pizsiafalon

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

KKW Beauty Liquid Concealer

KKW Beauty Liquid Concealer
2018. július 30.

Kíváncsiságból rendeltem meg. Szépek az összetevői, nincs erős maszkos fedése, viszonylag tartós de nekem egy drogériás termék is tud ennyit. Bár az ára sem vészes a csomagolása pedig vagány.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. november 16.

Itthon sajnos 2 nagyon eltérő szín kapható csak. Én külföldről szereztem be így ez a megfelelő árnyalat nem emeli ki a szárazabb részeket. Erős fedésű, nagyon tartós viszont szemkörnyéken hidratálóval alatta picit elmozdul. Pattanásokat pedig gyorsan leszárítja. A szivacsot le tudtam venni és ki tudtam mosni az eredeti színre. Összességében jó kis masszív korrektor de szárít.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2017. november 7.

Türelem kell hozzá, hogy megtanuld kezelni. (Remélem mire megtanulom, nem jön szét ez ecset.) Tartós, a vízvonalon működik max. 3 órán keresztül.
A rokonának az ecset volt a kupakja. Ennek viszont sokszor keresni kell, hogy nem egyben vannak.

Benefit High Beam

Benefit High Beam
2017. november 7.

Tartós, hejde pigmentált. Viszont a világos árnyalata miatt, nekem egy bizonyos szögből csak egy fehér csík látszik a helyén.

Alverde Puderrouge Arcpirosító

Alverde Puderrouge Arcpirosító
2017. november 7.

Az apricot árnyalat van meg. Természetes a színe, a tartóssága viszont 6 óránál nem több. Az INCI-je szép viszont.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2017. november 7.

FELTÖLTÖTTE A BŐRÖM roacuttan kúra mellett. Hidratál, egységesít és a kicsit naptejes állaga ad egy szép fényt az arcomnak. A foltoknak is használ. Eddig kedvenc.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2017. november 7.

Én hidratálok alá és gyönyörű fénye lesz az arcomnak vele. A színt pedig keverem. (light és medium) A probléma csupán, hogy foltozza a ruháimat mert nem szárad meg rendesen a nap végére sem de talán ettől van ennek olyan természetes fénye az arcomon. Illetve a szárazfoltokat nem emeli ki.

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2017. november 7.

MIndig leszoktam a spirálokról mert pandamacit csinált belőlem. Aztán a lakótársamét kipróbálva rájöttem, hogy van még esély. Természetes de mégis picit hosszít a pillákon, nem pereg le (kivéve ha dörzsölöd :) ) és nem nehéz lemosni. Ennek a vízállóját viszont meg már lehetetlen lekaparni.

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2017. november 7.

Ejha. Lehet megszeretem kifesteni a szemhájamat. Szép színek, tartós és könnyű vele dolgozni. Persze 50%os glamour napokon vettem. Értem én, hogy jó meg sok palettából áll de egy heti ebédemet nem áldozom be rá. Egy felet már igen. Aki rendszeresen használja, annak talán megéri teljesáron.

Benefit Rockateur Blush

Benefit Rockateur Blush
2017. november 7.

Miss perfect árnyalat. Természetes színt ad, az INCI már kevésbé. Biztos ezért is olyan tartós. (Mini kiszerelésben láttam 15 dollárért az Usában.)