pjennii

Regisztráció dátuma: 2018. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2019. március 29.

Nagyon szépen hidratálja, feltölti az arcbőrt, egyáltalán nem okoz semmilyen irritációt és amit a legjobban imádok benne: NEM HAGY NEHÉZ, RAGACSOS ÉRZETET!
Csak úgy issza a bőröm.
(Télen olajjal keverem, mert az én extra száraz arcomnak ilyenkor nem elég önmagában)

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2019. március 29.

Körülbelül 13 éves lehettem amikor először és utoljára használtam egy bőrgyógyász javaslatára. Akkoriban kezdődött nálam a pattanásos tinédzser korszak, az arcom tele volt javarészt fehér mitesszerekkel, göbökkel, amiket ha megpiszkáltam gyulladt pattanásokká alakultak. Emlékszem, amikor először bekentem vele az arcom, babapopsi simává varázsolta (valószínű az erős szárító hatása miatt, ami elszívte az összes “zsírt”), de aztán 3 nap használata után az egész arcom hámlani kezdett. Ugyan a gyulladt pattanásokat eltűntette, de a feher dudorokkal nem csinált semmit. Akkoriban fiatal voltam, nem értettem a bőrápoláshoz, de így mai fejjel egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egy bőrgyógyásznak hogy jutott eszébe felírni komedókra ezt a krémet..

Később, mikor a fehér mitesszereket felváltották a gyulladt pattanások, eszembe jutott hogy van ez a krém és mivel lejárt a réginek a szavija, beruháztam egy újra. Kár volt. A gyulladt pattanásaimmal nem csinált semmit, de az arcom ismét hámlani kezdett...

Isana Intensiv 2in1 Hajolaj

Isana Intensiv 2in1 Hajolaj
2019. március 22.

Egyszerűen IMÁDOM! Elfogyott a szokásos Garnier hajolajam a drogéria polcairól, így erre esett a választásom.
Egy percig sem bántam meg!! Piha-puha hajkoronát varázsol és csodás illata van, ami használatát követően is megmarad.
A hővédő hatásáról nem tudok beszámolni, mivel nem olyan régóta használom, ennek ellenére, már most levett a lábamról.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2019. március 22.

Használtam már korábban is Rimmel alapozót, egész pontosan a Match Perfectiont, de valahogy sosem voltam tőle úgy elájulva. Nem volt meg az a "hűha".
Ez teljesen más, egy sokkal, sokkal könnyedebb formula, mintha nem is viselném. Szép, egységes bőrképet eredményez, erősen fed, miközben egyáltalán nincs maszk hatása, nem okoz irritációt vagy pattanásokat a szuper érzékeny bőrömön, sokáig kitart, könnyű vele dolgozni, rétegezhető és színben is abszolút passzol a bőrömhöz. Imádom az illatát is, úgy érzem végre megtaláltam a nekem valót!

P.S: Erősen veri a hasonló árkategóriás alapozókat!

Declaré Hydrobalance BB Cream SPF30

Declaré Hydrobalance BB Cream SPF30
2019. március 22.

Én a CC verziójára ruháztam be, amit nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos mély, gyulladt pattanásokat okozott -illetve gyanítom, hogy ő volt a ludas-, mindemellett, ha sütött a nap és belefolyt a szemembe, iszonyatosan csípte. Egyébként egy jó kis színezett hidratáló lenne, szép egységes bőrt eredményez és plusz pozitívum, hogy fényvédő is van benne. Kipróbálom majd azért nyáron is, hogy mennyire szuperál.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2019. március 22.

MUST HAVE TERMÉK! Minden fillérjét megéri.
Korábban a stiftes verziót használtam, már akkor beleszerettem, de valahogy ez a tubusos kiszerelés sokkal kényelmesebb, hatásosabb számomra. Bátran merem ajánlani mindenkinek, aki esetleg vacilál a megvásárlásán!

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2019. március 22.

Mióta használom sokkal élettelibb az arcom, puha és van egyfajta természetes ragyogása. Nem drága, nincs tele felesleges adalékanyagokkal. Összességében egy szuper termék!

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó
2019. március 22.

Számtalan krémet kipróbáltam már a fehér mitesszereimre, amikkel már legalább 6 éve szenvedek, de soha, semmi nem segített.
Az állandó rohanó életvitelem miatt átálltam a micellás vizekre, mert sokkal hamarabb végzek az arctisztítással, ugyanolyan hatékonyan. És láss csodát, azt vettem észre, hogy a fehér mitesszereim kezdenek eltűnni. Beszéltem erről egy bőrgyógyásszal, azt mondta hogy nem mindenki bőre bírja a habzó lemosókat.
Elhatároztam, hogy megkeresem számomra a tökéletes micellás vizet.

Kísérleteztem különböző árkategóriájú micellás vizekkel, egyik sem tetszett igazán. Először a Garnier termékeivel próbálkoztam, aztán jött a Nivea, L'Oréal, Balea, Eucerin, de egyiket sem éreztem magaménak. Mindegyik hagyott egy réteget az arcomon, amit nehezen tudtam elviselni, annak ellenére, hogy használatukat követően mindig leöblítettem az arcom. Évekkel ezelőtt kipróbáltam a Bioderma Sensibio darabját, de nem voltam vele egyáltalán megelégedve, mert ugyan nem okozott irritációt, rettenetesen szárított.

A hidegebb idő beköszöntével alaposan megfáztam, gyakorlatilag ennek köszönhetem, hogy rátaláltam erre a kis csodára. Éppen sorban álltam a gyógyszertárban, amikor megpillantottam hogy akciós. Bár az ára így se tetszett annyira, úgy voltam vele, hogy adok neki egy esélyt. Azóta se bántam meg!!

Tökéletesen leszed minden sminket az arcomról, nem hagy maga után ragacsos érzetet, nem okoz pattanásokat, használatát követően pihe-puha, hidratált és tiszta a bőröm!! Egyetlen negatívuma, hogyha a rúzsomat mosom le, utána keserű ízt érzek a számon. Számomra abszolút megváltás!!!

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2018. december 29.

Szeretek kísérletezgetni, új dolgokat kipróbálni, így ennél a terméknél sem maradtam meg. Még keresem az “igazit”, de összességében nem egy rossz darab, szép, természetes hatású, hosszú pillákat eredményez. Nem tapad tőle a szempillám, viszont nem a legtartósabb. Reggel felkenem, délutánra már fele lepergett.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. december 29.

Nekem az élénk piros, szinte vörös árnyalat van meg és nagyon szeretem. Tartósnak nem mondanám (bár lehet az is közrejátszik, hogy sokat nyúlkálok vízben), de nagyon szép fényes, egyáltalán nem csíkoz és egy rétegben is tökéletes fedést ad.