. Eddig labellot hasznaltam, de mar egy ideje keresgeltem mast, ugyanis a labello nekem nagyon zsiros es zavar hogy nem szivodik fel normalisan es a pohar szelen ronda nyomot hagy. Raadasul nagyon fenylik tole az ajkam, ami egy lany eseteben talan nem zavaro, nekem viszont az volt. Kimondottan szolozsir kivaltasara, ajakapolas celjabol vettem es eddig teljes mertekben meg vagyok vele elegedve. Meg csak egy hete hasznalom. Vekony reteget viszek fel az ajkaimra, szerintem semmivel nem hasznalok tobbet belole mint egy kitekeros szolozsirbol. Raadasul ez a kis balzsam 15ml szemben az 5,5ml-es labelloval es arban kozel azonos. Az illata es az ize pedig ha megnyalom netan a szam szelet kellemes. Batran ajanlom masnak is.

Avon 015 EDT

Avon 015 EDT
2013. január 19.

Az itteni velemenyek hatasara rendeltem egyet magamnak, s az igazat megvallva nem tudnek csatlakozni az elottem szolokhoz. Nem vagyok elajulva sem az illattol, sem a tartossagtol. Oke, hogy also kategoria, amit szinte mindig egyutt hirdetnek a Just Play-vel es Pure O2-vel, azok azonban joval tartosabbak, raadasul 50%-kal nagyobb kiszerelesben kapod ugyanezen az aron (50ml*1,5=75ml).

Avon Elite Gentleman

Avon Elite Gentleman
2013. január 15.

En is kertem belole mintat, mert elhataroztam tobbet nem veszek lutrit. Semmi kulonos, semmi uj, tok snassz illat. Nem rossz, kellemes, de megis olyan semmilyen. 12 egy tucat...

Lehet masnak bejon, egy biztos az en korosztalyomnal idosebbeknek ajanlanam (30+).

Avon Pure O2 For Him EDT

Avon Pure O2 For Him EDT
2012. december 29.

Nehez lenne leirni az illatot. Nekem a tisztasagot, a frissesseget jelenti, s bar valoban edes illata miatt inkabb napos idokre javasolt, en mindig ezzel fujom be magam furdes utan meg igy telviz idejen is. Meglepoen tartos annak elenere hogy az also kategoriaba tartozik. Altalaban 1929Ft szokott lenni, de alaparon is 2250, 2013/01-es katalogusban pedig ha jol emlekszem mindossze 1699.-

Avon City Rush For Him

Avon City Rush For Him
2012. december 29.

Rendeltem belole illatmintat, de az alapjan nekem semmit nem iger. Olyan atlagos pacsulinak tunik. Ahhoz pedig draga.

Avon Treselle

Avon Treselle
2012. december 29.

Karacsonyra vettem ajandekba egy lanynak. Amikor illatmintahoz jutottam en teljesen elolvadtam tole es tudtam hogy ezt fogom venni. Meglepoen tartos illat. Ar/ertek aranyban teljesen rendben van, majd meglatjuk hosszu tavon milyen. Bar o csak ritka alkalmakkor fuj magara barmit, szoval megunni biztosan nem fogja.

Avon Just Play For Him

Avon Just Play For Him
2012. december 29.

Egyszer rendeltem, azonnal kollegamnal kotott ki, annyira megtetszett neki. Elotte en sem ismertem, csak redneltem magamnak mast is, igy atengedtem. Tenyleg nagyon jo az ar/ertek aranya, kellemes ferfias illat, bar inkabb tavaszra es nyarra ajanlanam.

Avon Herve Leger Homme

Avon Herve Leger Homme
2012. december 29.

"Akciosan" vettem, laza 4000Ft-ert... Mondjuk a 6700-hoz kepest valamelyest akcios, bar nem hiszem hogy annyiert barki is megveszi. Utolag ezt a 4000-et is sokallom erte, mert bar az illat finom, kellemes az en szaglasomnak, mindazonaltal roppant gyengenek erzem es szerintem egyaltalan nem tartos.

Avon Patrick Dempsey 2 Kölni

Avon Patrick Dempsey 2 Kölni
2012. december 29.

Eleg sok Avonos kolnit probaltam mar, de nalam ez a befuto. Tulajdonkeppen egyik kollegamon szoktam erezni az illatot, ami nem hagyott nyugodni. Muszaj volt megkerdeznem mivel fujja magat. Igy jutottam el addig, hogy rendeljek belole en is, azota kettesevel veszem, mert barati es csaladi korben is nagyon nepszeru es kedvelt. Feletteb karizmatikus, ferfias illat. Es meglepoen tartos a tobbi Avonos parfummel szemben. Imadom!

Avon Spotlight Kölni

Avon Spotlight Kölni
2012. december 28.

Nem akartam hinni a szavazatoknak. Ujsagban megdorzsoltem, akkor nagyon tetszett az illat. Raadasul eppen akcios aron volt (2700Ft/db), vettem mindjart kettot mondvan karacsonyi ajandeknak tokeletes lesz. Aztan nem birtam megallni, hogy az egyiket ki ne bontsam. Igy hat fujtam a csuklomra kivancsisagbol. Mit is mondjak? Legkozelebb inkabb olvasok velemenyeket itt az oldalon, mint szaglaszom a katalogust. Mindegy, majd Husvetkor az egyiket elfujom. Ha valakit erdekel a bontatlant (a doboz meg foliaval is be van csomagolva) araban eladom. Azaz amennyiert en vasaroltam (2700Ft + postakoltseg). A mostani, 2013/01-es katalogusban 3600Ft az ara. A bontott is megvasarolhato, 1 fujas hianyzik belole, 2 hete bontottam meg... Az 2550Ft + postakoltsegert elviheto. Minden tekintetben jobb szeretem a szemelyes atvetelt, amire GYŐRben van lehetoseg.