pityepotya

Regisztráció dátuma: 2012. április 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Dezodor Füge- és Csokoládéillattal

Balea Dezodor Füge- és Csokoládéillattal
2012. november 12.

mind az illata, mind a csomagolása mesés :) már régóta keresek valami édes illatú dezodort (egyet találtam eddig, ami tetszett, de azt is megszüntették), itt megláttam, és rögtön tudtam, hogy ezt meg kell vennem. nincs mit mondanom, tökéletes.
jó áron van, és nagy mennyiséget kapunk. az illatát sokáig érezni. sokakhoz hasonlóan mivel limitált, én is bevásárolok belőle.

MM Gold Sheavaj

MM Gold Sheavaj
2012. október 30.

nekem sajnos egyelőre (még csak pár hete használom) nincs ilyen jó véleményem róla.
az itteni jó ajánlások miatt vettem meg. az illatát én személy szerint imádom, nagyon kellemes - számomra meghatározhatatlan.
alig vártam, hogy megérkezzen a rendelésem, lelkesen kentem is sok helyre, a kezemre, éjszakára a lábamra, napközben a számra. nehezen szívódik be, de ezzel nincs semmi gond, hiszen ez nem egy krém. nekem azzal van a bajom, hogy sajnos semmi hatása nincs, a bekent testrészek még két hét után is ugyanolyanok, mint előtte :(
most csak reménykedem, hogy hosszabb távú használat után beválik.

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó
2012. október 16.

a praktikus adagolója miatt vettem meg (ami tényleg nagyon szuper :)), és nagyon megszerettem a benne lévő körömlakklemosót is. használat közben tipikus körömlakklemosó illata (vagyis szaga) van, utána viszont nagyon kellemes, parfümös illata lesz a körmömnek. az előzőleg használt lemosóm után a körmöm csúnya lett, a felső réteg, mintha hámlott volna, de ennél szerencsére nem fordult elő ilyen, szép lett a körmöm, és gyorsan lehozta a lakkot.
az illata meg hab a tortán :)

Aromax Arcápoló Tonik

Aromax Arcápoló Tonik
2012. október 13.

én most 370 forintért vettem (a soroksári úti tesco-ban akciós, ha valaki éppen arra jár)

egyelőre egyszer használtam, így a hosszú távú hatékonyságát (vagy nem hatékonyságát) nem pontozom. az első és egyetlen, amit eddig tapasztaltam: nagyon büdös, erjedt, rohadó gyümölcs szaga van (lehet, hogy ezért volt akciós? bár nem a közeljövőben fog lejárni), amit utána jó sokáig érezni még az arcomon. de a szaga miatt nem pontozom le, ha hosszabb ideje használom, kiderül, mennyire válik be.

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)
2012. október 9.

sziasztok! én egy hosszabb utazás előtt vettem - aztán végül az úton nem is használtam. előtte próbáltam ki, hogy milyen. tényleg jó, a zsíros haj is szép lesz tőle még egy fél napig.
viszont az út után nem volt rá szükségem (úgyis minden nap hajat mosok), így ha valaki szívesen megvenné tőlem, az szóljon! köszi :)

Blend-A-Med 3D White Fresh Extreme Mint Kiss Fogkrém

Blend-A-Med 3D White Fresh Extreme Mint Kiss Fogkrém
2012. szeptember 6.

feredith, tényleg nagyon gusztustalan, de sajnos valóban így van. nekem valahogy fel sem tűnt, hogy a fogkrém az oka, de belegondolva tényleg, ilyen ezelőtt nem fordult elő. úgyhogy köszi, hogy leírtátok a rossz tapasztalatokat :)
az íze amúgy nagyon kellemes, frissít, szerettem vele a fogmosást. fehérítő hatást én sem tapasztaltam.
viszont a fent - és mások által - említett okok miatt soha többé nem veszem.

