Pixienest

Regisztráció dátuma: 2015. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Wet Brush The Paddle

Wet Brush The Paddle
2016. március 19.

Magyarországon csak az iparfumera.hu oldalán láttam, de mindenképpen ki szerettem volna próbálni. Youtube-on futottam vele össze, mikor a hajnövesztési témában kutakodtam. Nem bántam meg hogy megvettem. Húgomnak Tangle Teezere van, ami nem rossz, de ez sokkal puhább, és hajat szárítani is sokkal jobb vele. Élvezet vele fésülködni. Egészen biztos, hogy nem cserélem le.

Katy Perry Killer Queen EDP

Katy Perry Killer Queen EDP
2016. március 19.

Nagyon finom az illata! Messze kiemelkedik a többi Katy Perry parfüm közül. Véletlen szagoltam meg egyszer a Douglas-ben, másnak akartam parfümöt venni, de azóta megfogott. :)

MAC Magic Of The Night Rúzs

MAC Magic Of The Night Rúzs
2016. március 19.

Nekem az All Fired Up árnyalata van meg. Imádom! Tartós, és mintha lenne egy kicsi hidratáló hatása, nagyon finom érzés mikor a számon van.

Catrice Sun Glow Mineral Bronzosító Púder

Catrice Sun Glow Mineral Bronzosító Púder
2016. március 19.

Nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni, illetve nem nehéz eldolgozni. Annak aki szoláriumozik viszont nem ajánlom. :)

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2016. március 19.

BB krém felé használom, teljesen elégedett vagyok vele. Nincs gond azzal, hogy most milyen színű púdert válasszak, és az állaga is ecsettel tökéletesen eloszlatható, nem tűnik száraznak tőle a bőr és nekem nem ül be a "ráncokba" (nem mintha sok lenne). :D

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2016. március 19.

Ez az egyetlen Garnier BB amit hajlandó vagyok magamra kenni. Nem mondom, hogy tökéletes, mert púder/fixáló nélkül nem tudom használni mert kifényesedik. Ennek ellenére jelenleg is ezt használom. Sokkal több levegőt kap a bőröm mint egy alapozó mellett, és ha épp van pattanásom, azt sem emeli ki.

Schwarzkopf Bonacure Fibre Force Treatment

Schwarzkopf Bonacure Fibre Force Treatment
2016. március 19.

A fodrászom ajánlotta. Körülbelül már 9 hónapja csak ezt használom balzsam helyett is. Egy tubus (750ml) heti kb 3 hajmosással 5-6 hónapig is elvan, én 5000Ft körül veszem. Ha leszámoljuk, akkor körülbelül olyan mint egy átlag balzsam havonta. A hajam nagyon puha lesz tőle és hidratált, nem zsírosítja a fejbőröm, bár inkább a hajvégek környékére teszem. Hideg vízzel szoktam lemosni, hogy a hatóanyagokat jól a hajamba zárjam.
Amit észrevettem amióta használom:
Hiába formázom a hajam, jóval kevesebb a töredezett hajszálam, és nem száraz és szálkás a hajam. Nőni nem nő tőle, de egyértelműen sokkal egészségesebb a hajvégem, amit már mások is megjegyeztek. Ez nekem elég meggyőző volt hogy továbbra is beruházzak rá.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2016. március 19.

Alap felszerelése a sminkkészletemnek. A szemöldökömhöz általában ceruzával kiegészítve használom. A ceruzával halványan megrajzolom a szemöldököm formáját, mivel az elég egyenletlen és rövid is sajnos. Majd ezt követően töltöm ki vele a szemöldököm belsejét. Általában 4-5 hónapig is eltart napi használat mellett, viszont az ecset félidő után elveszíti az alakját sajnos. A benne található sablonokat nem használom. Összességében imádom, mindenki dicsérni szokta a szemöldököm, és kérdezgetik hogyan csinálom meg ilyen szép formásra, mégis természetes hatásúra. :) Sötét szőke / világos barna hajam van (kb 7-es árnyalat), s a 02-es natural blonde-ot használom.

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2015. november 3.

A legjobb tonik amit valaha használtam! Alaposan le szoktam előtte mosni a sminkem és tisztára mosom az arcom szappannal és utána törlöm át vele az arcomat. Nem szárítja szét a bőröm, de pár nap alatt teljesen begyógyít minden kis pötyit ami korábban megjelent. Abszolút nem tapasztaltam, hogy valaha "ellenkező" hatást váltott volna ki. Azt igen, hogyha menstruál az ember, vagy össze vissza eszik, és stresszes akkor alapból hajlamosabb a pattanásokra, de ez ettől teljesen független. Az ára is barátságos más tonikokhoz képest.