Pityirpatyang

Regisztráció dátuma: 2017. január 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Trend It Up Matt ajakpúder

Trend It Up Matt ajakpúder
2017. június 5.

Hirtelen fellángolásból vettem meg a képen látható, erős pink színt. Mivel nagyon vastag szám van így a felvitel nem okozott egyáltalán gondot, kényelmesebb volt, mint egy rendes rúzst felvinni. Az ajkam puha lett tőle, kellemes viselni, nem maszatolódik el. Ha több szín lenne, tuti még több árnyalatra beruháznék. :) Egyedüli negatívum, hogy nekem kicsit foltosan kopik.

Yves Rocher Rose Oud EDP

Yves Rocher Rose Oud EDP
2017. március 24.

Szerintem egy óráig álltam az Yves Rocher parfümös részlege előtt, mert megtetszett 3 parfüm, amik közül nem tudtam választani, így segítségül hívtam az eladót, hogy ő mit gondol. Egy fiókból elővette ezt a parfümöt, hogy ő évekkel ezelőtt ezt használta. Amint megéreztem az illatát, először elbizonytalanodtam, hogy biztos enyém-e ez az illat, de megvettem, mert egy belső hang azt súgta nekem, hogy kell. Megvettem féláron és még napokig bizonytalan voltam, hogy jól tettem-e. Ma már biztosra állítom, hogy remek döntés volt.
A parfüm illata, annyira mély és nőies, hogy nekem a régi nagy dívák csábos pillantásai, és fülledt erotikájuk jut róla eszembe. Az illata tartós és változékony, nap elején nekem kicsit erős szokott lenni, de a későbbiekben a bőrömmel olyan összhangot alkot, hogy nem győzöm fogadni a bókokat. :)
Lassan fogy, imádom az illatát, tökéletes :)

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT
2017. március 24.

Sajnos nekem nagyon gyorsan fogy, mivel az illata pár órán belül elillan, ezért 3 üveg után úgy döntöttem nem éri meg az árát, viszont 20-30%-os akcióval meg szoktam venni. :)
Finom, nőies, üde illat és imádom, hogy a téli reggeleken, eszembe juttatja a virágzó tavaszt. :)

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó
2017. március 24.

Olajos marad utána a bőröm, de vízzel leöblítem és utána tökéletesen puha lesz az arcom. Az illatát szeretem, hűsít és nekem egyáltalán nem rontott a bőrömön, sőt a pattanásaimon segített is. Nekem bejött. :)

Alverde Cream To Powder Korrektor

Alverde Cream To Powder Korrektor
2017. március 24.

Eddigi legjobb korrektor amit használtam. Szuperül eloszlik, nem irritálja a bőrömet ( valamitől hosszabb távú használat után, ekcémás lett a szemkörnyékem) és nagyon szépen eltünteti a karikákat a szemem alól. Csak ajánlani tudom :)

Alverde Kipirosodás Elleni Primer

Alverde Kipirosodás Elleni Primer
2017. március 24.

Nagy reményeket tápláltam felé, mert a bőröm lépten-nyomon kipirosodik, bármit is csinálok. Mivel alapozót nem használok, ezért ha felvittem a kipirosodás ellenit, nagyon zöld lettem. Próbáltam alapozóval, hogy csak azt a részt alapozom, de akkor annyira nem tetszett a bőrömnek, hogy muszáj voltam lemosni. Inkább járkálok pirosan, mint összekent arccal.
Az adagolása borzasztó, vagy alig jön, mert beszáradt és utána kijön egy nagy adag, vagy pedig nagyon jön, akármennyire óvatosan nyomkodom. Nekem nem jött be :/

Alverde Rózsás Ajakápoló

Alverde Rózsás Ajakápoló
2017. március 24.

Akciósan vettem, mert az eddigi ajakápolóim nem értek túl sokat, s a szám fél óra múlva ugyanolyan száraz volt. Amint kipróbáltam az illata magával ragadott, a száraz ajkaimmal csodát művelt. Imádom, hogy ilyen "egyszerű" alapanyagokkal is tökéletesen hidratál. Nem akarok többé más ajakápolót használni :)