Figs & Rouge Coco Vanilla Organic Ajakbalzsam

Figs & Rouge Coco Vanilla Organic Ajakbalzsam
2012. augusztus 30.

egy héttel ezelőtt rendeltem meg, és mára meg is érkezett /pedig 5-10 munkanap az átlagos kiszállítási idő, de 4 munkanap alatt ideért/, a feeunique.com-ról, ahonnan ráadásul ingyenesen kiszállították.
1400 Ft körül volt átszámítva, de elég sok van benne /17 ml/, szóval szerintem megéri az árát.
az összetevői mind természetesek, az illata nagyon finom vaníliás /tényleg az igazi vaníliára emlékeztet, pontosabban engem arra a vaníliás cukorra, amiben igazi vanília darabok vannak/, jól kenhető az állaga, a csomagolása pedig gyönyörű. először nehezen tudtam kinyitni, de másodikra már könnyű volt.
a szám eléggé száraz volt, rákentem, és rögtön puha lett tőle, mától ez a legnagyobb kedvencem :)
egyébként ez ajak-, kéz-, arc-, és test balzsam is, de azért ahhoz elég kicsi, hogy mindenhova használjam, így csak azzal a kicsivel kenem be a kezem, vagy az arcom, ami az ujjamon marad, miután bekentem vele a szám.

update: és még egy negatívum: a dobozának a teteje a táskámban mindig rányomódik, így ugyanolyan nehezen tudom kinyitni, mint legelső alkalommal, kb. öt percig kell feszegetni, nagyon rossz :S

és még egy negatívum: -1 pont az állaga miatt, így nyáron, nekem úgy összeállt, olyan, mint a becukrosodott méz :( a hatásán persze nem változtat, de nem gondoltam, hogy ennyire olvad, és rossz állagú lesz nyáron.

és az utolsó: ilyen melegben már csak otthoni használata lehetséges (magammal akkor vihetném, ha egy hűtőtáskát is vinnék magammal), mert hűtőbe kell tenni. a táskámban úgy megolvadt, hogy az egyik fele a kupakjába folyt, a másik meg az aljában össze-vissza. aztán kitettem a napra, hogy olvadjon le mind a tetejéről, és betettem a hűtőbe, hogy maradjon is úgy, így tudtam kordában tartani. tudom, hogy a shea -és kakaóvaj miatt van ez, de ennek ellenére ilyenkor tényleg használhatatlan, nem jó érzés egy híg, folyós, meleg olvadékot a számra kenni. télen öt csillag, nyáron kettő.

és az utolsó: a darabos állag megmaradt, emellett meg is avasodott, a szaga elviselhetetlen, mehet a kukába. ilyet nem veszek többet, az is biztos..

Balea Sinnesfroh Fürdősó Kakaó Illattal

Balea Sinnesfroh Fürdősó Kakaó Illattal
2012. augusztus 14.

először nagyon tetszett, az illata finom, és élmény volt vele a fürdés.
később rájöttem, hogy a tengeri són kívül gyakorlatilag csak illatanyag és színezék van benne, ezért áttértem a kakaóvajra - abból teszek a vízbe egy nagy adagot, az természetes, a víz sokkal finomabb kakaó illatú, és attól tényleg puha lesz az ember bőre (ettől nem). az egyedüli különbség, hogy nem lesz vöröses-barna a víz, de az szerintem amúgy is elég bizarr.

Merz Special Bőrfeszesítő Lehúzható Maszk

Merz Special Bőrfeszesítő Lehúzható Maszk
2012. augusztus 6.

nagyon finom illata van, felkenés után is intenzíven érezni. nekem ez az első olyan arcmaszkom, ami egy darabban, nyomtalanul lehúzható.
az összetevők viszont borzalmasak, és a hatása is semleges, felkenés után ugyanolyan a bőröm, mint előtte. nem venném újra.

Míves Zöldagyagos Jojobás Arcápoló Balzsam

Míves Zöldagyagos Jojobás Arcápoló Balzsam
2012. augusztus 6.

nagyon örültem, amikor megláttam ennek a krémnek az összetevőit (a teafa illóolaj latin nevét nem tudtam, ha valaki esetleg tudja, írja meg, légyszi).
internetről lehet rendelni, pár nap alatt meg is érkezett (háromszáz valamennyi a postaköltség), de sajnos nem vált be. ugyan nekem a készítő ezt ajánlotta zsíros-kombinált bőrre, de az orrom olyan zsíros lett tőle, többet oda semmiképpen nem kenem. most a sarkamra kentem, hátha ott beválik, de ott meg nem nagyon használt semmit.
egyébként kellemes, gyógynövényes illata van (bár nem ilyenre számítottam), valóban balzsam állagú, ezért minimális mennyiség is elég. ha valakinek beválik, akkor arcra szerintem rengeteg ideig jó, szóval az árát ilyen szempontból megéri.
én meg majd valahogy elhasználgatom, de nem veszem újra.

update: egy hónap után összeállt, darabos és használhatatlan lett. borzalmas krém, ne vegyétek meg!