pixybaba

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező
2017. december 23.

Én nagyon bírom ezt a terméket, mert eddig ez a legkíméletesebb cucc, amit a hajamra kentem. Könnyű felvinni, balzsamosan csúszik a hajon. Könnyű kiöblíteni is. Nem szárítja szét a hajam, puha, hidratált lesz a kezelés után is. Elvileg hajszínező, ezért is kezdtem el használni, amikor fél évig pihentetni akartam a hajam, amit a sok szőkítés, festés, hamvasítás szétbaszott. Nem hullott ki extra száz szál a használat után, ami más termék esetében sajnos elég gyakori volt. Sokáig a praliné barnát használtam, de meguntam. Legutóbb próbáltam a kókusszőkét, ami világosított rajta (írja is a dobozon hogy 1-2 árnyalatot világosít), viszont ez sem szárította ki. Nem lett valami hamvas, inkább aranyszínű. Lehetne több árnyalat is belőle! Lehetne több hamvas szőke árnyalat. A kíméletessége miatt nagyon kedvelem ezt a terméket. Vállig érő hajamra elég volt egy doboz is.

Visine Classic Szemcsepp

Visine Classic Szemcsepp
2016. május 4.

Nekem semmit nem csinált. Ugyanolyan véreres maradt a szemem.

Alkcema Kenőcs

Alkcema Kenőcs
2016. március 20.

Tetralysal antibiotikummal párosítva csodákat tett a bőrömmel.

Schwarzkopf Professional Igora Expert Mousse Színező Hab

Schwarzkopf Professional Igora Expert Mousse Színező Hab
2016. február 1.

A lenövést próbáltam vele kompenzálni, de sajnos nagyon hamar kijön a szín. Már egy mosás után sokat kopott.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2016. január 17.

Tenyeremre használtam állásinterjúk előtt. Sajnos amikor szükség volt rá, akkor épp nem segített, éreztem, hogy még mindig izzadok. Pár órával később, mikor lenyugodtam, már csontra kiszárította a bőrömet. Sajnos nekem csak picikét korlátozta az izzadásom.

dr. Organic Teafaolajos Szappan

dr. Organic Teafaolajos Szappan
2016. január 17.

Arcra, nyakra, fülre, mellkasra és hátra használom elsősorban, mert könnyen kipattogzom, mitesszeresedem. Általában miután kinyomkodom a mitesszereim, 2-3 nap múlva újratöltődnek a pórusok, és reggelente gyakran olajosan csillog a homlokom. Viszont a szappan használatával sikerült kordában tartani a mitesszereket, és napokkal az arctisztítás után is szűkek, alig láthatóak maradtak a pórusok. Ez jó hír, mert nem kell annyit vesződnöm a nyomkodással. Kicsit szárítja az arcom, de nem vészes. A nyakrészt, mellkast érdekes módon nem szárítja ki, sőt, jót tesz, hogy leoldja a faggyút, és tisztaságérzetet hagy maga után. A nyakamról kezdenek eltűnni az apró patik. Nem mondom, hogy csodaszer, egyelőre még tesztelés alatt áll. Remélem, hosszú távon is beválik.

Sante Lávaföld Sampon Korpás Hajra

Sante Lávaföld Sampon Korpás Hajra
2016. január 14.

Nem vált be. Nagyon nem habzik, sok kell belőle. Közepesen tisztít, de kényelmetlen a használata. A korpát nekem nem tüntette el.

Szulfokoll Kátrányos Kénsampon

Szulfokoll Kátrányos Kénsampon
2016. január 14.

Most a télen jobban elkezdett korpásodni a hajam. Vagy a hidegtől vagy a koffeines sampontól, amit decemberben kezdtem el használni, mindegy. Szóval most kipróbáltam a Szulfokollt és tényleg egész frankón leoldotta a korpát. Szép lett a hajam, szárítás után nem kellett söprögetni a korpát belőle.

HairClinic Hajszépség Kapszula

HairClinic Hajszépség Kapszula
2015. december 2.

A hajhullásomat egyrészt köszönhetem a pajzsmirigy-alulműködésnek, de bekavarhat még a vitaminhiány, diéta, stressz is. Mivel egy rokonom ódákat zengett a HairClinicről, gondoltam, kipróbálom. Nem csak dúsítani szerettem volna, de gyorsítani is a növekedést. Hát, nekem semmi változást nem okozott. Feleslegesen kapkodtam be ezt a cuccot.

Dr. Chen Patika Hair Revall Sampon

Dr. Chen Patika Hair Revall Sampon
2015. december 2.

Jó oldala az, hogy nagyon habzik, kevés is elég belőle. A rossz oldala, hogy nagyon zavar az illata, a hajnövekedésben pedig nem tapasztaltam javulást/változást. Valahogy többet vártam tőle...